Kazah pofon - Leekens gyászos bemutatkozása

Az első tíz percben két góllal sokkolt az ellenfél.

A magyar labdarúgó-válogatott Georges Leekens szövetségi kapitány vezetésével vereséget szenvedett első 2018-as mérkőzésén Kazahsztán legjobbjai ellen a Groupama Arénában.

A világranglista 136. helyén álló vendégek tíz perc után két góllal vezettek, majd Szalai Ádám ugyan a 21. percben szépített, de a kazahok így is 3-1-re vezettek a szünetben. A hazai szurkolók egy része a 60. perc után hazaindult, Németh Krisztián nem sokkal később szépített, azonban így is vereséget szenvedett a magyar válogatott. A kazahok 2016 júniusa után nyertek újra mérkőzést.

A magyar csapat kedden 20 órától a skótokkal játszik a Groupama Arénában.

Eredmény:
Magyarország–Kazahsztán   2–3 (1–3)

Brazília erőt demonstrált Moszkvában - videó " NEMZETKÖZI FOCI › Nemzeti válogatottak

Felkészülési labdarúgó-mérkőzést játszott Moszkvában az idei világbajnokság házigazdája és Brazília. A találkozó meglepősen vendég győzelmet hozott. Az első félidő ugyan még gól nélkül ért véget, a másodikban azonban tizenhárom perc alatt eldőlt minden. Oroszország-Brazília 0-3 (0-0) Oroszország: Akinfejev - Granat, Kutepov, Kudrjasov - Szamedov (Szmolnyikov), Zobnyin (Jerohin), Glusakov (An.