Gólok története: így verte a Fradi az orosz bajnoki éllovast

Hat perc alatt volt a három gól a találkozón.

FERENCVÁROS–LOKOMOTIV MOSZKVA 2–1 (0–0)
La Línea de la Concepción
FERENCVÁROS: Dibusz (Varga Á., a szünetben) – Lovrencsics G., Otigba, Blazic (Batik, 65.), Pedroso (Sternberg, 65.) – Leandro (Koch, a szünetben), Gorriarán (Hajnal, 65.) – Varga R. (Nagy D., 65.), Paintsil (Rui Pedro, 65.), Moutari – Böde (Lovrencsics B., 65.)
Gólszerző: Koch (55.), Varga R. (59.), ill. Éder (61.)
Forrás: fradi.hu

55. VEZET A FRADI! Paintsil szólója után a védők hiába próbáltak tisztázni, a labda Kochig jutott, aki egy igazítás után 25 méterről óriási gólt lőtt, a labda a lécről pattant be. 1–0

59. OTT A MÁSODIK! Painsil harcolt ki szabadrúgást a kaputól 20 méterre, kissé balra. Varga Roland állt a labda mögé és a kapu jobb oldalába tekert. 2–0

61. SZÉPÍTETT A LOKOMOTIV. Betalált az Eb-döntő hőse: Eder kapott labdát az utolsó védők vonalában, a fordulás után pedig szépen emelte át a kapujából kint álló Varga Ádámot. 2–1

Szalai Ádám duplázott; a Hertha idegenben szerzett három pontot " NEMZETKÖZI FOCI › Német foci

Szalai Ádám két gólt lőtt, csapata, a Hoffenheim pedig 4-2-re legyőzte a vendég Mainz együttesét a német labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának szombati játéknapján. A magyar válogatott csatár a 27. percben kiváló labdát kapott Serge Gnabrytól, majd egy technikás megoldással a nigériai hátvéd Leon Balogun és a kapus Robin Zentner lábai között a hálóba lőtt.