A Honvéd csatára kihagyta a kihagyhatatlant - videó

Két lépésről sikerült elpuskázni a ziccert.

Hazai győzelemmel (1-0) ért véget tegnap este a Debrecen - Budapest Honvéd NB I-es bajnoki mérkőzés.

Az eredmény könnyen lehetett volna döntetlen is, ha a kispestiek csatára, Danilo a találkozó 83. percében nem hagyja ki az év ziccerét.

Kapusgól az utolsó percben, hatalmasat égett a Milan - videó " NEMZETKÖZI FOCI › Olasz foci

A Milan drámai mérkőzésen 2-2-es döntetlent játszott Beneventóban az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában. A héten edzőváltáson áteső Milan most játszotta az első tétmérkőzését Gennaro Gattusóval a „fedélzetén", és jobb alkalmat keresve sem lehetett volna találni a debütálásra, mint a 14 mérkőzésen eddig 0 pontot szerző újonc elleni összecsapást.