Ki akarta ütni a Supermant, csúnyán ráfázott - videó

A kanadai Adonis "Superman" Stevenson megvédte a WBC félnehézsúlyú világbajnoki címét, miután a negyedik menetben kiütéssel legyőzte kihívóját, az amerikai Thomas Williams Juniort a Québec Cityben rendezett pénteki gála látványos főmeccsén.

Williams már az említett etapban padlóra került, azonban az amerikai kihívó nemcsak túlélte a kritikus pillanatokat, de visszatámadásokra is futotta az erejéből. Olyannyira, hogy a második menetben jobbnak is tűnt esélyesebb ellenfelénél. A harmadik felvonás hajrája viszont egyértelműen Stevensoné volt, aki ráment a kiütésre.

A világbajnok hamarosan le is zárta a küzdelmet egy pontos, fejre mért balossal a negyedikben, a vezetőbíró kiszámolta az amerikait. Stevenson egy vereség mellett 28. győzelmét jegyezte (23-adszor KO-val), míg riválisa másodszor kapott ki (20-2, 14 KO).