Szombati sportműsor és televíziós közvetítések
Futball töménytelen mennyiségben, emellett férfi kosarasaink folytatják a felkészülést az Európa-bajnokságra.
NB I
6. FORDULÓ
18.00: Mezőkövesd–Bp. Honvéd
18.00: Puskás Akadémia–Balmazújváros
20.30: Újpest–DVTK (Tv: M4 Sport)
NB II
4. FORDULÓ
17.30: Kisvárda–Gyirmót FC Győr
17.30: Mosonmagyaróvár–Cegléd
17.30: Sopron–Békéscsaba
17.30: Szeged 2011–Szolnok
17.30: Kazincbarcika–Budafoki MTE
17.30: Soroksár–Budaörs
17.30: Dorog–Nyíregyháza Spartacus
19.00: MTK–Vác
19.00: ZTE–Siófok
19.00: ETO FC Győr–Csákvár
NB III
2. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.30: Tállya–ESMTK
17.30: DVTK II–Gyöngyös
17.30: Jászberény–Tiszafüred
17.30: MTK II–Salgótarján
17.30: Monor–Balassagyarmat
17.30: Nyírbátor–Tiszaújváros
17.30: Putnok–Cigánd
17.30: Füzesgyarmat–Debreceni EAC
KÖZÉPCSOPORT
17.30: Iváncsa–Tiszakécske
17.30: Szekszárd–Rákosmente
17.30: Szentlőrinc–Dunaújváros
17.30: Hódmezővásárhely–Makó
17.30: Vecsési FC–Mórahalom
17.30: Bp. Honvéd MFA–SZEOL
17.30: PMFC–Kozármisleny
NYUGATI CSOPORT
17.30: Érd–Pénzügyőr
17.30: Pápai FC–Ajka
17.30: Csorna–III. ker. TVE
17.30: Dunaharaszti–Kaposvár
17.30: BKV Előre–Csepel
17.30: THSE-Szabadkikötő–Andráshida
17.30: Veszprém–Videoton II
ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
13.30: Swansea City–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
16.00: AFC Bournemouth–Watford
16.00: Burnley–West Bromwich Albion
16.00: Leicester City– Brighton & Hove Albion
16.00: Liverpool–Crystal Palace
16.00: Southampton–West Ham United
18.30: Stoke City–Arsenal (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
17.00: Lyon–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
20.00: Montpellier–Strasbourg
20.00: Nice–Guingamp (Tv: Digi Sport3)
20.00: Rennes–Dijon
20.00: Saint-Étienne–Amiens
20.00: Troyes–Nantes
NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30: Hoffenheim–Werder Bremen
15.30: Hertha BSC–Stuttgart
15.30: Hamburg–Augsburg
15.30: Mainz–Hannover
15.30: Wolfsburg–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)
18.30: Schalke–RB Leipzig (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.00: Juventus–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
20.45: Hellas Verona–Napoli (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
18.15: Celta Vigo–Real Sociedad (Tv: Sport1)
20.15: Girona–Atlético Madrid (Tv: Sport1)
22.15: Sevilla–Espanyol (Tv: Sport1)
SKÓT PREMIERSHIP
13.30: Kilmarnock–Celtic (Tv: Digi Sport2)
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
AUTÓSPORT
8.30: Supercars-bajnokság, Sydney, 1. futam (Tv: Spíler Tv)
10.40: F3, Zandvoort, 1. futam (Tv: Digi Sport1)
EXTRÉM SPORT FESZTIVÁL
13.30: UCI BMX Freestyle World Cup, női döntő (Tv: Digi Sport1)
15.00: UCI BMX Freestyle World Cup, férfi elődöntő (Tv: Digi Sport1)
22.00: FIRS Roller Freestyle Park World Cup, elődöntő (Tv: Digi Sport3)
23.40: BMX Freestyle Flat Pro, elődöntő (Tv: Digi Sport3)
KERÉKPÁR
14.00: Tour de l'Avenir, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.30: Vuelta a Espana, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
KOSÁRLABDA
Férfi válogatott felkészülési mérkőzés, Székesfehérvár
15.00: MAGYARORSZÁG–Izland (Tv: M4 Sport)
LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
MOTORSPORT
10.30: Superbike-vb, Németország, 1. superpole (Tv: Spíler Tv, Eurosport2)
10.50: Superbike-vb, Németország, 2. superpole (Tv: Spíler Tv)
11.30: Supersport300-vb, Németország, 1. superpole (Tv: Spíler Tv)
11.50: Supersport300-vb, Németország, 2. superpole (Tv: Spíler Tv)
13.00: Superbike-vb, Németország, 1. futam (Tv: Eurosport1)
SZNÚKER
8.00: Kínai bajnokság, 4. nap (Tv: Eurosport1)
TENISZ
18.00 és 22.30: WTA-torna, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
20.00: ATP Masters, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
vasárnap, 01.00: ATP Masters, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
UNIVERSIADE, TAJVAN
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: ezt-látod-élőben