Szerkesztő: Kuti György
2018. 11. 17. 07:01

A Veszprém a Fradi és a Győr is bizonyíthat a Bajnokok Ligájában.

FUTBALLPROGRAM
 
NB III
15. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00: Cigánd–ESMTK
13.00: Nyírbátor–Gyöngyös
13.00: Tiszaújváros–Füzesgyarmat
13.00: Putnok–Eger
13.00: SBTC–DEAC
13.00: Sajóbábony–Szolnok
13.00: Tállya–DVTK II
13.00: Jászberény–Sényő
KÖZÉP-CSOPORT
13.00: Taksony–Paks II
13.00: RKSK–KTE
13.00: Szekszárd–Hódmezővásárhely
13.00: PMFC–Kozármisleny
13.00: Makó–Dunaújváros
13.00: Szentlőrinc–FC Dabas
13.00: SZEOL SC–Iváncsa
13.00: Bp. Honvéd-MFA–Szeged-GA
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Ménfőcsanak
13.00: Komárom–Érd
13.00: Sárvár–Csepel
13.00: Nagykanizsa–BKV Előre
13.00: Pápai Perutz–Andráshida
13.00: THSE-Szabadkikötő–Mol Vidi FC II
13.00: Pénzügyőr–III. ker. TVE
15.00: FC Ajka–Dunaharaszti
 
NŐI NB I
11. FORDULÓ
13.00: MTK–Haladás Viktória
14.00: DVTK–Astra
14.00: MLE–ETO FC Győr
 
NEMZETEK LIGÁJA
A-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45: Olaszország–Portugália (Tv: Sport2)
 
B-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
18.00: Törökország–Svédország (Tv: Sport2)
 
C-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45: Albánia–Skócia
4. CSOPORT
15.00: Szerbia–Montenegró (Tv: Sport2)
20.45: Románia–Litvánia
 
D-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
18.00: Azerbajdzsán–Feröer
18.00: Málta–Koszovó
 
VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
9.50: Ausztrália–Dél-Korea
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
10.15: Világkupa, Levi, női szlalom, 1. futam (Tv: Eurosport1)
13.15: Világkupa, Levi, női szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
AUTÓSPORT
7.00: WTCR, Makaó, 1. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
vasárnap, 1.00: WTCR, Makaó, 2. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
vasárnap, 4.00: WTCR, Makaó, 3. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
 
CURLING
8.00: Európa-bajnokság, Tallinn, férfiak, csoportkör (Tv: Eurosport2)
 
JÉGKORONG
EBEL
17.30: Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
NHL
19.00: Philadelphia Flyers–Tampa Bay Lightning (Tv: Spíler1)
vasárnap, 4.00: Calgary Flames–Edmonton Oilers (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
6.00: Fucsou, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
D-CSOPORT
15.30: Vipers Kristiansand (norvég)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
19.30: Győri Audi ETO KC–Podravka Koprivnica (horvát) (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 8.  FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30: Telekom-Veszprém–Kristianstad (svéd) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
17.00: Alba Fehérvár KC–DVSC Schaeffler 
18.00: EUbility Group-Békéscsaba–Eszterházy SC
 
KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
18.00: Albánia–MAGYARORSZÁG
FÉRFI NB I
16.00: Serco-TF-BP–KTE-Duna Aszfalt
18.00: JP Auto-JKSE–Sopron KC 
18.00: Egis Körmend–Naturtex-SZTE-Szedeák 
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Pécsi VSK-VEOLIA (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.00: Vasas Akadémia–PINKK-Pécsi 424 
18.30: NKE-Csata–MTK-Budapest 
NBA
vasárnap, 1.30: Boston Celtics–Utah Jazz (Tv: Sport1)
 
MOTORSPORT
MOTOGP, VALENCIA
8.55: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
9.50: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.50: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
12.15: Moto3, időmérő (Tv: Spíler1)
13.25: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.00: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
14.30: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Spíler1)
 
MŰKORCSOLYA
11.30: Grand Prix, Orosz Kupa, férfi szabadprogram (Tv: Eurosport2)
 
ÖKÖLVÍVÁS
22.00: Magyar Ring profi gála (Tv: M4 Sport)
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ
A-CSOPORT
15.30: PTE-PEAC–LV Sport Pénzügyőr SE 
B-CSOPORT
16.00: Sümegi RE–Kecskeméti RC 
16.00: Szolnoki RK–Fino Kaposvár SE 
 
SÍUGRÁS
16.00: Világkupa, Wisla, HS 134 (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
13.45: Home Nations Series, Észak-ír Open, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.45: Home Nations Series, Észak-ír Open, elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
15.00 és 21.00: ATP-világbajnokság, London, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
 
UFC
vasárnap, 4.00: Neil Magny–Santiago Ponzinibbio (Tv: Sport2)
 
ÚSZÁS
11.30: Világkupa, Szingapúr (Tv: M4 Sport)
 
VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS 
18.00: Szolnoki Dózsa–A-Híd OSC-Újbuda 
VISSZAVÁGÓ
16.15: FTC-Telekom Waterpolo–ZF-Eger (Tv: M4 Sport)
19.00: RacioNet-Honvéd–BVSC-Zugló 
19.00: PannErgy-Miskolci VLC–Debrecen VSE  
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

16.00: RB Tatabánya–UVSE 

Legfrissebb híreink

23:28 - Francia válogatottja repítette a Veszprémet - előztek a tabellán KÉZILABDA
22:25 - Vízilabda: alázott a férfi válogatottunk az utolsó meccsén VÍZILABDA
21:22 - Idén már nem léphet pályára a franciák világbajnok védője NEMZETKÖZI FOCI
20:15 - Az atlétikai vb-rendezés nagy lépés a budapesti olimpia felé EGYÉB SPORTOK
19:51 - Női kézilabda Eb - Megvan az első elődöntős KÉZILABDA
19:10 - Jégkorong - három változás a magyar keretben JÉGKORONG
18:15 - Világbajnok kézilabdázót igazolt a Ferencváros KÉZILABDA
17:30 - Győri Audi ETO: jó hír érkezett a győri klasszisról KÉZILABDA
16:48 - Libertadores-kupa: Buenos Airesben balhé volt NEMZETKÖZI FOCI
15:28 - Kérdéses Kapás Boglárka szereplése a nyitónapon ÚSZÁS
15:18 - Férfi kézi: kijelölték a 28 fős magyar keretet a vb-re KÉZILABDA
14:40 - Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő KÉZILABDA
13:45 - Robben elképzelhetőnek tartja a visszavonulását NEMZETKÖZI FOCI
12:30 - Lazio-Sampdoria: hihetetlen gólörömök a hosszabbításban - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:50 - Cagliari-Roma: őrült véghajrá - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Csodát tett a Miami, lehetetlen játékkal verte Tom Bradyéket AMERIKAI SPORTOK
11:05 - A FINA elfogadta a vízilabda szabálymódosításait VÍZILABDA
10:35 - Kim Rasmussen: Ezért vagyunk itt KOSÁRLABDA
09:37 - Rövidpályás úszó-vb - Hosszú már az első napon aranyérmes lehet ÚSZÁS
04:45 - Hétfői sportműsor: topbajnokságok, csúcsmeccs a kézi Eb-n EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Élő eredmények