Szerkesztő: Bíró Ádám
2018. 08. 11. 07:23

Beindul az élet az angol bajnokságban.

FUTBALLPROGRAM 
 
NB I
4. FORDULÓ
19.30: Kisvárda–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
19.30: Haladás–Puskás Akadémia
19.30: MTK Budapest–Diósgyőri VTK
 
NB III
2. FORDULÓ
KELETI-CSOPORT
17.00: Nyírbátor–Eger
17.00: Tiszaújváros–DEAC
17.00: Putnok–Szolnok
17.00: Sajóbábony–ESMTK
17.00: Tállya–Cigánd
17.00: Gyöngyös–Jászberény
KÖZÉP-CSOPORT
17.00: Taksony–Hódmezővásárhely
17.00: RKSK–Kozármisleny
17.00: Szekszárd–Dunaújváros
17.00: PMFC–Szeged-GA
17.00: Makó–Iváncsa
NYUGATI-CSOPORT
17.00: Komárom–BKV Előre
17.00: Sárvár–Andráshida
17.00: Nagykanizsa–Ménfőcsanak
17.00: Pápai Perutz–III. ker. TVE
17.00: THSE-Szabadkikötő–Érd
 
HORVÁT BAJNOKSÁG
3. FORDULÓ
19.00: NK Osijek (Eszék)–Istra 1961
 
ROMÁN BAJNOKSÁG
4. FORDULÓ
20.00: Sepsi OSK (Sepsiszentgyörgy)–Poli Iasi
 
SZLOVÁK FORTUNA LIGA
4. FORDULÓ
19.00: DAC (Dunaszerdahely)–Ruzomberok (Rózsahegy)
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
13.30: Newcastle United–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
16.00: AFC Bournemouth–Cardiff City
16.00: Fulham–Crystal Palace
16.00: Huddersfield Town–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Watford–Brighton & Hove Albion 
18.30: Wolverhampton–Everton (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
17.00: Nantes–Monaco (Tv: Digi Sport1)
20.00: Angers–Nimes
20.00: Lille–Rennes
20.00: Montpellier–Dijon
20.00: Nice–Reims (Tv: Digi Sport1) 
20.00: Saint-Étienne–Guingamp (Tv: Digi Sport3)
 
NEMZETKÖZI BAJNOKOK KUPÁJA (ICC)
21.00, Madrid: Atlético Madrid–Inter 
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ATLÉTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
5. VERSENYNAP
 
• Délelőtti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
09.05: női 20 km gyaloglás (Kovács Barbara, Récsei Rita)
10.55: férfi 20 km gyaloglás
• Esti program (Tv: Eurosport1)
20.00: férfi magasugrás, döntő
20.05: női távolugrás, döntő
20.20: női 400 m, döntő
20.25: női diszkoszvetés, döntő
20.35: férfi 800 m, döntő
20.50: női 200 m, döntő
21.00: férfi 5000 m, döntő
21.30: férfi 4x400 m váltó, döntő
21.50: női 4x400 m váltó, döntő
 
AUTÓSPORT
13.30: DTM, Brands Hatch, 1. futam (Tv: M4 Sport)
 
CSELGÁNCS
Grand Prix-verseny, Papp László Budapest Sportaréna, 2. nap
Női 63 kg, 70 kg, férfi 73 kg, 81 kg
10.00: selejtezők
16.00: éremcsaták (Tv: Sport2)
 
K–1
6.00: Glory-sorozat, Denver (Tv: Digi Sport2)
 
KERÉKPÁR
11.30: BMX-es Európa-bajnokság, Glasgow, férfiak és nők (Tv: Eurosport2)
12.30: BMX-es Európa-bajnokság, Glasgow, férfiak és nők (Tv: Eurosport1)
22.00: Tour of Utah, 5. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
MOTORSPORT
MOTOGP, SPIELBERG
  9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler2)
  9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler2)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler2)
12.35: Moto3, időmérő (Tv: Spíler2)
13.30: MotoGP, 4. időmérő (Tv: Spíler2)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler2)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler2)
15.05: Moto2, időmérő (Tv: Spíler2)
 
MŰUGRÁS
16.30 és 18.00: Európa-bajnokság, Glasgow (Tv: Eurosport1)
 
STRANDRÖPLABDA
Országos bajnokság, döntő, Lupa-tó
 
SZNÚKER
8.00 és 13.30: World Open, Kína, elődöntő (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
19.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
21.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)
vasárnap, 0.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport1)
vasárnap, 2.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
 
TORNA
13.45: Európa-bajnokság, Glasgow, férfiak (Tv: Eurosport1, M4 Sport – 14.35-től)
 
TRIATLON
18.30: Európa-bajnokság, Glasgow, vegyesváltó (Tv: Eurosport2)
 
VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Aarhus
 
VÍZILABDA 
FÉRFI IFJÚSÁGI VILÁGBAJNOKSÁG, SZOMBATHELY
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ

18.10: MAGYARORSZÁG–Kína 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények