Szerkesztő: Kvanduk Bence
2019. 03. 15. 23:40

Zidane második első meccse is képernyőn.

FUTBALLPROGRAM


NB I
25. FORDULÓ 
17.00: Puskás Akadémia–MTK Budapest
17.00: Ferencváros–Haladás
17.00: Újpest–Kisvárda (Tv: M4 Sport)
17.00: Bp. Honvéd–Paks
17.00: Mol Vidi FC–Mezőkövesd
19.30: Debreceni VSC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
16.00: AFC Bournemouth–Newcastle United
16.00: Burnley–Leicester City
16.00: West Ham United–Huddersfield Town
 
ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
13.15: Watford–Crystal Palace
18.20: Swansea–Manchester City
20.55: Wolverhampron Wanderers–Manchester United
 
FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ
17.00: Lyon–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
20.00: Angers–Amiens
20.00: Caen–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport1)
20.00: Guingamp–Dijon
20.00: Nimes–Strasbourg
 
NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
15.30: Schalke 04–RB Leipzig (Tv: Sport1)
15.30: VfB Stuttgart–Hoffenheim
15.30: Augsburg–Hannover 96
15.30: Wolfsburg–Fortuna Düsseldorf
18.30: Hertha BSC–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ
15.00: Sassuolo–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
18.00: SPAL–Roma (Tv: Digi Sport1)
20.30: Torino–Bologna (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ
13.00: Huesca–Deportivo Alavés
16.15: Real Madrid–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
18.30: Athletic Bilbao–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
20.45: Leganés–Girona (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
26. FORDULÓ
21.30: FC Porto–Marítimo (Tv: Sport2)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
26. FORDULÓ
Besiktas–Göztepe (Tv: Digi Sport2)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  9.15: világkupaverseny, Soldeu, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.15: világkupaverseny, Soldeu, női műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.00: világkupaverseny, Soldeu, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.00: világkupaverseny, Soldeu, női műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2)

CURLING
19.35: világbajnokság, Silkerborg, női csoportmérkőzés (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
13.00: Grand Slam-verseny, Jekatyerinburg, 2. nap (Tv: Sport2)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
11.45: világkupaverseny, Schonach, férfiak, HS 106 (Tv: Eurosport2)
 
FORMULA–1
AUSZTRÁL NAGYDÍJ
4.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
7.00: időmérő (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.30: DEAC–FTC-Telekom
NHL
21.00: Los Angeles Kings–Florida Panthers (Tv: Spíler1)
vasárnap, 0.00: Tampa Bay Lightning–Washington Capitals (Tv: Spíler1)
vasárnap, 3.30: San Jose Sharks–Nashville Predators (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
15.15: Párizs–Nizza, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA NÉGYES DÖNTŐ, DEBRECEN
ELŐDÖNTŐ
13.00: Dunaújváros–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
15.15: Érd–Győri Audi ETO KC (Tv: M4 Sport)
FÉRFI NB I
18.00: Mezőkövesdi KC–Ferencvárosi TC 
18.00: Vecsési SE–DVTK-Eger 
18.00: HE-DO B. Braun Gyöngyös–Balatonfüredi KSE 
18.00: Dabasi KC–CYEB Budakalász 
18.00: Ceglédi KKSE–Csurgói KK 
NŐI NB I
17.00: Alba Fehérvár KC–MTK Budapest
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Sopron KC 
18.00: Pécsi VSK-VEOLIA–Szolnoki Olaj KK 
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Egis Körmend 
18.30: Serco-TF-BP–JP Auto-JKSE 
19.00: Alba Fehérvár–Kaposvári KK 
NŐI NB I
17.00: CMB Cargo Uni Győr–PEAC-Pécs 
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Aluinvent DVTK 
18.00: Sopron Basket–Vasas Akadémia 
18.00: MTK Budapest–VBW CEKK Cegléd 
18.30: PINKK-Pécsi 424–NKE-FCSM Csata
NBA
17.30: Boston Celtics–Atlanta Hawks (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
  7.00: Superbike-vb, Thaiföld, superpole (Tv: Eurosport2)
10.00: Superbike-vb, Thaiföld, 1. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)
 
SÍFUTÁS
14.15: világkupaverseny, Falun, szabadstílusú sprint (Tv: Eurosport2)
 
SÍLÖVÉSZET
13.15: világbajnokság, Östersund (Tv: Eurosport1)
16.15: világbajnokság, Östersund, férfi váltó (Tv: Eurosport2)
 
SÍUGRÁS
17.00: világkupaverseny, Vikersund (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
18.30: Gibraltári Open, 2. nap (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
19.00: ATP-torna, Indian Wells, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
 
UFC
21.00: Darren Till–Jorge Masvidal (Tv: Sport2)
 
VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 10. FORDULÓ
B-CSOPORT
15.00: Olympiakosz (görög)–Szolnoki Dózsa (Tv: Sport2)
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, 4. FORDULÓ 
FELSŐHÁZ
15.30: PannErgy-Miskolci VLC–BVSC-Zugló 
17.00: Debreceni VSE–RacioNet-Honvéd 
ALSÓHÁZ 
16.00: Kaposvári VK–KSI 
18.00: Metalcom Szentes–UVSE Hunguest Hotels 
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Tatabánya 
19.30: VasasPlaket–AVUS Szombathely

Legfrissebb híreink


Élő eredmények