Szerkesztő: Márványi Péter
2016. 01. 24. 11:07

Kleinheisler László a Werder, Huszti Szabolcs az Eintracht színeiben debütálhat a Bundesligában, de pályára lép a Real Madrid és folytatódnak a küzdelmek az NFL-ben és az Australian Openen is.

Premier League
14.30: Everton–Swansea City (Tv: DIGI Sport1)
17.15: Arsenal–Chelsea (Tv: DIGI Sport1)
 
Bundesliga
15.30: Eintracht Frankfurt–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)
17.30: Schalke–Werder Bremen (Tv: Eurosport2)

Serie A
12.30: Fiorentina–Torino (Tv: DIGI Sport1)
15.00: Sassuolo–Bologna
15.00: Internazionale–Carpi
15.00: Lazio–Chievo
15.00: Verona–Genoa
15.00: Sampdoria–Napoli (Tv: DIGI Sport2)
15.00: Palermo–Udinese
20.45: Juventus–Roma (Tv: DIGI Sport1)
 
La Liga
12.00: Athletic Bilbao–Eibar (Tv: Sport1)
16.00: Atlético Madrid–Sevilla (Tv: Sport1)
18.15: Deportivo La Coruna–Valencia (Tv: Sport1)
20.30: Betis–Real Madrid (Tv: Sport1)
 
Ligue 1
14.00: Monaco–Toulouse
17.00: Reims–Saint-Étienne (Tv: DIGI Sport2)
21.00: Lyon–Marseille (Tv: DIGI Sport2)
 
NFL
21.00: Denver Broncos–New England Patriots (Tv: Sport2)
0.30: Carolina Panthers–Arizona Cardinals (Tv: Sport2)
 
Gyorskorcsolya
12.00: rövid pályás Európa-bajnokság, Szocsi (Tv: M4 Sport)
 
Kézilabda
18.15: Németország–Oroszország (Tv: M4 Sport, Sport2)
20.30: Spanyolország–Dánia (Tv: M4 Sport)
 
Tenisz
7.00: Melbourne, 7. nap (Tv: Eurosport1)
9.00: Melbourne, 7. nap (Tv: Eurosport2)
1.00: Melbourne, 8. nap (Tv: Eurosport1)
1.00: Melbourne, 8. nap (Tv: Eurosport2)
 
Téli sportok
10.30: Sífutás, világkupa, nők, sprint, váltó, Nové Mesto (Tv: Eurosport2)
12.00: Sífutás, világkupa, férfiak, sprint, váltó (Tv: Eurosport2)
13.30: Alpesi sí, világkupa, férfiak, szlalom, 2. futam, Kitzbühel (Tv: Eurosport1)
14.30: Sílövészet, világkupa, férfiak, váltó, Antholz (Tv: Eurosport1)
16.00: Síugrás, világkupa, HS 134, Zakopane (Tv: Eurosport1)
22.30: Szabad stílusú sí, FIS-világkupa, slopestyle, Mammoth Mountain (Tv: Eurosport2)
Cimkék: élő , közvetítés

Legfrissebb híreink


Élő eredmények