Szerkesztő: Márványi Péter
2016. 01. 16. 09:57

A lengyelországi Európa-bajnokságon a magyar férfi kézilabda-válogatott 18 órától Montenegróval játszik, a magyar női vízilabda-válogatott a portugálokkal csap össze. Az NFL-ben folytatódik rájátszás, pályán a Chelsea, a Manchester City és a Leicester is.

Premier League
13.45: Tottenham Hotspur–Sunderland (Tv: DIGI Sport1)
16.00: Manchester City–Crystal Palace
16.00: Chelsea–Everton (Tv: DIGI Sport1)
16.00: AFC Bournemouth–Norwich City
16.00: Southampton–West Bromwich Albion
16.00: Newcastle United–West Ham United
18.30: Aston Villa–Leicester City (Tv: DIGI Sport1)
 
Serie A
15.00: Atalanta–Internazionale (Tv: DIGI Sport2)
18.00: Torino–Frosinone (Tv: DIGI Sport3)
20.45: Napoli–Sassuolo (Tv: DIGI Sport1)
 
La Liga
16.00: Sevilla–Málaga (Tv: Sport2)
18.15: Celta Vigo–Levante (Tv: Sport2)
20.30: Villarreal–Betis
22.05: Real Sociedad–Deportivo La Coruna
 
Ligue 1
17.00: Toulouse–PSG (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Guingamp–Nantes
20.00: Troyes–Rennes
20.00: Bordeaux–Lille (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Gazélec Ajaccio–Reims
20.00: Bastia–Montpellier
 
Vízilabda, Európa-bajnokság, nők
11.00: Portugália–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
 
Kézilabda, Európa-bajnokság
18.00: MAGYARORSZÁG–Montenegró (Tv: M4 Sport)
 
Bajnokok Ligája
16.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Larvik (norvég) (Tv: Sport1)
 
EHF-Kupa
15.45: Siófok KC–Dunaújvárosi Kohász KA (Tv: M4 Sport)
 
KEK
18.30: Érd–Dalfsen (holland) (Tv: Sport1)
 
NFL
22.35: New England Patriots–Kansas City Chiefs (Tv: Sport2)
2.00: Arizona Cardinals–Green Bay Packers (Tv: Sport2)
 
Téli sportok
9.45: Északi összetett, világkupa, HS 118, Chaux-Neuve (Tv: Eurosport2)
10.15: Alpesi sí, világkupa, nők, óriás-műlesiklás, 1. futam, Ofterschwang (Tv: Eurosport1)
10.45: Sífutás, világkupa, férfi és női sprint, Planica (Tv: Eurosport2)
11.30: Sílövészet, világkupa, nők, tömegrajtos, Ruhpolding (Tv: Eurosport1)
12.30: Alpesi sí, világkupa, férfiak, lesiklás (Tv: Eurosport1)
13.00: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve (Tv: Eurosport2)
13.30: Alpesi sí, világkupa, nők, óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: Síugrás, sírepülő-világbajnokság, HS 225, Tauplitz/Bad Mittern (Tv: Eurosport1)
14.45: Szánkó, világkupa, nők, 2. futam, Oberhof (Tv: Eurosport2)
15.45: Sílövészet, világkupa, férfiak, tömegrajtos, Ruhpolding (Tv: Eurosport1)
 
Sznúker
20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, elődöntő, London (Tv: Eurosport1)
Cimkék: élő , közvetítés

Legfrissebb híreink


Élő eredmények