Szerkesztő: Márványi Péter
2016. 01. 23. 10:41

Zárul a belgrádi vízilabda Európa-bajnokság, rajtol ugyanakkor a német Bundesliga, de pályára lépnek az angol, a spanyol és az olasz élvonalban is.

Vízilabda Európa-bajnokság
Bronzmeccs
16.15: MAGYARORSZÁG–Görögország (Tv: M4 Sport)
 
Döntő
17.45: Szerbia–Montenegró (Tv: M4 Sport)
 
Felkészülési meccs
14.00, Törökország: Újpest–Nürnberg (német II.) (Tv: DIGI Sport2)
 
Premier League
13.45: Norwich City–Liverpool (Tv: DIGI Sport1)
16.00: West Bromwich Albion–Aston Villa
16.00: Sunderland–AFC Bournemouth
16.00: Watford–Newcastle United
16.00: Manchester United–Southampton (Tv: DIGI Sport1)
16.00: Leicester City–Stoke City
16.00: Crystal Palace–Tottenham Hotspur
18.30: West Ham United–Manchester City (Tv: DIGI Sport1)
 
Bundesliga
15.30: Köln–VfB Stuttgart
15.30: Hannover–Darmstadt
15.30: Hertha–Augsburg
15.30: Hoffenheim–Bayer Leverkusen (Tv: Eurosport2)
15.30: Ingolstadt–Mainz
18.30: Mönchengladbach–Dortmund (Tv: Eurosport2)
 
Serie A
18.00: Frosinone–Atalanta (Tv: DIGI Sport3)
20.45: Empoli–Milan (Tv: DIGI Sport1)
 
La Liga
16.00: Málaga–Barcelona (Tv: Sport1)
18.15: Deportivo La Coruna–Valencia (Tv: Sport1)
20.30: Granada–Getafe
22.05: Rayo Vallecano–Celta Vigo
 
Ligue 1
17.00: PSG–Angers (Tv: DIGI Sport3)
20.00: Guingamp–Bastia
20.00: Nantes–Bordeaux
20.00: Lille–Troyes
20.00: Montpellier–Caen (Tv: DIGI Sport3)
20.00: Nice–Lorient
 
 
Kézilabda Európa-bajnokság
Franciaország–Horvátország 18.15 (Tv: Sport2)
Lengyelország–Norvégia 20.30 (Tv: Sport2)
 
Kosárlabda, NB I
20.00: Alba Fehérvár–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)
 
Jégkorong
13.30: KHL All Star-hétvége, Superkills (Tv: Sport2)
15.00: KHL All Star-mérkőzés (Tv: Sport2)
 
NHL
22.00: San Jose Sharks–Minnesota Wild (Tv: Sport1)
 
Rögbi
13.55: Bajnokok Kupája, Toulouse–Saracens (Tv: DIGI Sport2)
 
Tenisz
7.00: Australian Open, 6. nap, Melbourne (Tv: Eurosport1)
9.00: Australian Open, 6. nap, Melbourne (Tv: Eurosport2)
10.45: Australian Open (Tv: Eurosport1)
11.45: Australian Open (Tv: Eurosport2)
13.15: Australian Open (Tv: Eurosport1)
1.00: Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport1)
1.00: Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport2)
 
Téli sportok
10.15: Alpesi sí, világkupa, nők, lesiklás, Cortina d'Ampezzo (Tv: Eurosport2)
11.45: Alpesi sí, világkupa, férfiak, lesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport1)
12.00: Gyorskorcsolya, rövid pályás Európa-bajnokság, Szocsi (Tv: M4 Sport)
13.15: Sífutás, világkupa, nők, 10 km, szabad stílus, Nove Mesto (Tv: Eurosport2)
14.00: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve (Tv: Eurosport2)
14.30: Sífutás, világkupa, férfiak, 15 km, szabad stílus, Nove Mesto (Tv: Eurosport1)
15.30: Sílövészet, világkupa, férfiak, üldözéses, Antholz (Tv: Eurosport1)
16.15: Síugrás, világkupa, csapat, Zakopane (Tv: Eurosport1)
Cimkék: élő , közvetítés

Legfrissebb híreink


Élő eredmények