Szerkesztő: Nagy Benjámin
2018. 04. 22. 08:00

Ma is minden igényt kielégítő a sportkínálat.

 

LABDARÚGÁS

NB II
31. FORDULÓ 

17.00: Gyirmót FC Győr–Békéscsaba Előre
17.00: Vác FC–Ceglédi VSE
17.00: 
Szolnoki MÁV FC–Csákvár
17.00: Budafoki MTE–BFC Siófok
17.00: Budaörs–Kisvárda
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Zalaegerszegi TE FC
17.00: Dorogi FC–ETO FC Győr
17.00: Soroksár SC–Mosonmagyaróvári TE
17.00: Kazincbarcika–Soproni VSE
17.00: Szeged 2011-GA–MTK Budapest

NB III
24. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.30: 
ESMTK–Tiszaújváros
16.30: Jászberény–Monor
16.30: Diósgyőri VTK II–Nyírbátor
16.30: 
MTK Budapest II–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
16.30: 
Szekszárd–Paksi FC II
16.30: Iváncsa–Bp. Honvéd-MFA
16.30: Hódmezővásárhely–Pécsi MFC
NYUGATI CSOPORT
13.00:
 Puskás Akadémia FC II–THSE-Szabadkikötő
16.30: Videoton FC II–Andráshida
16.30: Gyirmót FC Győr II–Csepel FC
ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
14.30: 
Arsenal–West Ham United (Tv: Spíler Tv)
14.30: Stoke City–Burnley
17.30: Manchester City–Swansea City (Tv: Spíler Tv)
ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
16.00:
 Chelsea–Southampton (Tv: Sport2)
FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
15.00: 
Nice–Montpellier
17.00: Saint-Étienne–Troyes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Bordeaux–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30:
 Augsburg–Mainz 05 (Tv: Eurosport2)
18.00: 1. FC Köln–Schalke 04 (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
12.30:
 Cagliari–Bologna (Tv: Digi Sport2)
15.00: Udinese–Crotone
15.00: Chievo–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)
15.00: Atalanta–Torino
20.45: Juventus–Napoli (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
12.00:
 Girona–Espanyol
16.15: Málaga–Real Sociedad
18.30: Las Palmas–Deportivo Alavés (Tv: Sport2)
20.45: Atlético Madrid–Real Betis (Tv: Sport1)
BELGA BAJNOKSÁG
18.00: 
FC Bruges–Standard Liege (Tv: Digi Sport1)
20.30: 
Charleroi–Gent (Tv: Digi Sport3)
HOLLANDIA
Kupadöntő
18.00: 
AZ–Feyenoord
MLS
22.00: 
Seattle Sounders FC–Minnesota United (Tv: Eurosport2)
hétfő, 0.15: 
Portland Timbers–New York City FC (Tv: Eurosport1)
 
 
FUTSAL
UEFA Futsal Kupa, négyes döntő, Zaragoza
17.00: 
bronzmérkőzés 
20.00: döntő
 
 
JÉGKORONG
Divízió 1/A világbajnokság, Budapest, Papp László Sportaréna
1. forduló
12.30: 
Nagy-Britannia–Szlovénia 
16.00: MAGYARORSZÁG–Kazahsztán (Tv: Sport1)
19.30: Lengyelország–Olaszország
 
 
AMERIKAI FUTBALL
HFL
12.00: 
Budapest Wolves–Budapest Cowbells (Tv: Digi Sport1)
14.00: 
DAK Acél Dunaújváros Gorillaz–Fehérvár Enthroners
 
 
ATLÉTIKA
10.00: 
London maratoni (Tv: Eurosport2)
 
 
AUTÓSPORT
5.45: 
V8 Supercars-bajnokság, Phillip Island, 2. futam (Tv: Spíler Tv)
 
 
KERÉKPÁR
14.00: 
Liege–Bastogne–Liege (Tv: Eurosport1)
 
 
KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
 Váci KSE–Grundfos Tatabánya KC 
Férfi Bajnokok Ligája
17.00: 
THW Kiel (német)–Vardar Szkopje
19.00: 
Nantes (francia)–Skjern (dán) (Tv: Sport1)
Férfi EHF-kupa
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
17.00: 
Chambéry (francia)–Göppingen (német)
 
 
KOSÁRLABDA
Női Euroliga, négyes döntő, Sopron
17.00: 
a 3. helyért (Tv: M4 Sport)
20.00: döntő (Tv: M4 Sport)
Férfi NB I
Középszakasz, felsőház
A 8. fordulóból előrehozott mérkőzés
18.00:
 KTE-Duna Aszfalt–Szolnoki Olaj KK 
NBA
21.30: 
rájátszás (Tv: Sport2)

 
MOTORSPORT
7.00 és 13.30: 
FIM Endurance-vb, Le Mans (Tv: Eurosport2)
11.20: 
Supersport-vb, Assen, futam (Tv: Spíler Tv)
13.00: 
Superbike-vb, Assen, 2. futam (Tv: Spíler Tv)
18.00: 
Moto3, Austin, futam
19.20: Moto2, Austin, futam (Tv: Spíler Tv)
21.00: 
MotoGP, Austin, futam (Tv: Spíler Tv)
 
 
RÖPLABDA
Férfi NB I
A 9–11. helyért
16.00:
 DEAC–PTE-PEAC
 
 
SZNÚKER
11.00, 17.15 és 20.00: 
világbajnokság, Sheffield, 2. nap (Tv: Eurosport1)
 
 
TENISZ
11.00:
 Fed-kupa, Németország–Csehország (Tv: Digi Sport3)
14.30: 
ATP-torna, Monte-Carlo, döntő (Tv: Digi Sport2)

 

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Középszakasz, 8. (utolsó) forduló
Felsőház
15.00: 
ZF-Eger–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)
18.00: Debreceni VE–RacioNet-Honvéd

Legfrissebb híreink


Élő eredmények