Szerkesztő: Nagy Benjámin
2017. 09. 24. 06:30

A szokásos bő kínálat.

 

LABDARÚGÁS

NB II
10. FORDULÓ 
16.00: 
Cegléd–Gyirmót FC Győr
16.00: Kisvárda–Szolnok
16.00: Mosonmagyaróvár–Nyíregyháza Spartacus
16.00: Szeged 2011–Kazincbarcika 
16.30: Siófok–Vác (Tv: M4 Sport)
18.00: Csákvár–Békéscsaba
18.00: ZTE–Budafoki MTE 
18.00: ETO FC Győr–Budaörs
18.00: Sopron–Dorog
18.00: MTK–Soroksár

NB III
7. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00: 
Cigánd–DVTK II
16.00: Nyírbátor–MTK II
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: 
SZEOL–Szekszárd
16.00: Paks II–Hódmezővásárhely
16.00: Bp. Honvéd MFA–Szentlőrinc
NYUGATI CSOPORT
16.00:
 Kaposvár–Videoton II
16.00: III. ker. TVE–Gyirmót FC Győr II
16.00: BKV Előre–Csorna
16.00: Csepel–Puskás Akadémia FC II

NŐI NB I
14.00:
 Astra HFC–Haladás Viktória

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
17.00: 
Brighton & Hove Albion–Newcastle United (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
15.00: 
Saint-Étienne–Rennes (Tv: Digi Sport3) 
17.00: Strasbourg–Nantes (Tv: Digi Sport3) 
21.00: Marseille–Toulouse (Tv: Digi Sport2) 

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
15.30: 
Hannover–Köln (Tv: Eurosport2)
18.00: Bayer Leverkusen–Hamburg (Tv: Eurosport2)
 
OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
12.30: 
Sampdoria–Milan (Tv: Digi Sport1) 
15.00: Cagliari–Chievo
15.00: Crotone–Benevento
15.00: Hellas Verona–Lazio (Tv: Digi Sport2) 
15.00: Internazionale–Genoa (Tv: Digi Sport1) 
18.00: Sassuolo–Bologna (Tv: Digi Sport1) 
20.45: Fiorentina–Atalanta (Tv: Digi Sport1) 

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
12.00: 
Espanyol–Deportivo La Coruna (Tv: Sport1)
16.15: Getafe–Villarreal (Tv: Sport1)
18.30: Las Palmas–Leganés
18.30: Eibar–Celta Vigo
20.45: Real Sociedad–Valencia (Tv: Sport1)

MLS
20.00: 
Sporting Kansas City–Los Angeles Galaxy (Tv: Eurosport1)
23.00: Atlanta United–Montreal Impact (Tv: Eurosport1)

BELGA BAJNOKSÁG
18.00: 
Charleroi–Club Brugge (Tv: Digi Sport2)
 
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
3. FORDULÓ
15.30:
Jacksonville Jaguars–Baltimore Ravens
19.00: Buffalo Bills–Denver Broncos
19.00: Carolina Panthers–New Orleans Saints
19.00: Chicago Bears–Pittsburgh Steelers
19.00: Detroit Lions–Atlanta Falcons
19.00: Indianapolis Colts–Cleveland Browns
19.00: Minnesota Vikings–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Sport2)
19.00: New England Patriots–Houston Texans
19.00: New York Jets–Miami Dolphins
19.00: Philadelphia Eagles–New York Giants
22.05: Tennessee Titans–Seattle Seahawks
22.25: Green Bay Packers–Cincinnati Bengals
22.25: Los Angeles Chargers–Kansas City Chiefs (Tv: Sport2)
hétfő, 2.30: Washington Redskins–Oakland Raiders
 
 
ATLÉTIKA
9.00: 
Berlini maratoni (Tv: Sport2) 
 

AUTÓSPORT
11.00:
 FIA F3, Spielberg, 2. futam (Tv: Digi Sport1) 
13.00: ADAC GT Master, Honckenheim, 2. futam (Tv: Digi Sport3) 
15.15: DTM, Spielberg, 2. futam (Tv: M4 Sport)
17.00: FIA F3, Spielberg, 2. futam (Tv: Digi Sport2) 
A kamion Európa-bajnokság franciaországi futamai, Le Mans

EVEZÉS
Világbajnokság, Sarasota

Előfutamok 

JÉGKORONG
Erste Liga
17.00: 
Dunaújvárosi Acélbikák–EV Vienna Capitals (osztrák)
17.30: Fehérvári Titánok–DVTK Jegesmedvék
18.00: Ferencvárosi Torna Club–ASC Corona Brasov (romániai) 
18.30: UTE–SC Csíkszereda (romániai) 
EBEL
18.00: 
HCB Südtirol Alperia (olasz)–Fehérvár AV19
 
 
KERÉKPÁR
10.00: 
Országúti világbajnokság, Bergen, férfiak, mezőnyverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Bundesliga
12.30:
 Leipzig–Hannover (Tv: Digi Sport2) 
Bajnokok Ligája
B-csoport
18.30: 
Kielce–THW Kiel (Tv: Sport1)
 
 
KOSÁRLABDA
Férfi Bajnokok Ligája
2. selejtezőkör, 1. mérkőzés

BC Kalev (észt)–Alba Fehérvár
 
 
LÓSPORT
12.30: 
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 

LOVASSPORT
Kettesfogathajtó-világbajnokság, Lipica 
9.00:
 akadályhajtás
 
MOTORSPORT
  8.35:
 Moto3, Aragóniai Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
  9.05: Moto2, Aragóniai Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
  9.35: MotoGP, Aragóniai Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
10.45: Moto3, Aragóniai Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
12.05: Moto2, Aragóniai Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
13.30: MotoGP, Aragóniai Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)

RÖPLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
A-CSOPORT (Baki)
16.00: 
Azerbajdzsán–Lengyelország 
18.30: Németország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) 
B-CSOPORT (Tbiliszi)
15.00:
 Grúzia–Fehéroroszország 
18.00: Horvátország–Olaszország 
C-CSOPORT (Baki)
13.30:
 Bulgária–Törökország 
D-CSOPORT (Ganja)
15.00: 
Belgium–Szerbia 
18.00: Csehország–Hollandia
Férfi NB I
15.00:
 Dunaferr SE–Sümegi RE
16.00: MÁV Előre SC–PTE-PEAC 
17.00: Pénzügyőr SE–HÉP-Kecskeméti RC 
17.00: Szolnoki Röplabda Akadémia–MAFC-BME 
17.30: Debreceni AC–Vegyész RC Kazincbarcika 

SZNÚKER
8.00 és 13.30: 
World Open, Kína, döntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
7.00: 
WTA-torna, Szöul, döntő (Tv: Digi Sport1) 
ATP-torna, Szentpétervár
ATP-torna, Metz
 
VÍZILABDA
BENU férfi Magyar Kupa 
A-csoport (Miskolc) 
10.00:
 EBP Tatabánya–PVSK Mecsek-Füszért 
11.30: PannErgy-Miskolci VC–Metalcom-Szentes 
14.00: ZF-Eger–EBP Tatabánya 
17.00: PVSK Mecsek-Füszért–Metalcom-Szentes 
19.30: PannErgy-Miskolci VC–ZF-Eger 
B-csoport (Szolnok) 
11.00: 
UVSE–KSI 
12.45: Szolnoki Dózsa-Közgép–VasasPlaket 
C-csoport (Honvéd) 
11.00:
 RacioNet-Honvéd–Debreceni VSE 
12.45: A-Híd OSC-Újbuda–MKB-Euroleasing-BVSC 
D-csoport (Kaposvár) 
11.00:
 FTC-PQS Waterpolo–ContiTech Szeged-Diapolo 
11.30: Kaposvári VK–AVUS Szombathely

Legfrissebb híreink


Élő eredmények