Szerkesztő: Bíró Ádám
2017. 12. 17. 07:47

Világbajnokot avatnak női kézilabdában, folytatódik a darts-vb.

ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ
15.15: West Bromwich Albion–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
17.30: AFC Bournemouth–Liverpool (Tv: Spíler Tv)
 
FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
15.00: Nantes–Angers
17.00: Nice–Bourdeaux (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Marseille (Tv: Digi Sport1)
 
NÉMET BUNDESLIGA
17. FORDULÓ
15.30: Hannover 96–Bayer Leverkusen (Tv: Eurosport2)
18.00: RB Leipzig–Hertha BSC (Tv: Eurosport2)
 
OLASZ SERIE A
17. FORDULÓ
12.30: Hellas Verona–Milan (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Crotone–Chievo
15.00: Fiorentina–Genoa (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sampdoria–Sassuolo
18.00: Benevento–SPAL (Tv: Digi Sport1)
20.45: Atalanta–Lazio (Tv: Digi Sport2)
 
SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
12.00: Girona–Getafe
16.15: Celta Vigo–Villarreal
18.30: Las Palmas–Espanyol
20.45: Barcelona–Deportivo La Coruna (Tv: Sport1)
 
BELGA BAJNOKSÁG
14.30: FC Bruges–Anderlecht (Tv: Digi Sport3)
18.00: Charleroi–Genk (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
KÉZILABDA
 
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, NÉMETORSZÁG
14.30: a harmadik helyért (Tv: Sport1 – 14.15-ös műsorkezdettel)
17.30: döntő (Tv: Sport1 – 17.00-s műsorkezdettel)
 
ALPESI SÍ
  9.15: világkupaverseny, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.30: világkupaverseny, Val-d'Isere, női szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)
12.15: világkupaverseny, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
15. FORDULÓ
19.00: Buffalo Bills–Miami Dolphins            
19.00: Carolina Panthers–Green Bay Packers           
19.00: Cleveland Browns–Baltimore Ravens            
19.00: Jacksonville Jaguars–Houston Texans            
19.00: Minnesota Vikings–Cincinnati Bengals          
19.00: New Orleans Saints–New York Jets  
19.00: New York Giants–Philadelphia Eagles          
19.00: Washington Redskins–Arizona Cardinals      
22.05: Seattle Seahawks–Los Angeles Rams            
22.25: Pittsburgh Steelers–New England Patriots (Tv: Sport1)      
22.25: San Francisco 49ers–Tennessee Titans           
hétfő, 2.30: Oakland Raiders–Dallas Cowboys (Tv: Sport1)
 
ASZTALITENISZ
World Tour-döntő, Asztana (női páros: Póta Georgina)
 
DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
13.30: délutáni program (Tv: Sport2)
SELEJTEZŐ
Kenny Neyens (belga)–Jamie Lewis (walesi)
1. FORDULÓ
Alan Norris (angol, 15.)–Kim Viljanen (finn)
Kyle Anderson (ausztrál, 24.)–Peter Jacques (angol)
Jonny Clayton (walesi, 31.)–Kenny Neyens (belga)/Jamie Lewis (walesi)
 
20.00: esti program (Tv: Sport2)
SELEJTEZŐ
Willard Bruguier (amerikai)–Cody Harris (új-zélandi)
1. FORDULÓ
James Wade (angol, 11.)–Keegan Brown (angol)
Dave Chisnall (angol, 8.)–Vincent van der Voort (holland)
Ian White (angol, 17.)–Willard Bruguier (amerikai)/Cody Harris (új-zélandi)
 
JÉGKORONG
Erste Liga
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Ferencvárosi Torna Club 
 
NHL
hétfő, 0.05: Winnipeg Jets–St. Louis Blues (Tv: Spíler Tv)
 
KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00: Csurgói KK–Telekom Veszprém 
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Eger SBS Eszterházy 
19.45: Grundfos Tatabánya KC–MOL-Pick Szeged (Tv: M4 Sport)
 
KOSÁRLABDA
Női NB I
16.00: BEAC Újbuda–Aluinvent DVTK Miskolc 
17.00: ZTE NKK–CMB CARGO UNI Győr 
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–PEAC-Pécs
 
LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
 
RÖPLABDA
Férfi NB I
16.00: MÁV Előre SC–MAFC-BME 
16.30: Dunaferr SE–Vegyész RC Kazincbarcika 
17.00: Szolnoki Röplabda Akadémia–HÉP-Kecskeméti RC 
17.00: Pénzügyőr SE–Sümegi RE 
17.30: DEAC–FINO Kaposvár SE 
 
Női NB I
A-csoport
16.00: LINAMAR-Békéscsabai RSE–Haladás Szombathely 
 
B-csoport
14.00: 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem–Fatum-Nyíregyháza (Tv: M4 Sport)
17.00: TFSE–Vasas Óbuda
 
SÍFUTÁS
11.15: világkupaverseny, Toblach, női 10 km klasszikus (Tv: Eurosport2)
 
SÍLÖVÉSZET
11.45: világkupaverseny, Annecy, női tömegrajtos verseny (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
13.30: világkupaverseny, Engelberg, HS 137 (Tv: Eurosport1)
 
SNOWBOARD
12.15: világkupaverseny, Montafon (Tv: Eurosport2)
 
SZNÚKER
13.45: Scottish Open, Glasgow, döntő (Tv: Eurosport2)
19.45: Scottish Open, Glasgow, döntő (Tv: Eurosport1)
 
ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, KOPPENHÁGA
9.30: előfutamok (Tv: M4 Sport)
női 50 m gyors (Bordás Beatrix, Gyurinovics Fanni, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Evelyn)
férfi 50 m hát (Dudás Dániel, Földházi Dávid, Szentes Bence)
női 200 m mell (Sebestyén Dalma)
férfi 200 m pillangó (Biczó Bence, Cseh László, Kenderesi Tamás, Tekauer Márk)
női 400 m gyors (Hosszú Katinka, Kapás Boglárka, Nagy Réka)
férfi 4x50 m vegyes váltó (Magyarország)
női 4x50 m vegyes váltó (Magyarország)
 
17.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
női 50 m gyors, elődöntő
férfi 50 m hát, elődöntő
női 200 m mell, döntő
férfi 100 m gyors, döntő
női 100 m pillangó, döntő
férfi 100 m vegyes, döntő
női 400 m gyors, döntő
férfi 200 m pillangó, döntő
női 50 m gyors, döntő
férfi 50 m hát, döntő
női 4x50 m vegyes váltó, döntő
férfi 4x50 m vegyes váltó, döntő
    
VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
A-csoport 
17.00: AVUS Szombathely–FTC-PQS Waterpolo 
18.00: Debreceni VSE-VasasPlaket 
 
B-csoport
16.00: EBP Tatabánya–ZF-Eger 
18.00: Metalcom-Szentes–A-Híd OSC-Újbuda 

Legfrissebb híreink

23:28 - Francia válogatottja repítette a Veszprémet - előztek a tabellán KÉZILABDA
22:25 - Vízilabda: alázott a férfi válogatottunk az utolsó meccsén VÍZILABDA
21:22 - Idén már nem léphet pályára a franciák világbajnok védője NEMZETKÖZI FOCI
20:15 - Az atlétikai vb-rendezés nagy lépés a budapesti olimpia felé EGYÉB SPORTOK
19:51 - Női kézilabda Eb - Megvan az első elődöntős KÉZILABDA
19:10 - Jégkorong - három változás a magyar keretben JÉGKORONG
18:15 - Világbajnok kézilabdázót igazolt a Ferencváros KÉZILABDA
17:30 - Győri Audi ETO: jó hír érkezett a győri klasszisról KÉZILABDA
16:48 - Libertadores-kupa: Buenos Airesben balhé volt NEMZETKÖZI FOCI
15:28 - Kérdéses Kapás Boglárka szereplése a nyitónapon ÚSZÁS
15:18 - Férfi kézi: kijelölték a 28 fős magyar keretet a vb-re KÉZILABDA
14:40 - Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő KÉZILABDA
13:45 - Robben elképzelhetőnek tartja a visszavonulását NEMZETKÖZI FOCI
12:30 - Lazio-Sampdoria: hihetetlen gólörömök a hosszabbításban - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:50 - Cagliari-Roma: őrült véghajrá - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Csodát tett a Miami, lehetetlen játékkal verte Tom Bradyéket AMERIKAI SPORTOK
11:05 - A FINA elfogadta a vízilabda szabálymódosításait VÍZILABDA
10:35 - Kim Rasmussen: Ezért vagyunk itt KOSÁRLABDA
09:37 - Rövidpályás úszó-vb - Hosszú már az első napon aranyérmes lehet ÚSZÁS
04:45 - Hétfői sportműsor: topbajnokságok, csúcsmeccs a kézi Eb-n EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Élő eredmények