Szerkesztő: Simon Levi
2017. 03. 19. 08:30

A Szolnoki Olaj otthonában lép pályára a Kaposvári KK.

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

NB II 26. FORDULÓ

13.00: ZTE–Balmazújváros (Tv: M4 Sport)

15.00: Cigánd–Szolnok

15.00: Vác–Budaörs

15.00: Mosonmagyaróvár–Cegléd

15.00: Siófok–Szeged

15.00: Nyíregyháza Spartacus–Dorog

15.00: Békéscsaba–Kisvárda

15.00: SZEOL–Puskás Akadémia

16.00: Soproni VSE–Kozármisleny

17.00: Csákvár–Soroksár

NB III 23. FORDULÓ KELETI CSOPORT

11.00: DVTK II–Putnok

11.00: Újpest II–Hajdúböszörmény

15.00: BKV Előre–Tállya

15.00: STC Salgótarján–MTK II

15.00: Tiszaújváros–DVSC-DEAC

KÖZÉPCSOPORT

14.00: Ferencváros II–PMFC

15.00: Komló–Békéscsaba II

15.00: Szentlőrinc–Paks II

15.00: Méhkerék–Dunaharaszti

NYUGATI CSOPORT 

11.00: Videoton II–Diósd

15.00: Komárom–Puskás Akadémia II

15.00: Bp. Honvéd-MFA–Gyirmót II

ANGOL PREMIER LEAGUE 29. FORDULÓ

13.00: Middlesbrough–Manchester United (Tv: Spíler Tv)

15.15: Tottenham Hotspur–Southampton (Tv: Spíler Tv)

17.30: Manchester City–Liverpool (Tv: Spíler Tv)

NÉMET BUNDESLIGA 25. FORDULÓ

15.30: Mainz–Schalke (Tv: Eurosport2)

17.30: Mönchengladbach–Bayern München (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A 29. FORDULÓ

12.30: Empoli–Napoli (Tv: DIGI Sport1)

15.00: Bologna–Chievo (Tv: DIGI Sport2)

15.00: Crotone–Fiorentina

15.00: Sampdoria–Juventus (Tv: DIGI Sport1)

15.00: Cagliari–Lazio

15.00: Atalanta–Pescara

18.00: Udinese–Palermo (Tv: DIGI Sport1)

20.45: Roma–Sassuolo (Tv: DIGI Sport3)

SPANYOL LA LIGA 28. FORDULÓ

12.00: Leganés–Málaga (Tv: Sport1)

16.15: Atlético Madrid–Sevilla (Tv: Sport1)

18.30: Sporting Gijón–Granada

18.30: Deportivo La Coruna–Celta Vigo (Tv: Sport1)

20.45: Barcelona–Valencia (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1 29. FORDULÓ

15.00: Caen–Monaco (Tv: DIGI Sport3)

17.00: Dijon–Saint-Étienne (Tv: DIGI Sport2)

21.00: Paris SG–Lyon (Tv: DIGI Sport1)

ARGENTÍNA

23.25: Boca Juniors–Tallares (Tv: DIGI Sport1)

EGYESÜLT ÁLLAMOK, MLS

hétfő 0.15: Seattle Sounders FC–New York Red Bulls (Tv: Eurosport2)

TOVÁBBI KIEMELT SPORTMŰSOR ÉS ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

JÉGKORONG NHL, alapszakasz

22.05: Winnipeg Jets–Minnesota Wild (Tv: Spíler Tv)

hétfő 2.30: Calgary Flames–Los Angeles Kings (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA NB I, férfiak

18.00: Balatonfüredi KSE–Eger SBS Eszterházy

KOSÁRLABDA NB I, férfiak

18.00: Körmend–Alba Fehérvár (Tv: M4 Sport)

18.00: JP Auto-JKSE–KTE-Duna Aszfalt 1

8.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Vasas Budapest

18.00: Sopron KC–Zalakerámia ZTE KK

18.00: Szolnoki Olaj KK–Kaposvári KK

19.00: MAFC–Falco KC Szombathely

LÓSPORT

14.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA NB I, férfiak, döntő, 1. mérkőzés

15.15: FINO Kaposvár SE–Pénzügyőr SE (Tv: M4 Sport)

TÉLI SPORTOK Alpesi sí

16.00: világkupa, nők, óriás-műlesiklás, 1. futam, Aspen (Tv: Eurosport1)

18.15: világkupa, nők, óriás-műlesiklás, 2. futam, Aspen (Tv: Eurosport1)

19.15: világkupa, férfiak, műlesiklás, 2. futam, Aspen (Tv: Eurosport1) Északi összetett

12.00: világkupa, férfiak, HS 106, Schonach (Tv: Eurosport2) Sílövészet

11.00: világkupa, nők, tömegrajtos, Oslo (Tv: Eurosport1) 

13.15: világkupa, férfiak, tömegrajtos, Oslo (Tv: Eurosport1) Síugrás

14.00: világkupa, HS 225, Vikersund (Tv: Eurosport1)

TENISZ

19.00: WTA-torna, döntő, Indian Wells (Tv: DIGI Sport2)

21.00: ATP-torna, döntő, Indian Wells (Tv: DIGI Sport2)

Legfrissebb híreink


Élő eredmények