Szerkesztő: Simon Zoltán
2017. 08. 13. 07:13

Olasz Szuperkupa: Juventus-Lazio, spanyol Szuperkupa: Barcelona-Real Madrid.

NB II
3. FORDULÓ
17.00: Siófok–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)
17.30: Budaörs–Dorog
17.30: Budafoki MTE–Soroksár
17.30: Szolnok–Kazincbarcika
17.30: Vác–Szeged 2011
17.30: Cegléd–Sopron
17.30: Kisvárda–ZTE
19.00: Békéscsaba–MTK
19.00: Csákvár–Mosonmagyaróvár
19.00: Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus
 
NB III
1. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.30: Tiszafüred–MTK II
17.30: ESMTK–DVTK II
KÖZÉPCSOPORT
17.30: SZEOL–PMFC
17.30: FC Dabas–Bp. Honvéd MFA
17.30: Mórahalom–Paks II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Videoton II–Puskás Akadémia FC II
16.30: Gyirmót FC Győr II–Érd
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
14.30: Newcastle United–Tottenham Hotspur (Tv: Prime)
17.00: Manchester United–West Ham United (Tv: Spíler Tv)
 
FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
15.00: Strasbourg–Lille (Tv: Digi Sport1)
17.00: Dijon–Monaco (Tv: Digi Sport1)
21.00: Guingamp–Paris Saint-Germain
 
OLASZ SZUPERKUPA
20.45: Juventus–Lazio (Tv: Digi Sport2)
 
SPANYOL SZUPERKUPA
22.00: Barcelona–Real Madrid (Tv: Digi Sport1)
 
NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
15.30: Dorfmerkingen (VII.)–RB Leipzig (Tv: Sport1)
 
BELGA BAJNOKSÁG
14.30: Antwerp–Genk (Tv: Digi Sport2)
18.00: Charleroi–Anderlecht (Tv: Digi Sport2)
 
TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.30: Zwickau–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
ATLÉTIKA
  8.45: Világbajnokság, London, 10. nap (Tv: Eurosport1, 11.00-tól az M4 Sporton is látható)
19.30: Világbajnokság, London, 10. nap (Tv: Eurosport1, 20.30-tól az M4 Sporton is látható)
 
KERÉKPÁR
10.30: Női World Tour, Vargarda (Tv: Eurosport2)
15.15: Benelux-körverseny, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.00: Arctic Race of Norway, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)
21.30: Colorado Classic, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
KOSÁRLABDA
Férfi válogatott felkészülési torna, Kazany
MAGYARORSZÁG, Oroszország, Izland, Németország
 
LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
 
MOTORSPORT
8.35: Moto3, Osztrák Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
9.05: Moto2, Osztrák Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
9.35: MotoGP, Osztrák Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto3, Osztrák Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
12.10: Moto2, Osztrák Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
13.50: MotoGP, Osztrák Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
 
STRANDLABDARÚGÁS
Nemzetközi torna az európai döntőbe jutásért, Siófok 
17.00: MAGYARORSZÁG–Bulgária
 
STRANDRÖPLABDA
13.30: Férfi és női országos bajnokság, döntő (Tv: M4 Sport)
 
TENISZ
19.30: WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport3)
22.00: ATP Masters, Montreal (Tv: Digi Sport3)
ATP-torna, Cincinnatti
 
VÍZILABDA
FINA MASTERS-VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST
19.00: Döntő (Tv: Digi Sport1)
Cimkék: tv-műsor

Legfrissebb híreink


Élő eredmények