Vasárnapi sportműsor és televíziós közvetítések
A győri kézisek Franciaországban léphetnek nagyot a négyes döntő felé.
Televíziós közvetítések:
M4 Sport
7.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, futam
13.00: Labdarúgás, NB II, ZTE-Soroksár
15.00: Kosárlabda, NB I, Szolnok-Körmend
17.30: Túraautó-vb, Marokkó, 1. futam
18.15: Túraautó-vb, Marokkó, 2. futam
Sport 1
6.00: Küzdősport, UFC-210
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Valencia
16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Metz-Győri Audi ETO KC
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Buducsnoszt-Larvik
Sport 2
9.30: Szabadidősport, Vivicittá
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Eibar
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Leganés
Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam
Eurosport
8.15: Atlétika, Párizsi maraton
11.00: Kerékpár, Párizs-Roubaix
17.30: Túraautó-vb, Marokkó, 1. futam
18.15: Túraautó-vb, Marokkó, 2. futam
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Orlando City-New York Red Bulls
Eurosport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Augsburg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt-Darmstadt
Digisport 1
0.05: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Fiorentina
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AS Roma
17.00: Kézilabda, SEHA Liga, bronzmérkőzés
19.45: Kézilabda, SEHA Liga, döntő
22.25: Autósport, IndyCar, Long Beach
Digisport 2
11.45: Amerikaifutball, HFL, Győr Sharks-Eger Heroes
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Palermo
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, rájátszás, Anderlecht-Gent
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli
22.45: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Internazionale
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nantes
19.05: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Guingamp
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Quilmes
Spíler TV
1.05: Jégkorong, NHL, Detroit Red Wings-Montreal Canadiens
14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester United
17.50: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, Moto3, futam
19.10: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, Moto2, futam
20.55: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, futam
Sportműsor:
JÉGKORONG
U25-ös nemzetközi felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Csehország, Tüskecsarnok, 13.00
KÉZILABDA
Férfi NB I:
Csurgói KK-Balatonfüredi KSE 12.15
KOSÁRLABDA
Férfi NB I, középszakasz, felsőház:
Szolnoki Olaj KK-Egis Körmend 15.15
Alba Fehérvár-Zalakerámia ZTE KK 18.00
Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzések:
ZTE NKK-UNIQA Sopron 17.00
Vasas Akadémia-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00
Aluinvent DVTK Miskolc-CMB CARGO UNI Győr 18.30
LABDARÚGÁS
Merkantil Bank NB II, 28. forduló:
Zalaegerszeg-Soroksár 13.00
Vác FC-Szolnoki MÁV FC, Dunaújváros 16.30
Mosonmagyaróvár-Budaörs 16.30
BFC Siófok-Balmazújváros 16.30
Nyíregyháza Spartacus-Cegléd 16.30
Dorog-Szeged 16.30
SZEOL SC - Swietelsky-Sopron 16.30
Cigánd-Kisvárda 16.30
Csákvár-Puskás Akadémia 18.00
Békéscsaba-Kozármisleny 19.00
RÖPLABDA
Női NB I:
elődöntő, 3. mérkőzés:
Linamar-Békéscsaba - Jászberényi RK 17.00
a 9-11. helyért:
TFSE-Palota RSC 17.00
SPORTLÖVÉSZET
Európa-bajnoki válogatóverseny:
50 méter, Gyál 10.00
SZABADIDŐSPORT
32. Telekom Vivicittá városvédő futás, 2. nap, Városliget, 10.00
TORNA
Nemzetközi Matolay-emlékverseny, a női országos csapatbajnokság 1. fordulója, Kiskunfélegyháza, 10.00
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: ezt-látod-élőben