Szerkesztő: Simon Zoltán
2019. 01. 13. 07:38

Focirangadók a spanyoloknál és az angoloknál.

FUTBALLPROGRAM

 
NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
15.30, Egyiptom: Kena SC (egyiptomi)–Kisvárda
Törökország: Diósgyőri VTK–FK Rubin Kazany (orosz)
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
15.15: Everton–AFC Bournemouth (Tv: Spíler1)
17.30: Tottenham Hotspur–Manchester United (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
15.00: Nantes–Rennes (Tv: Digi Sport1)
17.00: Dijon–Montpellier (Tv: Digi Sport1)
17.00: Toulouse–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Monaco (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
12.00: Atlético Madrid–Levante
16.15: Athletic Bilbao–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: FC Barcelona–Eibar (Tv: Spíler2)
20.45: Real Betis–Real Madrid (Tv: Spíler2)
 
OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
15.00: Torino–Fiorentina (Tv: Sport2)
18.00: Internazionale–Benevento (II.)
20.45: Napoli–Sassuolo (Tv: Sport1)
 
ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
E-CSOPORT
12.00: Észak-Korea–Katar
14.30: Omán–Japán
17.00: Türkmenisztán–Üzbegisztán
 
LÉGIÓSMECCSEK
 
GÖRÖGORSZÁG, SUPER LEAGUE
15. (ELHALASZTOTT) FORDULÓ
17.00: AEK Athén–Levadiakosz
Levadiakosz: Windecker József
17.00: OFI Kréta–Atromitosz
Atromitosz: Megyeri Balázs, Ugrai Roland
 
PORTUGÁLIA, SEGUNDA LIGA
17. FORDULÓ
16.00: FC Porto B–Vitória Guimaraes B
Guimaraes B: Bíró Bence
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
10.30: világkupaverseny, Adelboden, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
11.00: világkupaverseny, St. Anton, női szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Adelboden, férfi műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORT-ELŐDÖNTŐ
AFC
19.05: New England Patriots (2.)–Los Angeles Chargers (5.) (Tv: Sport2)
NFC
22.40: New Orleans Saints (1.)–Philadelphia Eagles (6.) (Tv: Sport2)
 
DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
18.00: döntő (Tv: Sport1)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00: világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00: Corona Brasov (romániai)–FTC-Telekom 
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest 
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Debreceni EAC 
18.30: Újpesti TE–Sport Club Csíkszereda (romániai) 
EBEL
17.30: Fehérvár AV19–EC Panaceo VSV (osztrák)
TIPSPORT LIGA
17.00: HC Banská Bystrica (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
18.00: MAC Újbuda–Zvolen (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
NHL
hétfő, 0.00: Winnipeg Jets–Anaheim Ducks (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
14.00: Macedónia–Bahrein 
16.30: Horvátország–Japán 
19.00: Spanyolország–Izland (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT
15.30: Katar–Egyiptom
18.00: MAGYARORSZÁG–Angola (Tv: M4 Sport)
20.30: Svédország–Argentína
 
NŐI NB I
18.00: EUbility Group-Békéscsaba–Eu-Fire Mosonmagyaróvár
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00: Debreceni EAC–Kecskeméti TE-Duna Aszfalt 
NŐI NB I
16.30: Aluinvent DVTK–Sopron Basket 
17.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–NKE-Csata 
17.00: VBW CEKK Cegléd–ZTE Női Kosárlabda Klub 
19.00: CMB CARGO UNI Győr–ELTE BEAC Újbuda
 
RALI
Dakar-rali, Peru, 6. gyorsasági szakasz, Arequipa-San Juan de Marcona, motor/quad: 317 km, autó/kamion: 290 km
 
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
14.40: Európa-bajnokság, Dordrecht (Tv: M4 Sport)
 
SÍFUTÁS
13.00: világkupaverseny, Drezda, szabadstílusú sí, csapat sprint (Tv: Eurosport2)
 
SÍUGRÁS
17.00: világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)
 
SÍLÖVÉSZET
11.30: világkupaverseny, Oberhofen, női váltó (Tv: Eurosport1)
14.30: világkupaverseny, Oberhofen, férfi váltó (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
14.00: Mesterek Tornája, London, 1. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: Mesterek Tornája, London, 1. nap (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
1.00–14.30: Australian Open, 1. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–11.00: Australian Open, 1. nap (Tv: Eurosport2)

Legfrissebb híreink


Élő eredmények