Szerkesztő: Kvanduk Bence
2019. 02. 10. 07:09

Lebron Jamesék is képernyőn.

FUTBALLPROGRAM

 
NB II
23. FORDULÓ 
14.00: Budafoki MTE–BFC Siófok
14.00: Csákvár–Vasas
14.00: ETO FC Győr–Monor
14.00: Nyíregyháza–Cegléd
14.00: Tiszakécske–Mosonmagyaróvár
14.00: Balmazújváros–Kazincbarcika
14.00: Vác FC–Gyirmót FC Győr
14.00: Dorog–Soroksár
17.00: Békéscsaba–ZTE FC
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs (Tv: M4 Sport)
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
14.30: Tottenham Hotspur–Leicester City (Tv: Spíler1)
17.00: Manchester City–Chelsea (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ
15.00: Montpellier–Monaco (Tv: Digi Sport2)
15.00: Toulouse–Reims
15.00: Nantes–Nimes
17.00: Guingamp–Lille (Tv: Digi Sport2)
17.00: Rennes–Saint-Étienne
21.00: Nice–Lyon (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
15.30: Werder Bremen–Augsburg (Tv: Sport2)
18.30: Fortuna Düsseldorf–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
23. FORDULÓ
12.30: Bologna–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Sampdoria–Frosinone (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–SPAL
15.00: Torino–Udinese (Tv: Digi Sport3)
18.00: Sassuolo–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.30: Milan–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
12.00: Leganés–Real Betis
16.15: Valencia–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Eibar (Tv: Spíler2)
20.45: Athletic Bilbao–Barcelona (Tv: Spíler2)
 
TÖRÖK SÜPER LIG
21. FORDULÓ
17.00: Galatasaray–Trabzonspor (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
12.30: világbajnokság, Are, női lesiklás (Tv: Eurosport1)
 
ATLÉTIKA
10.00: Összetett országos bajnokság és a MASZ nyílt fedett pályás versenye (Budapest, BOK-csarnok)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
11.30: világkupaverseny, Lahti, HS 130 (Tv: Eurosport2)
 
GYORSKORCSOLYA
TÁVONKÉNTI VILÁGBAJNOKSÁG, INZELL 
14.30: férfi és női 1500 m, férfi és női tömegrajtos verseny
 
HÓDESZKA
10.00: világkupaverseny, Feldberg, cross (Tv: Eurosport2)
 
JÉGKORONG
NHL
21.00: Buffalo Sabres–Winnipeg Jets (Tv: Spíler1)
hétfő, 1.00: New York Rangers–Toronto Maple Leafs (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
14.30: Volta a la Comunitat Valenciana, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 11. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00: Celje (szlovén)–MOL-Pick Szeged (Tv: Sport1) 
NŐI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
B-CSOPORT
15.00: Siófok KC–Metzingen (német) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT
19.30: Granollers (spanyol)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
 
KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00: VBW CEKK Cegléd–PINKK-Pécsi 424
NBA
21.30: Philadelphia 76ers–Los Angeles Lakers (Tv: Sport2)
 
RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
17.00: LV Sport Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika
 
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
14.00: világkupaverseny, Torino (Tv: M4 Sport)
 
SÍLÖVÉSZET
19.00: világkupaverseny, Canmore, férfi 15 km, tömegrajtos (Tv: Eurosport1)
22.00: világkupaverseny, Canmore, női 12.5 km, tömegrajtos (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
16.00: világkupaverseny, Lahti, HS 130 (Tv: Eurosport1)
 
SZÁNKÓ
9.00: világkupaverseny, Oberhof, női 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.30: világkupaverseny, Oberhof, női 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
14.00 és 20.00: World Grand Prix, Cheltenham, döntő (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
Challenger-torna, BOK Csarnok

 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények