Szerkesztő: Kuti György
2018. 09. 23. 06:23

Gyakorlatilag egész nap lehet szurkolni.

 FUTBALLPROGRAM

 
MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ
12.30: Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd (NB I)
13.00: Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I) (Tv: M4 Sport)
14.00: Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III)
14.00: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
14.00: Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III)
15.00: Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II)
15.00: Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)
15.00: Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II)
15.00: Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I)
15.00: ESMTK (NB III)–DVTK (NB I)
15.00: SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II)
15.00: FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II)
15.00: Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II)
15.00: Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
15.00: Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III)
15.00: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
15.00: Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III)
15.00: Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III)
15.00: Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: Dabas (NB III)–Salgótarjáni BTC (NB III)
15.00: Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.)
15.00: Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. Kerületi TVE (NB III)
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
14.30: West Ham United–Chelsea (Tv: Spíler1)
17.00: Arsenal–Everton (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
15.00: Rennes–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)
17.00: Guingamp–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lyon–Marseille (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30: Bayer Leverkusen–Mainz 05 (Tv: Sport2)
18.00: Eintracht Frankfurt–RB Leipzig (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
12.30: Torino–Napoli (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Chievo–Udinese
15.00: Lazio–Genoa (Tv: Digi Sport3)
18.00: Milan–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
20.30: Frosinone–Juventus (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
12.00: Levante–Sevilla
16.15: Villarreal–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Real Betis–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
20.45: Barcelona–Girona (Tv: Spíler2)
 
NÉMET 2. BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
13.30: Hamburg–Regensburg (Tv: Sport2)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
19.20: Akhisarsport–Galatasaray (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
3. FORDULÓ
19.00: Atlanta Falcons–New Orleans Saints        
19.00: Baltimore Ravens–Denver Broncos           
19.00: Carolina Panthers–Cincinnati Bengals      
19.00: Houston Texans–New York Giants            
19.00: Jacksonville Jaguars–Tennessee Titans   
19.00: Kansas City Chiefs–San Francisco 49ers   
19.00: Miami Dolphins–Oakland Raiders              
19.00: Minnesota Vikings–Buffalo Bills  
19.00: Philadelphia Eagles–Indianapolis Colts     
19.00: Washington Redskins–Green Bay Packers             
22.05: Los Angeles Rams–Los Angeles Chargers (Tv: Sport2)
22.25: Arizona Cardinals–Chicago Bears                
22.25: Seattle Seahawks–Dallas Cowboys           
hétfő, 2.20: Detroit Lions–New England Patriots (Tv: Sport2)
 
ASZTALITENISZ
10.30 és 15.30: Egyéni Európa-bajnokság, Alicante, nők, eldöntő (Tv: Eurosport2)
12.30 és  17.30: Egyéni Európa-bajnokság, Alicante, férfiak, eldöntő (Tv: Eurosport2)
 
AUTÓSPORT
12.00: TCR Európa-kupa, Monza, 1. futam (Tv: Sport2)
13.10: EuroFormula Open, Monza, 2. futam (Tv: Digi Sport2)
 
CSELGÁNCS
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, BAKI
  8.00: előcsatározások, férfiak: 81 kg (Ungvári Attila), nők: 63 kg 
14.00: éremmérkőzések
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00: Corona Brasov (romániai)–Schiller-Vasas HC 
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói HK (romániai) 
17.30: Sport Klub Csíkszereda (romániai)–DEAC 
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Hokiklub Budapest 
18.30: Újpest TE–FTC-Telekom 
SZLOVÁK LIGA
17.30: HC 07 Detva (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
18.00: MAC Budapest– MHk 32 L. Mikulás (szlovák)  (Tv: Digi Sport2)
 
KERÉKPÁR
10.00 és 14.45: országúti világbajnokság, Ausztria (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00: Paris Saint-Germain (francia)–Celje (szlovén) (Tv: Sport1)
19.00: MOL-Pick Szeged–Nantes (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
15.30: Sport36-Komló–Ceglédi KKSE (Tv: M4 Sport)
NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
13.30: Lemgo–Flensburg (Tv: Sport1)
 
KOSÁRLABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
21.00: Spanyolország–Puerto Rico (Tv: M4 Sport)
 
LOVASSPORT
18.30: Lovas Világjátékok, Tryon (Tv: Eurosport1)
 
MOTORSPORT
MOTOGP, ARAGÓNIAI NAGYDÍJ
  8.40: Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler2)
  9.10: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler2)
  9.40: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler2)
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler2)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler2)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler2)
 
TENISZ
4.00: WTA-torna, Tokió, döntő (Tv: Digi Sport1)
5.00: WTA-torna, Vuhan (Tv: Digi Sport2)
7.00: WTA-torna, Szöul, döntő (Tv: Digi Sport1)
 
TORNA
14.00: Challenge világkupaverseny, Szombathely
 
SZEPTEMBER 24., HÉTFŐ
 
FUTBALLPROGRAM
 
PORTUGÁL BAJNOKSÁG
5. FORDULÓ
21.15: Braga–Sporting (Tv: Sport1)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
3. FORDULÓ
kedd, 2.15: Tampa Bay Buccaneers–Pittsburgh Steelers (Tv: Sport2)
 
KERÉKPÁR
10.15: országúti világbajnokság, Ausztria, időfutam, női junior (Tv: Eurosport1)
14.45: országúti világbajnokság, Ausztria, időfutam, U23 (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
8.25 és 13.25: China Champonship, 1. nap (Tv: Eurosport2)

Legfrissebb híreink

23:28 - Francia válogatottja repítette a Veszprémet - előztek a tabellán KÉZILABDA
22:25 - Vízilabda: alázott a férfi válogatottunk az utolsó meccsén VÍZILABDA
21:22 - Idén már nem léphet pályára a franciák világbajnok védője NEMZETKÖZI FOCI
20:15 - Az atlétikai vb-rendezés nagy lépés a budapesti olimpia felé EGYÉB SPORTOK
19:51 - Női kézilabda Eb - Megvan az első elődöntős KÉZILABDA
19:10 - Jégkorong - három változás a magyar keretben JÉGKORONG
18:15 - Világbajnok kézilabdázót igazolt a Ferencváros KÉZILABDA
17:30 - Győri Audi ETO: jó hír érkezett a győri klasszisról KÉZILABDA
16:48 - Libertadores-kupa: Buenos Airesben balhé volt NEMZETKÖZI FOCI
15:28 - Kérdéses Kapás Boglárka szereplése a nyitónapon ÚSZÁS
15:18 - Férfi kézi: kijelölték a 28 fős magyar keretet a vb-re KÉZILABDA
14:40 - Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő KÉZILABDA
13:45 - Robben elképzelhetőnek tartja a visszavonulását NEMZETKÖZI FOCI
12:30 - Lazio-Sampdoria: hihetetlen gólörömök a hosszabbításban - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:50 - Cagliari-Roma: őrült véghajrá - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Csodát tett a Miami, lehetetlen játékkal verte Tom Bradyéket AMERIKAI SPORTOK
11:05 - A FINA elfogadta a vízilabda szabálymódosításait VÍZILABDA
10:35 - Kim Rasmussen: Ezért vagyunk itt KOSÁRLABDA
09:37 - Rövidpályás úszó-vb - Hosszú már az első napon aranyérmes lehet ÚSZÁS
04:45 - Hétfői sportműsor: topbajnokságok, csúcsmeccs a kézi Eb-n EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Élő eredmények