Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 09. 09. 06:41

1. forduló az NFL-ben!

FUTBALLPROGRAM

 
NB III
KELETI CSOPORT
6. FORDULÓ
16.00: Sényő–DVTK II
16.00: Eger–Jászberény
16.00: Füzesgyarmat–DEAC
16.00: Gyöngyös–Szolnok
16.00: Nyírbátor–ESMTK
16.00: Tiszaújváros–Cigánd
16.00: Putnok–Tállya
16.00: SBTC–Sajóbábony
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: Paks II–Dunaújváros
16.00: FC Dabas–Szeged-GA
16.00: Hódmezővásárhely–Szentlőrinc
16.00: KTE–Kozármisleny
16.00: Taksony–Iváncsa
16.00: RKSK–SZEOL SC
16.00: Szekszárd–Bp. Honvéd-MFA
16.00: PMFC–Makó
NYUGATI CSOPORT
11.00: Mol Vidi FC II–III. ker. TVE
16.00: BKV Előre–THSE-Szabadkikötő
16.00: Csepel–Andráshida
16.00: Érd–Ménfőcsanak
16.00: Komárom–Dunaharaszti
16.00: Sárvár–FC Ajka
16.00: Nagykanizsa–Pénzügyőr
16.00: Pápai Perutz–Puskás Akadémia II
 
NŐI NB I
3. FORDULÓ
16.00: MTK–Szent Mihály
 
NEMZETEK LIGÁJA
A-DIVÍZIÓ
1. csoport
20.45: Franciaország–Hollandia (Tv: Sport1)
 
B-DIVÍZIÓ
1. csoport
15.00: Ukrajna–Szlovákia (Tv: Sport1)
4. csoport
18.00: Dánia–Wales (Tv: Sport1)
 
C-DIVÍZIÓ
3. csoport
18.00: Bulgária–Norvégia
20.45: Ciprus–Szlovénia
 
D-DIVÍZIÓ
1. csoport
18.00: Grúzia–Lettország
4. csoport
18.00: Macedónia–Örményország
20.45: Liechtenstein–Gibraltár
 
VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.45: Németország–Peru
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
1. FORDULÓ
19.00: Baltimore Ravens–Buffalo Bills         
19.00: Cleveland Browns–Pittsburgh Steelers         
19.00: Indianapolis Colts–Cincinnati Bengals           
19.00: Miami Dolphins–Tennessee Titans    
19.00: Minnesota Vikings–San Francisco 49ers      
19.00: New England Patriots–Houston Texans (Tv: Sport2)           
19.00: New Orleans Saints–Tampa Bay Buccaneers         
19.00: New York Giants–Jacksonville Jaguars        
22.05: Los Angeles Chargers–Kansas City Chiefs   
22.25: Arizona Cardinals–Washington Redskins      
22.25: Carolina Panthers–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)     
22.25: Denver Broncos–Seattle Seahawks
hétfő, 2.20: Green Bay Packers–Chicago Bears (Tv: Sport2)
 
ATLÉTIKA
7.30: 33. Wizz Air Budapest félmaratoni (Tv: Sport2)
11.00: Great North-Run félmaratoni (Tv: Eurosport2)
14.30: Kontinentális Kupa, Ostrava, 2. nap, férfi kalapácsvetés (Halász Bence)
 
AUTÓSPORT
13.30: DTM, Nürburgring, 2. futam (Tv: M4 Sport)
 
EVEZÉS
Világbajnokság, Plovdiv
 
JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
15.15: Rouen (francia)–Mountfield (cseh) (Tv: Sport2)
 
HEGYMÁSZÁS
13.00 és 19.00: világbajnokság, Innsbruck (Tv: Eurosport2)
 
JÉGKORONG
SZUPERKUPA, TÜSKECSARNOK
20.00: MAC Újbuda–Fehérvár AV19 (Tv: M4 Sport)
 
KAJAK-KENU 
Maratoni világbajnokság, Prado Vila Verde (Portugália)
Páros versenyek  
 
KERÉKPÁR
15.00: Vuelta a Espana, 15. szakasz, Ribera de Arriba–Lagos de Covadonga, 178.2 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
16.45: Tour of Britain, 8. szakasz (Tv: Eurosport2)
20.15: Grand Prix, Montreal (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Csurgói KK–Mezőkövesdi KC (Tv: M4 Sport)
NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
13.30: Hannover-Burgdorf–Minden (Tv: Sport2)
 
MOTORSPORT
MOTOGP, SAN MARINO
  8.40: Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler1)
  9.10: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler1)
  9.40: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler1)
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler1)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler1)
 
ÖTTUSA
23.00: világbajnokság, Mexikóváros (Tv: M4 Sport)
 
SÍUGRÁS
12.00: Nyári Grand Prix, Chaikovsky HS 140 (Tv: Eurosport1)
 
SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Csangvon
 
TENISZ
19.00: US Open, New York, női páros döntő (Tv: Eurosport1)
22.00: US Open, New York, férfi döntő (Tv: Eurosport1)
 
ÚSZÁS
Világkupa, 1. állomás, Kazany

Legfrissebb híreink


Élő eredmények