Szerkesztő: Kuti György
2018. 10. 07. 04:00

Korán kell kelni az F1-es futam megnézéséhez.

NB I
10. FORDULÓ
18.00: Mol Vidi FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) 
 
NB II
12. FORDULÓ
15.00: Soroksár–Monor
15.00: Cegléd–Kazincbarcika
15.00: Budaörs–Mosonmagyaróvár
17.00: Nyíregyháza–Budafoki MTE
17.00: Békéscsaba–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: ETO FC Győr–Tiszakécske
17.00: Csákvár–Balmazújváros
17.00: BFC Siófok–Vác FC
17.00: Vasas–Dorog
17.00: ZTE FC–Gyirmót FC Győr
 
NB III
9. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00: Tállya–Sényő
14.30: Cigánd–Gyöngyös
14.30: Szolnok–DEAC
14.30: SBTC–Tiszaújváros
14.30: Sajóbábony–Nyírbátor
14.30: Jászberény–Putnok
14.30: ESMTK–Füzesgyarmat
14.30: DVTK II–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
14.30: Iváncsa–KTE
14.30: Szeged-GA–Hódmezővásárhely
14.30: PMFC–RKSK
14.30: Makó–Taksony
14.30: Szentlőrinc–Szekszárd
14.30: SZEOL SC–Paks II
14.30: Bp. Honvéd-MFA–FC Dabas
18.00: Dunaújváros–Kozármisleny
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Komárom
14.30: III. ker. TVE–BKV Előre
14.30: Pápai Perutz–Sárvár
14.30: THSE-Szabadkikötő–Nagykanizsa
14.30: Dunaharaszti–Csepel
14.30: Ménfőcsanak–Andráshida
14.30: Pénzügyőr–Mol Vidi FC II
16.00: FC Ajka–Érd
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
13.00: Fulham–Arsenal (Tv: Spíler1)
15.15: Southampton–Chelsea (Tv: Spíler1)
17.30: Liverpool–Manchester City (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
15.00: Bourdeaux–Nantes (Tv: Digi Sport3)
17.00: Marseille–Caen (Tv: Digi Sport3)
17.00: Monaco–Rennes
21.00: Paris Saint-Germain–Lyon (Tv: Digi Sport1)
 
NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
13.30: Freiburg–Bayer Leverkusen (Tv: Sport1)
15.30: Hoffenheim–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)
18.00: RB Leipzig–Nürnberg (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
12.30: Genoa–Parma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Sampdoria
15.00: Lazio–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
15.00: Milan–Chievo (Tv: Digi Sport1)
18.00: Napoli–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
20.30: SPAL–Internazionale (Tv: Digi Sport2)
 
SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
12.00: Real Valladolid–Huesca
16.15: Atlético Madrid–Real Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Espanyol–Villarreal
18.30: Sevilla–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
20.45: Valencia–Barcelona (Tv: Spíler2)
 
MLS
32. FORDULÓ
19.00: DC United–Chicago Fire (Tv: Eurosport2)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
8. FORDULÓ
19.30: Konyaspor–Besiktas (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
5. FORDULÓ
19.00: Buffalo Bills–Tennessee Titans    
19.00: Carolina Panthers–New York Giants         
19.00: Cincinnati Bengals–Miami Dolphins           
19.00: Cleveland Browns–Baltimore Ravens       
19.00: Detroit Lions–Green Bay Packers               
19.00: Kansas City Chiefs–Jacksonville Jaguars  
19.00: New York Jets–Denver Broncos  
19.00: Pittsburgh Steelers–Atlanta Falcons (Tv: Sport2)                
22.05: Los Angeles Chargers–Oakland Raiders   
22.25: Philadelphia Eagles–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)                         
22.25: San Francisco 49ers–Arizona Cardinals     
22.25: Seattle Seahawks–Los Angeles Rams       
hétfő, 2.20: Houston Texans–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)         
 
ATLÉTIKA
8.45: 33. SPAR Budapest Maratoni (Tv: Sport1)
 
AUTÓSPORT
  3.00: WTCR, Vuhan, időmérő
  9.45: WTCR, Vuhan, 2. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
11.05: WTCR, Vuhan, 3. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
 
FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
7.00: futam (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC 
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Fehérvári Titánok 
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Hokiklub Budapest 
17.40: Schiller-Vasas HC–Corona Brasov (romániai) 
18.30: UTE–EV Vienna Capitals II (osztrák) 
EBEL
17.30: Fehérvár AV19–Znojmo (cseh) (Tv: Digi Sport2)
SZLOVÁK LIGA
17.00: Dukla Trencín (szlovák)–DVTK Jegesmedvék 
18.00: MAC Újbuda–HC 07 Detva (szlovák) 
NHL
ALAPASZAKASZ
23.05: Carolina Hurracanes–New York Rangers (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
15.15: Párizs–Tours (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Vecsési SE–Balatonfüredi KSE 
NŐI NB I
19.00: EUbility Group-Békéscsaba– Siófok KC 
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.00: Metz (francia)–Larvik (norvég) (Tv: Sport2)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR,  4. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.50: Skjern (dán)–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)
 
KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00: PEAC-Pécs–MTK Budapest
 
MOTORSPORT
MOTOGP, THAI NAGYDÍJ
6.00: Moto3, futam (Tv: Spíler1)
7.20: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
9.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler1)
 
22.00: Motokrossz-vb, Mix of Nations, 2. futam (Tv: Eurosport2)
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
16.00: MÁV Előre SC-Pénzügyőr SE 
19.00: MAFC-Wellis SZESE 
B-CSOPORT
16.00: Fino Kaposvár SE-DEAC
 
SZNÚKER
13.00: European Masters, Lommel, döntő (Tv: Eurosport1)
19.00: European Masters, Lommel, döntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
  8.30: ATP-torna, Tokió, döntő (Tv: Sport2)
10.30: WTA-torna, Peking, döntő (Tv: Digi Sport2)

13.30: ATP-torna, Peking, döntő (Tv: Sport2) 

Legfrissebb híreink

23:28 - Francia válogatottja repítette a Veszprémet - előztek a tabellán KÉZILABDA
22:25 - Vízilabda: alázott a férfi válogatottunk az utolsó meccsén VÍZILABDA
21:22 - Idén már nem léphet pályára a franciák világbajnok védője NEMZETKÖZI FOCI
20:15 - Az atlétikai vb-rendezés nagy lépés a budapesti olimpia felé EGYÉB SPORTOK
19:51 - Női kézilabda Eb - Megvan az első elődöntős KÉZILABDA
19:10 - Jégkorong - három változás a magyar keretben JÉGKORONG
18:15 - Világbajnok kézilabdázót igazolt a Ferencváros KÉZILABDA
17:30 - Győri Audi ETO: jó hír érkezett a győri klasszisról KÉZILABDA
16:48 - Libertadores-kupa: Buenos Airesben balhé volt NEMZETKÖZI FOCI
15:28 - Kérdéses Kapás Boglárka szereplése a nyitónapon ÚSZÁS
15:18 - Férfi kézi: kijelölték a 28 fős magyar keretet a vb-re KÉZILABDA
14:40 - Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő KÉZILABDA
13:45 - Robben elképzelhetőnek tartja a visszavonulását NEMZETKÖZI FOCI
12:30 - Lazio-Sampdoria: hihetetlen gólörömök a hosszabbításban - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:50 - Cagliari-Roma: őrült véghajrá - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Csodát tett a Miami, lehetetlen játékkal verte Tom Bradyéket AMERIKAI SPORTOK
11:05 - A FINA elfogadta a vízilabda szabálymódosításait VÍZILABDA
10:35 - Kim Rasmussen: Ezért vagyunk itt KOSÁRLABDA
09:37 - Rövidpályás úszó-vb - Hosszú már az első napon aranyérmes lehet ÚSZÁS
04:45 - Hétfői sportműsor: topbajnokságok, csúcsmeccs a kézi Eb-n EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Élő eredmények