Szerkesztő: Kuti György | MTI
2018. 09. 30. 06:17

Bőven lesz minek szurkolni a tegnapi focirangadók után is.

FUTBALLPROGRAM
 
NB I
9. FORDULÓ
18.00: Diósgyőri VTK–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport)
 
NB II
10. FORDULÓ
16.00: Monor–Vác FC
16.00: Cegléd–Soroksár
16.00: Budaörs–Gyirmót FC Győr
16.00: Mosonmagyaróvár–Kazincbarcika
17.00: Békéscsaba–Budafoki MTE
17.00: Csákvár–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: BFC Siófok–Tiszakécske
17.00: Vasas–Balmazújváros
17.00: ZTE FC–Dorog
18.00: ETO FC Győr–Nyíregyháza
 
NB III
8. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.30: DEAC–Jászberény
15.30: Eger–Szolnok
15.30: Gyöngyös–ESMTK
15.30: Nyírbátor–Tállya
15.30: Tiszaújváros–Sajóbábony
15.30: Putnok–SBTC
15.30: Füzesgyarmat–DVTK II
15.30: Sényő–Cigánd
KÖZÉP-CSOPORT
15.30: Kozármisleny–Szentlőrinc
15.30: Hódmezővásárhely–Dunaújváros
15.30: KTE–Szeged-GA
15.30: RKSK–Makó
15.30: Szekszárd–PMFC
15.30: Taksony–Bp. Honvéd-MFA
15.30: Paks II–Iváncsa
15.30: FC Dabas–SZEOL SC
NYUGATI CSOPORT
12.00: Mol Vidi FC II–FC Ajka
15.30: Andráshida–THSE-Szabadkikötő
15.30: Csepel–III. ker. TVE
15.30: Érd–Dunaharaszti
15.30: Komárom–Pénzügyőr
15.30: Nagykanizsa–Pápai Perutz
15.30: BKV Előre–Ménfőcsanak
15.30: Sárvár–Puskás Akadémia II
 
NŐI NB I
6. FORDULÓ
11.00: ETO FC Győr–Ferencváros
15.00: Haladás Viktória–MLE
 
U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
16.00: Románia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
17.00: Cardiff City–Burnley (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
15.00: Rennes–Toulouse (Tv: Digi Sport2)
17.00: Montpellier–Nimes
21.00: Lille–Marseille (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BAJNOKSÁG
6. FORDULÓ
15.30: Eintracht Frankfurt–Hannover 96 (Tv: Sport2)
18.00: Augsburg–Freiburg
 
OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
12.30: Bologna–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: Chievo–Torino (Tv: Digi Sport3)
15.00: Fiorentina–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Frosinone–Genoa
18.00: Parma–Empoli (Tv: Digi Sport1)
20.30: Sassuolo–Milan (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
12.00: Huesca–Girona
16.15: Villarreal–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
20.45: Real Betis–Leganés (Tv: Spíler2)
 
MLS
19.00: New York Red Bulls–Atlanta United (Tv: Eurosport1)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
18.00: Rizenspor–Fenerbahce (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
4. FORDULÓ
19.00: Atlanta Falcons–Cincinnati Bengals    
19.00: Chicago Bears–Tampa Bay Buccaneers          
19.00: Dallas Cowboys–Detroit Lions            
19.00: Green Bay Packers–Buffalo Bills        
19.00: Indianapolis Colts–Houston Texans    
19.00: Jacksonville Jaguars–New York Jets   
19.00: New England Patriots–Miami Dolphins (Tv: Sport2)  
19.00: Tennessee Titans–Philadelphia Eagles 
22.05: Arizona Cardinals–Seattle Seahawks   
22.05: Oakland Raiders–Cleveland Browns   
22.25: Los Angeles Chargers–San Francisco 49ers (Tv: Sport2)        
22.25: New York Giants–New Orleans Saints            
hétfő, 2.20: Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens (Tv: Sport2)
 
ASZTALITENISZ
10.30: női világbajnokság, Kína, döntő (Tv: Eurosport1)
 
AUTÓSPORT
  3.00: WTCR, Ningpo, 2. időmérő
  8.30: WTCR, Ningpo, 2. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
  9.40: WTCR, Ningpo, 3. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
16.30: Blancpain Endurance-sorozat, Barcelona (Tv: Eurosport2)
20.00: Rallycross-vb, Egyesült Államok (Tv: Spíler1)
 
FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
13.10: futam (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák 
17.30: Gyergyói HK (romániai)–EV Vienna Capitals II (osztrák) 
17.40: Schiller-Vasas HC–Sport Club Csíkszereda (romániai) 
18.00: FTC-Telekom–DEAC 
EBEL
16.00: EC Red Bull Salzburg (osztrák)–Fehérvár AV19 
SZLOVÁK LIGA
17.00: MsHK DOXXbet Zilina (szlovák)–MAC Újbuda
17.15: DVTK Jegesmedvék–Nové Zámsky (Tv: Digi Sport2)
 
KERÉKPÁR
10.15: Tour of Almaty (Tv: Eurosport2)
11.45: országúti világbajnokság, Ausztria, férfi mezőnyverseny (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00: Motor Zaporizzsja (ukrán)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
19.00: Montpellier (francia)–Vive Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)
NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
13.30: Wetzlar–Rhein-Neckar Löwen (Tv: Sport1)
 
KOSÁRLABDA
NŐI NB I
1. FORDULÓ
17.00: CMB Cargo Uni Győr–Vasas Akadémia 
18.00: Sopron Basket–VBW CEKK Cegléd 
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, TENERIFE
21.00: döntő (Tv: M4 Sport)
 
MOTORSPORT
13.40: Supersport-vb, Magny-Court, futam (Tv: Spíler1)
15.10: Superbike-vb, Magny-Court, 2. futam (Tv: Spíler1)
 
SAKK
13.00: Sakkolimpia, Batumi, 6. forduló
 
SZNÚKER
8.00 és 13.30: China Championship, döntő (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
6.30: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport3)
9.00: ATP-torna, Sencsen, döntő (Tv: Sport2)
 
ÚSZÁS
Világkupa, Eindhoven
 
VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, F-CSOPORT (Aix-en-Provence)
11.00: AZC Alphen (holland)–Jadran Split (horvát) 

12.45: Pays d'Aix (francia)–FTC-Telekom Waterpolo 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények