Szerkesztő: Kvanduk Bence
2019. 01. 27. 07:07

Barcelonába utazik a Real Madrid.

FUTBALLPROGRAM

 
FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
15.00: Montpellier–Caen (Tv: Digi Sport3)
17.00: Amiens–Lyon (Tv: Digi Sport3)
17.00: Toulouse–Angers (Tv: Digi Sport3)
21.00: Paris Saint-Germain–Rennes (Tv: Digi Sport2)
 
FRANCIA KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
16.30: L'Entente SSG (III.)–Nantes
 
NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30: Bayern München–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)
18.00: Fortuna Düsseldorf–RB Leipzig (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
12.30: Chievo–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Frosinone (Tv: Digi Sport2)
15.00: Atalanta–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–SPAL
18.00: Torino–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
20.30: Lazio–Juventus (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
12.00: Real Valladolid–Celta Vigo
16.15: Girona–FC Barcelona (Tv: Spíler2)
18.30: Athletic Bilbao–Real Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Huesca
20.45: Espanyol–Real Madrid (Tv: Spíler2)
 
ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
17.00: Crystal Palace–Tottenham Hotspur
19.00: Chelsea–Sheffield Wednesday (II.)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
10.00: világkupaverseny, Kitzbühel, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport2)
11.30: világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, női szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Kitzbühel, férfi szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
21.00: Pro Bowl (Tv: Sport2)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.00: világkupaverseny, Trondheim, JS 140 (Tv: Eurosport2)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Fehérvári Titánok–Hokiklub Budapest 
17.30: Gyergyói HK (romániai)–EV Vienna Capitals II (osztrák) 
EBEL
16.00: Moser Medical Graz99ers (osztrák)–Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.30: MAC Újbuda–DVTK Jegesmedvék (Tv: Digi Sport2)
 
KERÉKPÁR
16.00: Hatnapos verseny, Berlin, 4. nap (Tv: Eurosport2)
22.30: Vuelta a San Juan, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
14.30: Franciaország-Németország bronzmeccs (Tv: M4 Sport)
17.30: Dánia-Norvégia döntő (Tv: M4 Sport)
 
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
2. CSOPORT
14.00: Thüringer HC (német)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
1. CSOPORT
19.30: Buducsnoszt (montenegrói)–Köbenhavn (dán) (Tv: Sport1)
 
KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00: Aluinvent DVTK–PEAC-Pécs 
17.00: CMB CARGO UNI Győr–Sopron Basket
NBA
21.30: Los Angeles Clippers–Sacramento Kings (Tv: Sport1)
 
MŰKORCSOLYA
13.00: Európa-bajnokság, Minszk, gála (Tv: M4 Sport)
 
RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
16.00: Swietelsky-Békéscsabai RSE–Újpesti TE
 
SÍFUTÁS
14.30: világkupaverseny, Ulricehamn, férfi váltó (Tv: Eurosport2)
 
SÍLÖVÉSZET
13.00: világkupaverseny, Antholz, nők, 12.5 km, tömegrajtos (Tv: Eurosport1)
15.30: világkupaverseny, Antholz, férfiak, 15 km, tömegrajtos (Tv: Eurosport1)
 
SZÁNKÓ
13.00: világbajnokság, Winterberg, férfiak, 2. futam (Tv: Eurosport2)
16.30: világbajnokság, Winterberg, csapat, váltó (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
5.00: Australian Open, férfi páros, döntő (Tv: Eurosport1)
9.30: Australian Open, férfi egyes, döntő (Tv: Eurosport1)

Legfrissebb híreink


Élő eredmények