Szerkesztő: Nagy Benjámin
2018. 07. 22. 08:00

Pályán a Fradi is!

 

LABDARÚGÁS
 
NB I
1. FORDULÓ

17.30: Ferencváros–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
19.30: Újpest–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
 
U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
 
17.30: Portugália–Finnország
17.30: Olaszország–Norvégia
 
 
ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, London, 2. nap
 
 
AUTÓSPORT
 
12.30: Porsche-szuperkupa, Hockenheim (Tv: Eurosport2)
 
 
DARTS
 
14.00 és 20.00: World Matchplay, Blackpool, 2. nap (Tv: Sport1)
 
 
EVEZÉS
11. IDBF klublegénység sárkányhajó-világbajnokság, Szeged, Maty-ér (4 versenyszám döntői) 16.00-tól a Digi Sport1-en
 
 
FORMULA–1
NÉMET NAGYDÍJ, HOCKENHEIM
 
15.10: futam (Tv: M4 Sport)
 
 
GOLF
 
22.00: Barbasol Championship, 4. nap (Tv: Sport2)
 
 
KERÉKPÁR
 
13.05: Tour de France, 15. szakasz, Millau–Carcassonne, 181.5 km (Tv: Eurosport1)
 
 
MOTOKROSSZ
 
14.00: világbajnokság, Loket, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
16.00:
 világbajnokság, Loket, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: 
világbajnokság, Loket, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)
 
 
MŰÚSZÁS
JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, DUNA ARÉNA
 
11.00: szabadkombinációs kűr, elődöntő (Tv: Sport2)
16.00: 
vegyes páros szabadprogram, döntő (Tv: Sport2)
17.00: 
szabadkombinációs kűr, döntő; gála (Tv: Sport2)
 
 
ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Székesfehérvár, férfi döntő
 
9.30: úszás 
11.15: vívás 
16.00: lovaglás 
19.00: lövészet-futás
 
 
RÖGBI
 
hétfő, 2.15: hetesrögbi, világkupa, San Francisco (Tv: Eurosport1)
 
 
SÍUGRÁS
 
18.00: Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134 (Tv: Eurosport1)
 
 
STRANDRÖPLABDA
 
18.30: férfiak, Hollandia, a 3. helyért (Tv: Sport1)
19.45: férfiak, Hollandia, döntő (Tv: Sport1)
11.00: országos bajnokság, 3. forduló, Dunaújváros, férfi és női döntő (Tv: M4 Sport)
 
 
TENISZ
 
14.00: ATP-torna, Bastad, döntő (Tv: Sport2)
16.00: WTA-torna, Bukarest, döntő (Tv: Digi Sport2)
 
 
UFC
 
19.30: Volkan Özdemir–Mauricio Rua (Tv: Sport2)
 
 
VÍVÁS
Világbajnokság, Vuhszi 

Női párbajtőr, férfi kard 64-es tábla 
 
 
VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BARCELONA

FÉRFIAK, A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
 
17.00: A2–C3 
18.30: A3–C2 
20.30: B2–D3 
22.00: B3–D2 
 
A 13–16. HELYÉRT
 
13.30: A4–C4 
15.00:
 B4–D4

Legfrissebb híreink


Élő eredmények