Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 09. 16. 06:13

Komplett fordulót rendeznek az NFL-ben is.

FUTBALLPROGRAM
 
NB II
8. FORDULÓ
16.00: Monor–Tiszakécske
16.00: Cegléd–Vác
16.00: Budaörs–Dorog
16.00: Mosonmagyaróvár–Soroksár
17.00: ETO FC Győr–Budafok
17.00: Csákvár–Békéscsaba
17.00: Siófok–Nyíregyháza
17.00: ZTE FC–Balmazújváros
17.00: Kazincbarcika–Gyirmót FC Győr
18.00: Vasas–Kaposvári Rákóczi (Tv: M4 Sport)
 
NB III
7. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.30: Cigánd–Nyírbátor
15.30: Szolnok–Füzesgyarmat
15.30: DEAC–Eger
15.30: Sajóbábony–Putnok
15.30: Tállya–Tiszaújváros
15.30: Jászberény–SBTC
15.30: ESMTK–Sényő
15.30: DVTK II–Gyöngyös
KÖZÉP CSOPORT
15.30: Iváncsa–FC Dabas
15.30: Kozármisleny–Hódmezővásárhely
15.30: Makó–Szekszárd
15.30: Szentlőrinc–PMFC
15.30: Szeged-GA–Paks II
15.30: SZEOL SC–Taksony
15.30: Bp. Honvéd-MFA–RKSK
18.00: Dunaújváros–KTE
NYUGATI CSOPORT
13.00: III. ker. TVE–Érd
14.30: Andráshida–BKV Előre
15.30: THSE-Szabadkikötő–Pápai Perutz
15.30: Dunaharaszti–Mol Vidi FC II
15.30: Ménfőcsanak–Csepel
15.30: Puskás Akadémia II–Nagykanizsa
15.30: Pénzügyőr–Sárvár
17.00: FC Ajka–Komárom
 
NŐI NB I
4. FORDULÓ
15.00: Haladás Viktória–MTK
16.00: Astra–DVTK
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
14.30: Wolverhampton–Burnley (Tv: Spíler1)
17.00: Everton–West Ham United (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
15.00: Nantes–Reims
17.00: Bordeaux–Nimes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Guingamp (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30: Werder Bremen–Nürnberg (Tv: Sport2)
18.00: Freiburg–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
12.30: Roma–Chievo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Genoa–Bologna (Tv: Digi Sport3)
15.00: Juventus–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Torino
18.00: Empoli–Lazio (Tv: Digi Sport2)
20.30: Cagliari–Milan (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
12.00: Leganés–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: Espanyol–Levante (Tv: Spíler2)
18.30: Real Valladolid–Alavés (Tv: Spíler2)
20.45: Sevilla–Getafe (Tv: Spíler1, Spíler2)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
19.00: Konyaspor–Fenerbahce (Tv: Digi Sport3)
 
MLS
23.15: Chicago Fire–Orlando City (Tv: Eurosport2)
 
 
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
2. FORDULÓ
19.00: Atlanta Falcons–Carolina Panthers   
19.00: Buffalo Bills–Los Angeles Chargers  
19.00: Green Bay Packers–Minnesota Vikings       
19.00: New Orleans Saints–Cleveland Browns       
19.00: New York Jets–Miami Dolphins        
19.00: Pittsburgh Steelers–Kansas City Chiefs        
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Philadelphia Eagles          
19.00: Tennessee Titans–Houston Texans  
19.00: Washington Redskins–Indianapolis Colts      
22.05: Los Angeles Rams–Arizona Cardinals          
22.05: San Francisco 49ers–Detroit Lions    
22.25: Denver Broncos–Oakland Raiders    
22.25: Jacksonville Jaguars–New England Patriots (Tv: Sport2)   
hétfő, 2.20: Dallas Cowboys–New York Giants (Tv: Sport2)
 
ATLÉTIKA
9.00: Berlini maratoni (Tv: Sport2)
 
AUTÓSPORT
15.45: Blancpain Sprint Series, Nürburgring (Tv: Eurosport2)
 
EVEZÉS
Világbajnokság, Plovdiv
 
FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ
14.10: futam (Tv: M4 Sport)
 
ÍJÁSZAT
Pályaíjász ob, Tápiószentmárton
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Ferencvárosi TC 
17.30: Fehérvári Titánok–Corona Brasov (romániai) 
17.40: Schiller-Vasas HC–EV Vienna Capitals II (osztrák) 
17.40: Hokiklub Budapest–DEAC 
18.30: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák 
EBEL
17.30: Vienna Capitals (osztrák)–Fehérvár AV19 
SZLOVÁK EXTRALIGA
17.00: Poprad (szlovák)–MAC Újbuda
17.15: DVTK Jegesmedvék–Zilina (szlovákiai) (Tv: Digi Sport)
 
KERÉKPÁR
17.00: Vuelta a Espana, 21. (utolsó) szakasz, Alcorcón-Madrid, 100.9 km (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
15.10: Silkeborg (dán)–Csehovszkije Medvegyi (orosz) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
20.00: PPD Zagreb (horvát)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
SELEJTEZŐ, VISSZAVÁGÓ
17.00: Maccabi Ramat Gan (izraeli)–GVM Europe-Vác (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: HE-DO B. Braun Gyöngyös–Ceglédi KKSE 
NŐI NB I
16.30: Győri Audi ETO KC–DVSC Schaeffler (Tv: M4 Sport)
 
NÉMET BUNDESLIGA
13.30: Göppingen–Stuttgart (Tv: Sport1)
 
LOVASSPORT
22.00: Lovas Világjátékok, Tryon (Tv: Eurosport1)
 
MOTORSPORT
7.00: FIM Endurance-vb, Bol d'Or (Tv: Eurosport2)
 
RITMIKUS GIMNASZTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, SZÓFIA
15.00: együttes kéziszercsapat, döntő
 
SZNÚKER
8.00: Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő, Ronnie O’Sullivan–Barry Hawkins (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
6.00: WTA-torna, Hirosima, döntő, Anisimova–Hszie Szu-vej (Tv: Digi Sport1)
DAVIS-KUPA
Osztályozó, Budapest (Lurdy Ház parkolója)
13.00: MAGYARORSZÁG–Csehország, Valkusz–Vesely, majd Piros–Rosol (Tv: Duna World)
Elődöntő
13.00: Franciaország–Spanyolország (Tv: Digi Sport2)
Horvátország–Egyesült Államok
 
TORNA
10.30: Egyéni országos bajnokság, Központi Tornacsarnok
 
VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGKUPA, BERLIN 
10.00: a 7. helyért, Japán–Dél-Afrika 
11.30: az 5. helyért, Egyesült Államok–Horvátország
13.00: a 3. helyért, Szerbia–Németország
15.00: döntő, MAGYARORSZÁG–Ausztrália

Legfrissebb híreink

23:28 - Francia válogatottja repítette a Veszprémet - előztek a tabellán KÉZILABDA
22:25 - Vízilabda: alázott a férfi válogatottunk az utolsó meccsén VÍZILABDA
21:22 - Idén már nem léphet pályára a franciák világbajnok védője NEMZETKÖZI FOCI
20:15 - Az atlétikai vb-rendezés nagy lépés a budapesti olimpia felé EGYÉB SPORTOK
19:51 - Női kézilabda Eb - Megvan az első elődöntős KÉZILABDA
19:10 - Jégkorong - három változás a magyar keretben JÉGKORONG
18:15 - Világbajnok kézilabdázót igazolt a Ferencváros KÉZILABDA
17:30 - Győri Audi ETO: jó hír érkezett a győri klasszisról KÉZILABDA
16:48 - Libertadores-kupa: Buenos Airesben balhé volt NEMZETKÖZI FOCI
15:28 - Kérdéses Kapás Boglárka szereplése a nyitónapon ÚSZÁS
15:18 - Férfi kézi: kijelölték a 28 fős magyar keretet a vb-re KÉZILABDA
14:40 - Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő KÉZILABDA
13:45 - Robben elképzelhetőnek tartja a visszavonulását NEMZETKÖZI FOCI
12:30 - Lazio-Sampdoria: hihetetlen gólörömök a hosszabbításban - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:50 - Cagliari-Roma: őrült véghajrá - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Csodát tett a Miami, lehetetlen játékkal verte Tom Bradyéket AMERIKAI SPORTOK
11:05 - A FINA elfogadta a vízilabda szabálymódosításait VÍZILABDA
10:35 - Kim Rasmussen: Ezért vagyunk itt KOSÁRLABDA
09:37 - Rövidpályás úszó-vb - Hosszú már az első napon aranyérmes lehet ÚSZÁS
04:45 - Hétfői sportműsor: topbajnokságok, csúcsmeccs a kézi Eb-n EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Élő eredmények