Szerkesztő: Nagy Benjámin
2018. 08. 05. 08:00

Zajlik a multisport-Eb Glasgow-ban!

 

LABDARÚGÁS

NB I
3. FORDULÓ

18.00:
 Újpest–Kisvárda
18.00: Bp. Honvéd–Paks
 
NB II
2. FORDULÓ

17.30: Monor–BFC Siófok
17.30: Cegléd–ETO FC Győr
17.30: Budaörs–Békéscsaba
17.30: Mosonmagyaróvár–Nyíregyháza
17.30: Kazincbarcika–Kaposvári Rákóczi FC FC
17.30: Balmazújváros–Soroksár
17.30: Dorog–Vác FC
19.00: ZTE FC–Csákvár
19.00: Gyirmót FC Győr–Tiszakécske
19.00: Budafoki MTE–Vasas
 
 
NB III
1. FORDULÓ
 
KELETI-CSOPORT
 
17.00: ESMTK–Tállya
17.00: DVTK II–Sajóbábony
 
KÖZÉP-CSOPORT
 
17.00: SZEOL–Szentlőrinc
17.00: Iváncsa–Bp. Honvéd II
17.00: Paks II–FC Dabas
 
NYUGATI CSOPORT
 
17.00: Dunaharaszti–Pénzügyőr
17.00: BKV Előre–Sárvár
17.00: Érd–Mol Vidi FC II
 
 
HORVÁT BAJNOKSÁG
2. FORDULÓ
 
18.30: NK Osijek (Eszék)–Rudes 
 
 
SZLOVÁK FORTUNA LIGA
3. FORDULÓ
 
19.00: FC Nitra (Nyitra)–DAC (Dunaszerdahely)
 
 
ANGOL COUMMINTY SHIELD
 
16.00: Chelsea–Manchester City
 
 
MLS
 
hétfő, 0.15: New York Red Bulls–Los Angeles FC (Tv: Eurosport1)
 
 
AUTÓSPORT
 
20.00: Rallycross-vb, Trois-Rivieres (Tv: Spíler Tv)
 
 
EVEZÉS
 
12.00: Európa-bajnokság, Glasgow, 4. nap (Tv: Eurosport1)
 
 
GOLF
 
hétfő, 0.00: Barracuda Championship, 4. nap (Tv: Sport2)
 
 
KERÉKPÁR
 
9.45: pályakerékpáros Európa-bajnokság, Glasgow, 4. nap (Tv: Eurosport2)
14.15: országúti Európa-bajnokság, Glasgow, nők, 1. nap (Tv: Eurosport1)
18.00: lengyel körverseny, 2. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: pályakerékpáros Európa-bajnokság, Glasgow, 4. nap (Tv: Eurosport1)
 
 
MOTORSPORT
MOTOGP, BRNO
 
8.40: Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
9.10: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
9.40: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler Tv)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler Tv)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler Tv)
 
 
MŰÚSZÁS
 
12.45: Európa-bajnokság, Glasgow, egyéni szabadprogram (Tv: M4 Sport)
14.30:
 Európa-bajnokság, Glasgow, női szabad, kombinációs gyakorlat (Tv: M4 Sport)
 
 
TENISZ
 
20.00: ATP-torna, Washington, döntő (Tv: Sport2)
23.00: WTA-torna, San José, döntő (Tv: Digi Sport1)
23.00: WTA-torna, Washington, döntő (Tv: Digi Sport2) 
 
 
TORNA
 
15.30: Európa-bajnokság, Glasgow, nők, 4. nap (Tv: Eurosport2, 16 órától az M4 Sporton is)
 
 
ÚSZÁS
 
10.30: Európa-bajnokság, Glasgow, 3. nap, selejtezők (Tv: Eurosport1)
18.00: Európa-bajnokság, Glasgow, 3. nap, döntők (Tv: Eurosport1)

Legfrissebb híreink


Élő eredmények