Szerkesztő: Kvanduk Bence
2019. 02. 03. 07:43

City-Arsenal, Roma-Milan is képernyőn.

FUTBALLPROGRAM

 
NB II
22. FORDULÓ 
14.00: Soroksár–Vác FC
14.00: Kazincbarcika–Tiszakécske
14.00: Mosonmagyaróvár–Kaposvári Rákóczi FC
14.00: Budaörs–Nyíregyháza
14.00: Cegléd–Békéscsaba
14.00: Monor–Csákvár
14.00: Vasas–BFC Siófok
14.00: Dorog–Budafoki MTE
17.00: Gyirmót FC Győr–Balmazújváros
18.00: ZTE FC–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
25. FORDULÓ
15.05: Leicester City–Manchester United (Tv: Spíler1)
17.30: Manchester City–Arsenal (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
23. FORDULÓ
15.00: Nimes–Montpellier
21.00: Lyon–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)
A Saint-Étienne–Strasbourg mérkőzést az erős havazás miatt elhalasztották.
 
NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
15.30: Augsburg–Mainz (Tv: Sport1)
18.00: VfB Stuttgart–Freiburg (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
12.30: SPAL–Torino (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Genoa–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)
18.00: Internazionale–Bologna (Tv: Digi Sport1)
20.30: Roma–Milan (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
12.00: Villarreal–Espanyol
16.15: Real Betis–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Eibar–Girona (Tv: Spíler2)
20.45: Real Madrid–Derportivo Alavés (Tv: Spíler2)
 
TÖRÖK SÜPER LIG
20. FORDULÓ
17.00: Antalyaspor–Besiktas (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
10.30: világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
13.30: világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
AMERIKAI FUTBALL
SUPER BOWL, ATLANTA
hétfő, 0.30: New England Patriots (2.)–Los Angeles Rams (2.) (Tv: Sport1) – ÉLŐBEN AZ NSO-N!
Felvezetés 22 órától
 
ASZTALITENISZ
Európa Top 16-bajnokság, Montreux
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
12.00: világkupaverseny, Klingenthal, HS 140 (Tv: Eurosport1)
15.30: világkupaverseny, Klingenthal, férfi 10 km (Tv: Eurosport1)
 
GYORSKORCSOLYA
8.00: összetett országos bajnokság, Városligeti Műjégpálya
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ 
18.00: FTC-Telekom–Sport Club Csíkszereda (romániai) 
18.30: Debreceni EAC–Corona Brasov (romániai) 
ALSÓHÁZ
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói HK (romániai)
EBEL
17.30: Fehérvár AV19–Red Bull Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
16.00: HC Nové Zámky (szlovák)–DVTK Jegesmedvék 
18.00: MAC Újbuda–MsHK DOXXbet Zilina (szlovák)
NHL
20.00: Carolina Hurricanes–Calgary Flames (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
22.30: Vuelta a San Juan, 7. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
NŐI EHF–KUPA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ, B-CSOPORT
14.00: Herning-Ikast (dán)–Siófok KC
FÉRFI NB I
18.00: Dabasi KC VSE–Vecsési SE
NŐI NB I
18.00: Érd HC–Eszterházy SC
 
KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00: PINKK-Pécsi 424–Aluinvent DVTK
18.00: Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd
NBA
20.00: Boston Celtics–Oklahoma City Thunder (Tv: Sport2)
 
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
12.00: világkupaverseny, Drezda (Tv: M4 Sport)
 
SÍLÖVÉSZET
12.00: junior-világbajnokság, Cserpatak (Brezno Osrblie) (Tv: Eurosport2)
 
SÍUGRÁS
15.30: világkupaverseny, Oberstdorf (Tv: Eurosport1)
 
SZÁNKÓ
  9.00: világkupaverseny, Altenberg, nők, 1. futam (Tv: Eurosport2)
11.00: világkupaverseny, Altenberg, nők, 2. futam (Tv: Eurosport2)
13.00: világkupaverseny, Altenberg, csapat váltó (Tv: Eurosport2)
 
SZNÚKER
14.00: Német Masters, Berlin, döntő (Tv: Eurosport2)
20.00: Német Masters, Berlin, döntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
11.00: WTA-torna, Hua Hin, Thaiföld, döntő (Tv: Digi Sport2)
14.00: WTA-torna, Szentpétervár, döntő (Tv: Digi Sport3)
 
TOLLASLABDA
Országos bajnokság, Pécs

Legfrissebb híreink


Élő eredmények