Szerkesztő: Kuti György
2019. 01. 05. 07:58

Kezdődik a rájátszás az NFL-ben.

FUTBALLPROGRAM

SPANYOL LA LIGA
18. FORDULÓ
13.00: Real Valladolid–Rayo Vallecano
16.15: Deportivo Alavés–Valencia (Tv: Spíler2)
20.45: Huesca–Real Betis (Tv: Spíler2)
 
FA-KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.30: Sheffield Wednesday (II.)–Luton Town (III.)
13.30: Manchester United–Reading (II.)
13.30: Shrewsbury Town (III.)–Stoke City (II.)
13.30: AFC Bournemouth–Brighton & Hove Albion    
13.30: West Ham United–Birmingham City (II.)
13.30: Burnley–Barnsley (III.)
13.30: West Bromwich Albion (II.)–Wigan Athletic (II.)
16.00: Bolton Wanderers (II.)–Walsall (III.)
16.00: Gillingham (III.)–Cardiff City
16.00: Brentford (II.)–Oxford United (III.)
16.00: Everton–Lincoln City (IV.)
16.00: Chelsea–Nottingham Forest (II.)    
16.00: Derby County (II.)–Southampton
16.00: Accrington Stanley (III.)–Ipswich Town (II.)
16.00: Fleetwood Town (III.)–AFC Wimbledon (III.)
16.00: Middlesbrough (II.)–Peterborough United (III.)
16.00: Aston Villa (II.)–Swansea City (II.)
18.30: Newcastle United–Blackburn Rovers (II.)
18.30: Crystal Palace–Grimsby Town (IV.)
18.30: Bristol City (II.)–Huddersfield Town
18.30: Blackpool (III.)–Arsenal
18.30: Norwich City (II.)–Portsmouth (III.)
 
FRANCIA KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.00: ES Viry-Châtillon (VI.)–Angers
13.00: Iris Club de Croix (IV.)–US Raon-l'Étape (V.)
13.00: Marignane Gignac FC (III.)–Clermont (II.)
13.00: Tours FC (III.)–Les Herbiers VF (IV.)
13.00: SC Bastia (V.)–US Concarneau (III.)
15.00: L'Entente SSG (III.)–Montpellier
15.00: Bergerac Périgord FC (IV.)–Niort (II.)
15.00: Orléans (II.)–Aiglon du Lamentin (Martinique)
15.00: Amiens–Valenciennes (II.)
15.00: AS Lyon-Duchère (III.)–Nimes
15.00: Le Puy Foot 43 Auvergne (IV.)–Nancy (II.)
15.00: Stade Pontivyen (V.)–Guingamp
18.00: Red Star (II.)–Caen
18.00: SC Schiltigheim (IV.)–Dijon
18.00: Olympique Saint-Quentin (V.)–Metz (II.)
18.00: US Gravelines (VI.)–FC Villefranche (III.)
18.00: FC Sete 34 (IV.)–FC Limonest (V.)
20.55: Bourges Foot (V.)–Lyon

17. ÁZSIA-KUPA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00: Arab Emírségek–Bahrein
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ASZTALITENISZ
9.00: pingpong kopogós országos bajnokság, Budapest (High Life Sport, III., Nagymihály u. 1.)

GYORSKORCSOLYA
8.00: sprint országos bajnokság, Városligeti Műjégpálya
 
ALPESI SÍ
16.00: világkupaverseny, Zágráb, női műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
WILD CARD MÉRKŐZÉSEK
22.30: Houston Texans–Indianapolis Colts (Tv: Sport2)
vasárnap, 2.00: Dallas Cowboys–Seattle Seahawks (Tv: Sport2)

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
14.00: 1. kör (Tv: Sport2)
20.00: 1. kör (Tv: Sport1)
 
JÉGKORONG
NHL
19.00: Ottawa Senators–Minnesota Wild (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
NŐI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00: Siófok KC–Herning-Ikast Handbold (dán) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
17.00: Alba Fehérvár KC–GVM Europe-Vác 
18.00: Eszterházy SC–Győri Audi ETO KC 
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Kisvárda Master Good SE 
18.00: MTK Budapest–EUbility Group-Békéscsaba 
18.00: Érd HC–DVSC Shaeffler (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Alba Fehérvár 
18.00: Szolnoki Olaj KK–Naturtex-SZTE-Szedeák 
18.00: Atomerőmű SE–JP Auto-JKSE 
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Sopron KC 
18.30: Serco-TF-BP–Kaposvári KK 
NŐI NB I
18.00: MTK Budapest–NKE-Csata 
18.00: VBW CEKK Cegléd–Sopron Basket
 
MOTORSPORT
19.00: SuperEnduro-világbajnoki sorozat, Riesa (Tv: Digi Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
5. FORDULÓ, F-CSOPORT
15.00: MAGYARORSZÁG–Svájc (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
17.00: Budaörsi DSE–Szent Benedek-Balatonfüred
18.00: TFSE–1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem
 
SÍFUTÁS
14.00 és 15.30: világkupaverseny, Tour de Ski, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
17.00: világkupaverseny, Négysáncverseny, Bischofshofen, HS 140, férfi selejtező (Tv: Eurosport1)
 
SPORTLÖVÉSZET
9.00: Európa-bajnoki válogatóverseny, Százhalombatta
 
SZÁNKÓ
10.00: világkupaverseny, Königssee, kettesek, 1. futam (Tv: Eurosport2)
11.00: világkupaverseny, Königssee, kettesek, 2. futam (Tv: Eurosport2)
13.00: világkupaverseny, Königssee, női, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: világkupaverseny, Königssee, női, 2. futam (Tv: Eurosport2) 
 
TENISZ
4.00 és 10.00: WTA-torna, Brisbane, elődöntő (Tv: Digi Sport1) 
6.00: ATP-torna, Brisbane, elődöntő (Tv: Eurosport1)
5.00: WTA-torna, Auckland, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
7.00: WTA-torna, Sencsen, döntő (Tv: Digi Sport1)  
9.00: Hopman-kupa, Perth, döntő – Svájc–Németország (Tv: Eurosport1)

vasárnap, 2.00–6.00: ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport1) 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények