Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 05. 19. 05:36

NB I, német kupadöntő, elődöntők a hoki-vébén.

NB I

31. FORDULÓ 
17.00: Vasas–Videoton (Tv: M4 Sport)
17.00: Puskás Akadémia–Mezőkövesd
17.00: Balmazújváros–DVSC
17.00: DVTK–Paks
17.00: Haladás–Újpest
19.30: Budapest Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
 
NB III
28. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.30: Balassagyarmat–Tiszaújváros
17.30: Gyöngyös–Nyírbátor
17.30: Tiszafüred–Putnok 
KÖZÉP-CSOPORT
17.30: Makó–SZEOL
17.30: Mórahalom–FC Dabas
17.30: Iváncsa–Szentlőrinc
17.30: Kozármisleny–Hódmezővásárhely
17.30: Tiszakécske–Vecsési FC
17.30: Szekszárd–PMFC
NYUGATI CSOPORT
17.30: III. ker. TVE–Andráshida
17.30: Kaposvár–Csepel
17.30: Pénzügyőr–BKV Előre
17.30: Ajka–THSE-Szabadkikötő
17.30: Érd–Veszprém
 
ANGOL FA-KUPA
DÖNTŐ
18.15: Chelsea–Manchester United (Tv: Sport2)
 
FRANCIA LIGUE 1
38. FORDULÓ
21.00: Caen–Paris Saint-Germain
21.00: Dijon–Angers
21.00: Lyon–Nice (Tv: Digi Sport1)*
21.00: Marseille–Amiens (Tv: Digi Sport1)*
21.00: Metz–Bordeaux
21.00: Nantes–Strasbourg
21.00: Rennes–Montpellier
21.00: Saint-Étienne–Lille
21.00: Toulouse–Guingamp
21.00: Troyes–Monaco (Tv: Digi Sport1)*
* körkapcsolás
 
NÉMET KUPA
DÖNTŐ
20.00: Bayern München–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ
15.00: Juventus–Hellas Verona (Tv: Digi Sport2)
 
SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
13.00: Celta Vigo–Levante
18.30: Sevilla–Deportivo Alavés
18.30: Málaga–Getafe
18.30: Las Palmas–Girona
18.30: Leganés–Real Betis
18.30: Villareal–Real Madrid
 
MLS
19.00:  New York City FC–Colorado Rapids (Tv: Eurosport2)
 
VB-RÉSZTVEVŐ VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
18.15: Irán–Üzbegisztán
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FUTBALL
FEZEN HFL
14.00: Fehérvár Enthroners–Győr Sharks (Tv: Digi Sport2)
14.00: TD Store Eagles–Miskolc Steelers
 
AUTÓSPORT
  8.00: V8 Supercars-bajnokság, Winton, 1. futam (Tv: Spíler Tv)
11.50: Túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 1. szabadedzés
14.00: Formula E, Berlin, selejtező (Tv: Europsort2)
15.00: Túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 2. szabadedzés
18.00: Formula E, Berlin, 9. forduló (Tv: Eurosport1)
 
JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, KOPPENHÁGA
ELŐDÖNTŐ
15.15: az 57. mérkőzés győztese–az 58. mérkőzés győztese (Tv: Sport2)
19.15: az 59. mérkőzés győztese–a 60. mérkőzés győztese
 
KAJAK-KENU
VILÁGKUPAVERSENY, SZEGED
  8.30: elő- és középfutamok 
11.00: para döntők 
12.20: döntők (Tv: M4 Sport)
15.50: elő- és középfutamok
 
KERÉKPÁR
13.15: Giro d’Italia, 14. szakasz, San Vito al Tagliamento–Monte Zoncolan, 186 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1) 
17.30: Tour de l’Ain, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
21.00: Tour of Californa, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
NŐI NB I
17.00: Békéscsabai ENKSE–Siófok KC 
18.00: GVM Europe-Vác–Dunaújvárosi Kohász KA 
18.00: Vasas SC–MTK Budapest 
FÉRFI EHF-KUPA
FINAL FOUR, MAGDEBURG
ELŐDÖNTŐ
14.00: Saint-Raphaël (francia)–Magdeburg (német) (Tv: Sport1)
16.45: Göppingen (német)–Füchse Berlin (német) (Tv: Sport1)
 
KICK-BOX
9.00: Világkupaverseny (BOK Sportcsarnok)
 
LOVASSPORT
10.00: Alagi military (Tv: Sport2)
 
MOTORSPORT
MOTOGP, LE MANS
  9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
  9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.35: Moto3, időmérő (Tv: Spíler Tv)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
15.05: Moto2, időmérő (Tv: Spíler Tv)
 
RÖPLABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA
EZÜST DIVÍZIÓ, B-CSOPORT, 1. FORDULÓ
20.00: Horvátország–MAGYARORSZÁG, Split
 
SZNÚKER
III. Magyar Sznúkergála
14.30 és 20.00: Jimmy White és Shaun Murphy bemutatómérkőzése (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok, XIV., Istvánmezei út 3.) 
 
SZINKRONÚSZÁS
Világkupaverseny (Duna Aréna)
 
TENISZ
12.00: WTA-torna, Róma, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
14.30: ATP-torna, Róma, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Róma, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport2)
21.00: ATP-torna, Róma, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport3)
 
UFC
vasárnap, 4.00: Kamaru Usman–Santiago Ponzinibbio (Tv: Sport1)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
DÖNTŐ. 3, MÉRKŐZÉS (ha nyer a Fradi, bajnok - szerk.)
15.00: FTC-PQS Waterpolo–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)

Legfrissebb híreink

23:28 - Francia válogatottja repítette a Veszprémet - előztek a tabellán KÉZILABDA
22:25 - Vízilabda: alázott a férfi válogatottunk az utolsó meccsén VÍZILABDA
21:22 - Idén már nem léphet pályára a franciák világbajnok védője NEMZETKÖZI FOCI
20:15 - Az atlétikai vb-rendezés nagy lépés a budapesti olimpia felé EGYÉB SPORTOK
19:51 - Női kézilabda Eb - Megvan az első elődöntős KÉZILABDA
19:10 - Jégkorong - három változás a magyar keretben JÉGKORONG
18:15 - Világbajnok kézilabdázót igazolt a Ferencváros KÉZILABDA
17:30 - Győri Audi ETO: jó hír érkezett a győri klasszisról KÉZILABDA
16:48 - Libertadores-kupa: Buenos Airesben balhé volt NEMZETKÖZI FOCI
15:28 - Kérdéses Kapás Boglárka szereplése a nyitónapon ÚSZÁS
15:18 - Férfi kézi: kijelölték a 28 fős magyar keretet a vb-re KÉZILABDA
14:40 - Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő KÉZILABDA
13:45 - Robben elképzelhetőnek tartja a visszavonulását NEMZETKÖZI FOCI
12:30 - Lazio-Sampdoria: hihetetlen gólörömök a hosszabbításban - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:50 - Cagliari-Roma: őrült véghajrá - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Csodát tett a Miami, lehetetlen játékkal verte Tom Bradyéket AMERIKAI SPORTOK
11:05 - A FINA elfogadta a vízilabda szabálymódosításait VÍZILABDA
10:35 - Kim Rasmussen: Ezért vagyunk itt KOSÁRLABDA
09:37 - Rövidpályás úszó-vb - Hosszú már az első napon aranyérmes lehet ÚSZÁS
04:45 - Hétfői sportműsor: topbajnokságok, csúcsmeccs a kézi Eb-n EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Élő eredmények