OSZTÁLYOZÓ AZ NB III-BA JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓK
17.00: Iváncsa (Fejér)–Balatonlelle (Somogy)
Az első mérkőzés végeredménye 5–1 az Iváncsa javára
17.00: Debreceni EAC (Hajdú-Bihar)–Körmend (Vas)
Az első mérkőzés végeredménye 1–0 a DEAC javára
17.00: UFC Nagykanizsa (Zala)–Makó (Csongrád)
Az első mérkőzés végeredménye 4–1 a Makó javára
17.00: Balassagyarmat (Nógrád)–Duna Aszfalt Tiszakécske (Bács-Kiskun)
Az első mérkőzés végeredménye 1–0 a Tiszakécske javára
KONFÖDERÁCIÓS KUPA, OROSZORSZÁG
A-csoport
17.00: Oroszország–Új-Zéland
U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
B-csoport
18.00: Portugália–Szerbia (Tv: Digi Sport1)
20.45: Spanyolország–Macedónia (Tv: Digi Sport1)
ARGENTIN PRIMERA DIVISIÓN
22.45: Aldosivi–Boca Juniors (Tv: Digi Sport2)
MLS
19.00: New York City FC–Seattle Sounders FC (Tv: Eurosport2)
AUTÓSPORT
9.00: Le Mans 24 órás verseny (Tv: Eurosport1)
10.00: Porsche Carrera Kupa, Franciaország (Tv: Eurosport1)
10.35: F3, Hungaroring, 1. futam (Tv: Digi Sport2)
11.30: Le Mans 24 órás verseny (Tv: Eurosport1)
14.30: DTM, Magyar Nagydíj, Hungaroring (Tv: M4 Sport)
14.45-vasárnap 15.00: Le Mans 24 órás verseny (Tv: Eurosport1)
CSELGÁNCS
vasárnap, 00.00: Grand Prix-verseny, Cancún, 2. nap
FUTSAL
Spanyol bajnokság
Döntő, 4. mérkőzés
20.00: Barcelona–Movistar Inter (Tv: Sport1)
KAJAK-KENU
10.00: Válogatóverseny, Szeged (Tv: M4 Sport)
KERÉKPÁR
10.00: Mountain bike, Sellaronda Hero (Tv: Eurosport2)
14.00: Tour de Slovenia, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)
15.00: Ruote de Sud, Franciaország, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)
15.45: Tour de Suisse, 8. etap (Tv: Sport1)
KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnokság, Csehország
A-csoport, 2. forduló
15.00: Spanyolország–Ukrajna
18.00: MAGYARORSZÁG–Csehország (Tv: M4 Sport)
B-csoport, 2. forduló
12.30: Szlovákia–Fehéroroszország (Tv: M4 Sport)
20.30: Törökország–Olaszország
C-csoport, 2. forduló
18.00: Görögország–Szlovénia
20.30: Franciaország–Szerbia
D-csoport, 2. forduló
12.30: Montenegró–Lettország
15.00: Oroszország–Belgium
LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
14.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
16.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
MOTORSPORT
10.30: Superbike-világbajnokság, Misano World Circuit, superpole 1. (Tv: Spíler Tv)
11.00: Superbike-világbajnokság, Misano World Circuit, superpole 2. (Tv: Spíler Tv)
11.30: Supersport 300, Misano World Circuit, superpole 1. (Tv: Spíler Tv)
12.00: Supersport 300, Misano World Circuit, superpole 2. (Tv: Spíler Tv)
13.00: Superbike-világbajnokság, Misano World Circuit, 1. futam (Tv: Spíler Tv, Eurosport1)
14.00: Supersport-világbajnokság, Misano World Circuit, superpole 1. (Tv: Spíler Tv)
14.30: Supersport-világbajnokság, Misano World Circuit, superpole 2. (Tv: Spíler Tv)
MŰUGRÁS
Európa-bajnokság, Kijev
9.00: nők 1 m, selejtező
15.30: férfi szinkronműugrás 3 m, döntő
17.00: nők 1 m, döntő
ÖKÖLVÍVÁS
Fight Night, Szingapúr
20.30: Tyron Zeuge–Paul Smith (Tv: Sport1)
RÖPLABDA
Férfi Európa Liga, Nyíregyháza
2. torna, 2. forduló
15.00: MAGYARORSZÁG–Izrael (Tv: M4 Sport)
TENISZ
11.00: WTA-torna, s'Hertogenbosch (Tv: Digi Sport1)
16.00: ATP- torna Stuttgart, elődöntő (Tv: Eurosport2)
TRIATLON
15.30: Rövidtávú Európa-bajnokság, Kitzbühel, férfiak
ÚSZÁS
Mare Nostrum, 3. állomás, Canet-en-Roussillon
VÍVÁS
Európa-bajnokság, Tbiliszi
női párbajtőr csapat, férfi kardcsapat
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: ezt-látod-élőben