Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 09. 15. 06:35

Tovább harcol a Davis Kupa-válogatottunk, F1, kézi és vízilabda-világkupa.

NB I

8. FORDULÓ 
17.00: Újpest–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
17.00: Puskás Akadémia–Mol Vidi FC
17.00: Mezőkövesd–Diósgyőri VTK
17.00: Paksi FC–MTK Budapest
17.00: Kisvárda–Haladás
19.30: Bp. Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
 
NŐI NB I
4. FORDULÓ
15.00: Ferencváros–Szent Mihály
16.00: ETO FC Győr–MLE
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
13.30: Tottenham Hotspur–Liverpool (Tv: Spíler1)
16.00: AFC Bournemouth–Leicester City
16.00: Chelsea–Cardiff City
16.00: Huddersfield Town–Crystal Palace
16.00: Manchester City–Fulham
16.00: Newcastle United–Arsenal (Tv: SuperTV2)
18.30: Watford–Manchester United (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
17.00: Caen–Lyon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Lille
20.00: Dijon–Angers 
20.00: Montpellier–Strasbourg
20.00: Toulouse–Monaco (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30: Bayern München–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)
15.30: RB Leipzig–Hannover 96
15.30: Mainz 05–Augsburg
15.30: Wolfsburg–Hertha BSC
15.30: Fortuna Düsseldorf–Hoffenheim
18.30: Borussia Mönchengladbach–Schalke 04 (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
15.00: Internazionale–Parma (Tv: Digi Sport1)
18.00: Napoli–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.30: Frosinone–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
13.00: Atlético Madrid–Eibar (Tv: Spíler2)
16.15: Real Sociedad–FC Barcelona (Tv: Spíler1, Spíler2)
18.30: Valencia–Real Betis (Tv: Spíler2)
20.45: Athletic Bilbao–Real Madrid (Tv: Spíler1, Spíler2)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
18.10: bajnoki mérkőzés (Tv: Digi Sport3)
20.40: bajnoki mérkőzés (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AUTÓSPORT
8.10: V8 Supercars-bajnokság, Sandown, 2. kvalifikációs futam (Tv: Spíler1)
 
EVEZÉS
Világbajnokság, Plovdiv
 
FALMÁSZÁS
19.00: világbajnokság, Innsbruck (Tv: Eurosport2)
 
FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ 
12.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport)
 
KERÉKPÁR
15.00: Vuelta a Espana, 20. szakasz, Andorra-Coll de la Gallina, 97,3 km (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
NŐI EHF-KUPA
1. FORDULÓ. ELSŐ MÉRKŐZÉS
15.30: GVM Europe-Vác–Maccabi Ramat Gan (izraeli) (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00: Telekom Veszprém–PGE Vive Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Vecsési SE–Csurgói KK 
18.00: Mezőkövesdi KC–CYEB Budakalász 
18.00: Sport36-Komló–Dabasi KC VSE 
NŐI NB I
17.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Alba Fehérvár KC 
18.00: Eszterházy SC–Mosonmagyaróvári KC SE 
18.00: Békéscsabai ENKSE–Dunaújvárosi Kohász KA 
18.00: Érd HC–MTK Budapest
 
MOTORSPORT
11.30: Superbike-vb, Portugália, superpole (Tv: Eurosport2)
14.00: Superbike-vb, Portugália, 1. futam (Tv: Eurosport2)
15.00 és 21.00: FIM Endurance-vb, Bol d'Or (Tv: Eurosport2)
16.00: Supersport-vb, Portugália, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
17.00: Superbike-vb, Portugália, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
 
RITMIKUS GIMNASZTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, SZÓFIA
13.00: együttes kéziszercsapat, összetett verseny
 
SZNÚKER
8.00: Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
6.00: WTA-torna, Hirosima, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
DAVIS-KUPA
Osztályozó, Budapest (Lurdy Ház parkolója)
16.00: MAGYARORSZÁG–Csehország (Tv: Duna World)
Elődöntő
14.00: Franciaország–Spanyolország (Tv: Digi Sport2)
Horvátország-Egyesült Államok
 
ÚSZÁS
Világkupa, 2. állomás, Doha
 
VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGKUPA, BERLIN 
14.00 és 15.30: az 5-8. helyért
17.00 és 18.30: elődöntő

Legfrissebb híreink


Élő eredmények