Szerkesztő: Kvanduk Bence
2019. 01. 25. 20:58

Az olasz bajnokságban rangadó jön.

FUTBALLPROGRAM

 
NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.00: MTK–FC Skupi (macedóniai)
16.00: MTK–Gabala FK (Qabala, azeri)
Debreceni VSC–FC Oradea (Nagyvárad, romániai)
Debreceni VSC–Kazincbarcika
MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai)–Kisvárda
 
FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
17.00: Nantes–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport3)
20.00: Dijon–Monaco (Tv: Digi Sport2)
20.00: Guingamp–Reims
20.00: Nice–Nimes
20.00: Strasbourg–Bordeaux
 
NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30: Borussia Dortmund–Hannover 96 (Tv: Sport2)
15.30: Borussia Mönchengladbach–Augsburg
15.30: Freiburg–Hoffenheim
15.30: Mainz 05–Nürnberg
15.30: Wolfsburg–Bayer Leverkusen
18.30: Werder Bremen–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
15.00: Sassuolo–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
18.00: Sampdoria–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.30: Milan–Napoli (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
13.00: Sevilla–Levante
16.15: Atlético Madrid–Getafe (Tv: Spíler2)
18.30: Leganés–Eibar (Tv: Spíler2)
20.45: Valencia–Villarreal (Tv: Spíler2)
 
ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.30: Accrington Stanley (III.)–Derby County (II.)
16.00: Swansea City (II.)–Gillingham (III.)
16.00: Shrewsbury Town (III.)–Wolverhampton Wanderers
16.00: Brighton & Hove Albion–West Bromwich Albion (II.)
16.00: Doncaster Rovers (III.)–Oldham Athletic (IV.)
16.00: Middlesbrough (II.)–Newport County (IV.)
16.00: Manchester City–Burnley
16.00: Portsmouth (III.)–Queens Park Rangers (II.)
16.00: Newcastle United–Watford
18.30: Millwall (II.)–Everton
20.45: AFC Wimbledon (III.)–West Ham United
 
TÖRÖK SÜPER LIG
17.00: Göztepe–Galatasaray (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
10.00: világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, női lesiklás (Tv: Eurosport2)
11.30: világkupaverseny, Kitzbühel, férfi lesiklás (Tv: Eurosport2)
 
AUTÓSPORT
20.00: FIA-bajnokság, Santiago, 3. forduló (Tv: Eurosport1)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
14.00: világkupaverseny, Trondheim, férfiak, 10 km szabadstílusú (TV: Eurosport1)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Debreceni EAC 
18.00: FTC-Telekom–Újpesti TE 
NHL
vasárnap, 2.00: All Star-gála, főmérkőzés (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
21.30: Hatnapos verseny, Berlin, 3. nap (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
17.30: Spanyolország-Egyiptom a 7. helyért (Tv: M4 Sport)
20.30: Horvátország-Svédország az 5. helyért (Tv: M4 Sport)
 
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
1. CSOPORT
14.30: Odense (dán)–Brest Bretagne (francia) (Tv: Sport1)
17.30: Metz (francia)–Rosztov-Don (orosz) (Tv: Sport1)
2. CSOPORT
19.30: Győri Audi ETO KC–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ, B-CSOPORT
15.30: IK Sävehof (svéd)–Siófok KC
NŐI NB I
17.00: Alba Fehérvár KC–EUbility Group-Békéscsaba 
18.00: MTK Budapest–Kisvárda Master Good SE 
18.00: Érd HC–Dunaújvárosi Kohász KA
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Atomerőmű SE 
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Zalakerámia ZTE KK 
18.00: Szolnoki Olaj KK–Kaposvári KK
18.00: Sopron KC–Egis Körmend 
18.30: Pécsi VSK-Veolia–KTE-Duna Aszfalt 
18.30: Serco-TF-BP–Debreceni EAC 
19.00: Alba Fehérvár–JP Auto-JKSE 
NŐI NB I
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Vasas Akadémia
18.00: PINKK-Pécsi 424–ZTE Női Kosárlabda Klub 
18.00: MTK Budapest–ELTE BEAC Újbuda 
NBA
vasárnap, 0.00: New Orleans Pelicans–San Antonio Spurs (Tv: Sport1)
 
MOTORSPORT
20.00: Super Enduro-vb, Madrid (Tv: Digi Sport3)
 
MŰKORCSOLYA
  9.15: Európa-bajnokság, Minszk, férfi kűr (Tv: M4 Sport)
15.00: Európa-bajnokság, Minszk, jégtánc kűr (Tv: Eurosport2)
 
RÖPLABDA
FÉRFI KÖZÉP-EURÓPA-LIGA
18.00: Vegyész RC Kazincbarcika–SK Posojilnica (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
FÉRFI EXTRALIGA
17.00: Debreceni EAC–Fino Kaposvár SE
 
SÍFUTÁS
14.30: világkupaverseny, Ulricehamn, női 10 km szabadstílus (Tv: Eurosport2)
 
SÍLÖVÉSZET
13.00: világkupaverseny, Antholz (Tv: Eurosport2)
15.30: világkupaverseny, Antholz (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
8.00: világkupaverseny, Szapporo, HS 137 (Tv: Eurosport2)
 
SZABADSTÍLUSÚ SÍ
18.30: világkupaverseny, Blue Mountain, Ski Cross (Tv: Eurosport2)
19.30: világkupaverseny, Tremblant, Mogul (Tv: Eurosport2)
 
SZÁNKÓ
16.30: világbajnokság, Winterberg, nők, 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
14.30 és 19.30: IV. Magyar Sznúker Gála, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
 
TENISZ
  9.00: Australian Open, női egyes, döntő (Tv: Eurosport1)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A-CSOPORT
13.15: KSI–RacioNet-Honvéd 
16.00: AVUS Szombathely–FTC-Telekom Waterpolo 
17.00: BVSC-Zugló–Metalcom Szentes
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–ZF-Eger 
B-CSOPORT
11.45: UVSE–PannErgy-MVLC-Miskolc 
16.00: Tatabánya–A-Híd OSC Újbuda 
16.00: Kaposvári VK–Szolnoki Dózsa 
18.00: VasasPlaket–Derbceni VSE

Legfrissebb híreink


Élő eredmények