Szerkesztő: Nagy Benjámin
2018. 07. 21. 08:00

Időmérő az F1-ben!

 

LABDARÚGÁS

NB I
1. FORDULÓ

17.00: Puskás Akadémia–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
20.15: Mol Vidi FC–Kisvárda (Tv: M4 Sport)
20.15: Mezőkövesd–Paks
20.15: Bp. Honvéd–Haladás
 
MLS
 
21.45: Atlanta United–DC United (Tv: Eurosport1)
 
 
ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, London, 1. nap
 
 
AUTÓSPORT
 
8.10: V8 Supercars-bajnokság, Ipswich. 1. futam (Tv: Spíler Tv)
 
 
DARTS
 
20.00: World Matchplay, Blackpool, 1. nap (Tv: Sport1)
 
 
EVEZÉS
11. IDBF klublegénység sárkányhajó-világbajnokság, Szeged (6 versenyszám döntői) 16.00-tól a Digi Sport1-en
 
 
FORMULA–1
NÉMET NAGYDÍJ, HOCKENHEIM
 
12.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
 
 
GOLF
 
22.00: Barbasol Championship, 3. nap (Tv: Sport2)
 
 
KERÉKPÁR
 
13.00: Tour de France, 14. szakasz, Saint-Paul-Trois-Chateaux–Mende, 188 km (Tv: Eurosport1)
 
 
MOTORSPORT
 
18.00: FIM Speedway salakmotoros-vb, Cardiff (Tv: Spíler Tv)
 
 
MŰÚSZÁS
JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, DUNA ARÉNA
 
11.00: csapat kombinációs kűr, döntő (Tv: Sport2)
17.00: 
vegyes páros technikai döntő (Tv: Sport1)
18.00: 
csapat szabadprogram, döntő (Tv: Sport1)
 
 
ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Székesfehérvár, női döntő
 
9.30: úszás 
11.15: vívás 
16.00: lovaglás 
19.00: lövészet-futás
 
 
SÍUGRÁS
 
18.00: Nyári Grand Prix, Wisla, csapat, HS 134 (Tv: Eurosport1)
 
 
STRANDRÖPLABDA
 
15.00: nők, Hollandia, 1. elődöntő (Tv: Sport2)
16.00: nők, Hollandia, 2. elődöntő (Tv: Sport2)
17.00: férfiak, Hollandia, 1. negyeddöntő (Tv: Sport2)
18.30:
 nők, Hollandia, a 3. helyért (Tv: Sport2)
19.45: nők, Hollandia, döntő (Tv: Sport2)
Országos bajnokság, 3. forduló, Dunaújváros
 
 
TENISZ
 
13.00: ATP-torna, Bastad, 1. elődöntő (Tv: Sport1)
14.00: WTA-torna, Bukarest, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
15.00: ATP-torna, Bastad, 2. elődöntő (Tv: Sport1)
 
 
VÍVÁS
Világbajnokság, Vuhszi

Női kard, férfi tőr selejtező 
 
 
VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BARCELONA
NŐK, CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ 
 
A-CSOPORT
 
17.00: Izrael–Horvátország 
18.30: Franciaország–Olaszország 
20.30: Görögország–Hollandia 
 
B-CSOPORT
 
14.00: Szerbia–Törökország 
15.30: MAGYARORSZÁG–Németország (Tv: Duna World) 
22.00: Spanyolország–Oroszország

Legfrissebb híreink


Élő eredmények