Szerkesztő: Nagy Benjámin
2018. 06. 30. 07:00

Ronaldóék is a pályán és F1 is lesz!

 

LABDARÚGÁS

 

VILÁGBAJNOKSÁG

NYOLCADDÖNTŐ

16.00:
 Franciaország-Argentína (Kazany) (Tv: M4 Sport)
20.00: Uruguay-Portugália (Szocsi) (Tv: M4 Sport)
 
 
NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
  
9.30: DVTK–Kazincbarcika
11.00: Haladás–SV Lafnitz (osztrák)
11.00: Mezőkövesd–Tatran Presov (szlovák)
17:00: Beitar Jeruzsálem (izraeli)–Bp. Honvéd (Telki)
19:00: DAC (Dunaszerdahely, szlovákiai)–FTC (Dunaszerdahely)
FC Lokomotíva Kosice (Kassa, szlovákiai)–Kisvárda
MTK–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai) (Üllő)
FK Fitbal Trinec (cseh)–Újpest FC
 
MLS
 
22.45: Seattle Soinders FC–Portland Timbers (Tv: Eurosport1)
 
 
AMERIKAI FUTBALL
FEZEN HFL
 
15.00: 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
 
 
ATLÉTIKA
 
18.40: Gyémánt Liga-verseny, Párizs
 
 
GOLF
 
19.00: The National, 3. nap (Tv: Sport2)
 
 
FORMULA–1
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
 
12.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: 
időmérő (Tv: Duna)
 
 
LÓSPORT
 
13.00: Ügetőderbi (Tv: Sport1)
 
 
LOVASSPORT
 
20.15: Global Champions Tour, Monaco (Tv: Eurosport1)
 
 
MOTORSPORT
 
18.00: FIM Speedway salakmotor-vb, Horsens (Tv: Spíler Tv)
 
MOTOGP, ASSEN
 
9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.35: Moto3, időmérő (Tv: Spíler Tv)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
15.05: Moto2, időmérő (Tv: Spíler Tv)
 
 
STRANDRÖPLABDA
Országos bajnokság, 2. forduló, Nyíregyháza, Sóstói Parkfürdő
 
 
SZABADIDŐSPORT
36. Lidl Balaton-átúszás, Révfülöp
 
 
TENISZ
 
13.30: WTA-torna, Eastbourne, döntő (Tv: Digi Sport2)
14.00: ATP-torna, Antalya, döntő (Tv: Sport2)
 
 
TORNA
 
10.00: férfi csapatbajnokság, 1. forduló, Budapest (Központi Tornacsarnok)
 
 
VITORLÁZÁS
 
18.00: Ezüst szalag éjszakai vitorlázó túraverseny, Balatonföldvár

Legfrissebb híreink


Élő eredmények