Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 09. 29. 04:31

Real-Atlético, Barcelona-Bilbao, Chelsea-Liverpool, Roma-Lazio, Juventus-Napoli.

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
17.00: Puskás Akadémia–Bp. Honvéd
17.00: Haladás–Paks (Tv: M4 Sport) 
17.00: MTK Budapest–Mezőkövesd
17.00: Debreceni VSC–Kisvárda
19.30: Ferencváros–Újpest (Tv: M4 Sport) 
 
NŐI NB I
6. FORDULÓ
12.00: Astra–Szent Mihály
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
13.30: West Ham United–Manchester United (Tv: Spíler1)
16.00: Arsenal–Watford (Tv: Spíler1)
16.00: Everton–Fulham
16.00: Huddersfield Town–Tottenham Hotspur
16.00: Manchester City–Brighton & Hove Albion 
16.00: Newcastle United–Leicester City
16.00: Wolverhampton Wonderers–Southampton
18.30: Chelsea–Liverpool (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
17.15: Nice–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)
20.00: Angers–Guingamp
20.00: Caen–Amiens
20.00: Lyon–Nantes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Reims–Bordeaux
20.00: Strasbourg–Dijon
 
NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
15.30: Schalke 04–Mainz 05
15.30: Hoffenheim–RB Leipzig (Tv: Sport2)
15.30: VfB Stuttgart–Werder Bremen
15.30: Wolfsburg–Borussia Mönchengladbach
15.30: Nürnberg–Fortuna Düsseldorf
18.30: Bayer Leverkusen–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
15.00: Roma–Lazio (Tv: Digi Sport1)
18.00: Juventus–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.30: Internazionale–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
13.00: Real Sociedad–Valencia
16.15: Barcelona–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Eibar–Sevilla (Tv: Spíler2)
20.45: Real Madrid–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
 
MLS
21.30: Chicago Fire–Los Angeles FC (Tv: Eurosport1)
 
PORTUGÁL BAJNOKSÁG
6. FORDULÓ
22.00: Sporting–Maritimo (Tv: Sport2)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
7. FORDULÓ
15.00: Trabzonspor–Kasimpasa (Tv: Digi Sport2)
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ASZTALITENISZ
11.15: női világbajnokság, Kína, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
 
AUTÓSPORT
5.00: WTCR, Ningpo, 1. időmérő
9.30: WTCR, Ningpo, 1. futam (Tv: M4 Sport)
 
DARTS
10.30 és 15.30: WDF Európa-bajnokság, férfi és női egyéni, páros és csapatdöntők, MOM Sportközpont (Tv: M4 Sport)
 
FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
11.00: 3. szabadedzés
14.00: időmérő (Tv: M4 Sport)
 
K–1
19.00: Glory-sorozat, Amszterdam (Tv: Digi Sport3)
 
KERÉKPÁR
14.00: országúti világbajnokság, Ausztria, női mezőnyverseny (Király Mónika) (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.30: MAGYARORSZÁG–Montenegró (Győr, Magvassy-sportcsarnok)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30: Telekom Veszprém–Vardar Szkopje (macedón) (Tv: Sport1)
19.30: Kristianstad (svéd)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
15.05: Csehovszkije Medvegyi (orosz)–Besiktas (török) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Balatonfüredi KSE–Mezőkövesdi KC 
18.00: CYEB Budakalász–Vecsési SE 
18.00: Csurgói KK–HE-DO B. Braun Gyöngyös
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
1. FORDULÓ
17.00: Zalakerámia ZTE KK–KTE-Duna Aszfalt 
18.00: Sopron KC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olaj KK 
18.00: Kaposvári KK–TF-BP-Serco 
18.00: JP Auto-JKSE–Atomerőmű SE
 
MOTORSPORT
10.30: Superbike-vb, Magny-Cours, superpole (Tv: Eurosport2)
12.45: Superbike-vb, Magny-Cours, 1. futam (Tv: Eurosport1)
 
ÖTTUSA
Katonai világbajnokság, Budapest (BHSE), vegyes váltó
 
SZNÚKER
  8.00: China Championship, elődöntő (Tv: Eurosport1)
13.45: China Championship, elődöntő (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
6.30: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Taskent, döntő (Tv: Digi Sport1)
9.00–13.00: ATP-torna, Sencsen, elődöntő (Tv: Sport1)
13.00: WTA-torna, Vuhan, döntő (Tv: Digi Sport2)
13.30: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport3)
 
ÚSZÁS
Világkupa, Eindhoven
 
VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, F-CSOPORT (Aix-en-Provence)
17.00: FTC-Telekom Waterpolo–AZC Alphen (holland) 
19.00: Pays d’Aix (francia)–Jadran Split (horvát)

Legfrissebb híreink


Élő eredmények