Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 10. 06. 05:51

BL-ben e Szeged, Japánban a Forma-1.

FUTBALLPROGRAM
 
NB I
10. FORDULÓ
14.45: Bp. Honvéd–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) 
17.00: Újpest–Puskás Akadémia
17.00: Mezőkövesd–Haladás
17.00: Paks–Kisvárda
19.30: Ferencváros–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) 
 
U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
13.00: MAGYARORSZÁG–Szerbia (Telki) (Tv: M4 Sport)
16.00: Litvánia–Románia (Csákvár)
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
16.00: Burnley–Hudersfield
16.00: Crystal Palace–Wolverhampton Wanderers
16.00: Leicester City–Everton
16.00: Tottenham Hotspur–Cardiff City (Tv: Spíler1)
16.00: Watford–AFC Bournemouth
18.30: Manchester United–Newcastle United (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
17.00: Lille–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport3)
20.00: Amiens–Dijon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Angers–Strasbourg
20.00: Guingamp–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nimes–Reims
 
NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
15.30: Borussia Dortmund–Augsburg
15.30: Hannover 96–VfB Stuttgart
15.30: Mainz 05–Hertha BSC (Tv: Sport2)
15.30: Fortuna Düsseldorf–Schalke 04
18.30: Bayern München–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
15.00: Cagliari–Bologna (Tv: Digi Sport1)
18.00: Udinese–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.30: Empoli–Roma (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
13.00: Girona–Eibar
16.15: Getafe–Levante (Tv: Spíler2)
18.30: Deportivo Alavés–Real Madrid (Tv: Spíler2)
20.45: Leagnés–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
 
MLS
32. FORDULÓ
21.00: Montreal Impact–Columbus Crew (Tv: Eurosport2)
 
PORTUGÁL BAJNOKSÁG
7. FORDULÓ
21.30: Braga–Rio Ave (Tv: Sport1)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
8. FORDULÓ
18.00: Antalyaspor–Galatasaray (Tv: Digi Sport2)
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AUTÓSPORT
  4.30: WTCR, Vuhan, időmérő 
10.00: WTCR, Vuhan, 1. futam (Tv: M4 Sport)
 
FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
5.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
8.00: időmérő (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
NHL
ALAPSZAKASZ
vasárnap, 1.05: Toronto Maple Leafs–Ottawa Senators (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
15.00: Giro dell’Emilia (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.00: Meskov Breszt (fehérorosz)–Telekom-Veszprém (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
17.30: Mol-Pick Szeged–Celje (szlovén) (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
19.30: Győri Audi ETO–Krim Ljubljana (szlovén) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: HE-DO B. Braun Gyöngyös–CYEB Budakalász 
18.00: Mezőkövesdi KC–DVTK-Eger 
18.00: Dabasi KC VSE–Csurgói KK 
NŐI NB I
18.00: Eszterházy SC–Moyra-Budaörs 
18.00: Kisvárda Master Good SE–Dunaújvárosi Kohász KA 
18.00: MTK Budapest–Alba Fehérvár KC 
18.00: Érd HC–Eu-Fire Mosonmagyaróvár
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Szolnoki Olaj KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 
18.00: Egis Körmend–Alba Fehérvár 
18.00: Kaposvári KK–Naturtex-SZTE-Szedeák 
18.00: Atomerőmű SE–TF-BP-Serco 
NŐI NB I
15.00: ELTE BEAC Újbuda–CMB Cargo Uni Győr 
17.00: ZTE NKK–VBW CEKK Cegléd 
18.00: Sopron Basket–Aluinvent DVTK 
18.00: NKE-Csata–Atomerőmű KSC Szekszárd
 
MOTORSPORT
MOTOGP, THAI NAGYDÍJ
  4.00: Moto3, 3. szabadedzés
  4.55: MotoGP, 3. szabadedzés
  5.55: Moto2, 3. szabadedzés
  7.35: Moto3, időmérő (Tv: Spíler1)
  8.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  9.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
9.34: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
10.05: Moto2, időmérő (Tv: Spíler1)
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I
B-CSOPORT
16.00: Sümegi RE–Dunaferr SE 
NŐI EXTRALIGA 
17.00: Vasas Óbuda–Haladás Szombathely 
19.30: UTE–Békéscsabai RSE 
SZNÚKER
13.00: European Masters, Lommel, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.00: European Masters, Lommel, elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
  8.30: WTA-torna, Peking, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
10.30: ATP-torna, Peking, elődöntő (Tv: Sport1)
7.00–11.00: ATP-torna, Tokió, elődöntő (Tv: Sport2)
UFC
vasárnap, 4.00: Habib Nurmagomedov–Conor McGregor (Tv: Sport1)
 
ÚSZÁS
17.00: Világkupa, Budapest, Duna Aréna, 3. nap (Tv: M4 Sport)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
1. FORDULÓ
B-CSOPORT

16.00: Tatabánya–Debreceni VSE 

Legfrissebb híreink

23:28 - Francia válogatottja repítette a Veszprémet - előztek a tabellán KÉZILABDA
22:25 - Vízilabda: alázott a férfi válogatottunk az utolsó meccsén VÍZILABDA
21:22 - Idén már nem léphet pályára a franciák világbajnok védője NEMZETKÖZI FOCI
20:15 - Az atlétikai vb-rendezés nagy lépés a budapesti olimpia felé EGYÉB SPORTOK
19:51 - Női kézilabda Eb - Megvan az első elődöntős KÉZILABDA
19:10 - Jégkorong - három változás a magyar keretben JÉGKORONG
18:15 - Világbajnok kézilabdázót igazolt a Ferencváros KÉZILABDA
17:30 - Győri Audi ETO: jó hír érkezett a győri klasszisról KÉZILABDA
16:48 - Libertadores-kupa: Buenos Airesben balhé volt NEMZETKÖZI FOCI
15:28 - Kérdéses Kapás Boglárka szereplése a nyitónapon ÚSZÁS
15:18 - Férfi kézi: kijelölték a 28 fős magyar keretet a vb-re KÉZILABDA
14:40 - Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő KÉZILABDA
13:45 - Robben elképzelhetőnek tartja a visszavonulását NEMZETKÖZI FOCI
12:30 - Lazio-Sampdoria: hihetetlen gólörömök a hosszabbításban - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:50 - Cagliari-Roma: őrült véghajrá - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Csodát tett a Miami, lehetetlen játékkal verte Tom Bradyéket AMERIKAI SPORTOK
11:05 - A FINA elfogadta a vízilabda szabálymódosításait VÍZILABDA
10:35 - Kim Rasmussen: Ezért vagyunk itt KOSÁRLABDA
09:37 - Rövidpályás úszó-vb - Hosszú már az első napon aranyérmes lehet ÚSZÁS
04:45 - Hétfői sportműsor: topbajnokságok, csúcsmeccs a kézi Eb-n EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Élő eredmények