Szerkesztő: Bíró Ádám
2018. 09. 08. 06:11

Kiderül, ki nyeri a nőknél a US Opent.

 FUTBALLPROGRAM

 
NEMZETEK LIGÁJA
C-DIVÍZIÓ
2. csoport
18.00: Finnország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.45: Észtország–Görögország (Tv: Sport2)
 
A-DIVÍZIÓ
2. csoport
18.00: Svájc–Izland (Tv: Sport1)
4. csoport
20.45: Anglia–Spanyolország (Tv: Sport1)
 
B-DIVÍZIÓ
3. csoport
15.00: Észak-Írország–Bosznia-Hercegovina (Tv: Sport1)
 
D-DIVÍZIÓ
2. csoport
18.00: Fehéroroszország–San Marino (Tv: Sport2)
20.45: Luxemburg–Moldova
 
NŐI NB I
3. FORDULÓ
14.00: MLE–Ferencváros
14.00: Haladás Viktória–Astra
16.00: DVTK–ETO FC Győr
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AUTÓSPORT
13.30: DTM, Nürburgring, 1. futam (Tv: M4 Sport)
 
HEGYMÁSZÁS
13.00 és 19.00: világbajnokság, Innsbruck (Tv: Eurosport2)
 
KAJAK-KENU 
Maratoni világbajnokság, Prado Vila Verde
Egyes versenyek  
 
JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR
15.00: Frölunda (svéd)–Vienna Capitals (osztrák) (Tv: Sport2)
 
KERÉKPÁR
12.45: Vuelta a Espana, 14. szakasz, Cistierna–Les Praeres, 171 km (Tv: Eurosport1)
16.00: Tour of Britain, 7. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Eger Eszterházy SZSE–Grundfos Tatabánya KC 
18.00: Balatonfüredi KSE–MOL-Pick Szeged 
18.00: CYEB Budakalász–Telekom Veszprém 
18.00: Dabasi KC VSE–HE-DO B. Braun Gyöngyös 
18.00: Sport36-Komló–Ferencvárosi TC 
NŐI NB I
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Siófok KC 
18.00: Alba Fehérvár KC–Kisvárda Master Good SE 
18.00: MTK Budapest–Eszterházy SC 
18.00: Érd HC–GVM Europe-Vác
 
MOTORSPORT
MOTOGP, SAN MARINO
  9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
12.35: Moto3, időmérő (Tv: Spíler1)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler2)
15.05: Moto2, időmérő (Tv: Spíler1)
 
17.15: Superbike-vb, Silverstone, 1. futam (Tv: Eurosport2)
19.00: FIM Speedway salakamotoros-vb, Szlovénia (Tv: Spíler1)
 
ÖTTUSA
Világbajnokság, Mexikóváros
 
SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Csangvon
1.30: női kisöbű sportpuska 3x40, selejtező
5.15: női kisöbű sportpuska 3x40, döntő 
6.00: női sportpisztoly, selejtező
8.30: női sportpisztoly, döntő
 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények