Szerkesztő: Kvanduk Bence
2019. 02. 02. 07:15

A kézi és a kosár szerelmesei sem unatkoznak ma.

FUTBALLPROGRAM

 
NB I
19. FORDULÓ
14.00: MTK Budapest–Paksi FC
17.00: Debreceni VSC–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
17.00: Mol Vidi FC–Puskás Akadémia FC
17.00: Diósgyőri VTK–Mezőkövesd
17.00: Haladás–Kisvárda
19.30: Ferencváros–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport)
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
25. FORDULÓ
13.30: Tottenham Hotspur–Newcastle United (Tv: Spíler1)
16.00: Brighton & Hove Albion–Watford
16.00: Burnley–Southampton
16.00: Chelsea–Huddersfield Town (Tv: Spíler1)
16.00: Crystal Palace–Fulham
16.00: Everton–Wolverhampton Wanderers
18.30: Cardiff City–AFC Bournemouth (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
23. FORDULÓ
20.00: Angers–Dijon
20.00: Bordeaux–Guingamp
20.00: Monaco–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
20.00: Rennes–Amiens
21.00: Reims–Marseille
 
NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
15.30: Hoffenheim–Fortuna Düsseldorf
15.30: Bayer Leverkusen–Bayern München
15.30: Eintracht Frankfurt–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
15.30: Hertha BSC–Wolfsburg
15.30: Nürnberg–Werder Bremen
18.30: Schalke–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
15.00: Empoli–Chievo (Tv: Digi Sport2)
18.00: Napoli–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.30: Juventus–Parma (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
13.00: Levante–Getafe
16.15: Real Sociedad–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: FC Barcelona–Valencia (Tv: Spíler2)
20.45: Celta Vigo–Sevilla (Tv: Spíler2)
 
PORTUGÁL BAJNOKSÁG
20. FORDULÓ
21.30: Aves–Braga (Tv: Sport1)
 
TÖRÖK SÜPER LIG
20. FORDULÓ
14.00: Trabzonspor–Ankaragücü (Tv: Digi Sport3)
17.00: Alanyaspor–Galatasaray (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
10.00: világkupaverseny, Maribor, női szlalom, 1. futam (Tv: Eurosport1)
11.00: világkupaverseny, Garmisch-Partenckirchen, férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)
13.00: világkupaverseny, Maribor, női szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
13.00: világkupaverseny, Klingenthal, HS 140 (Tv: Eurosport2)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC
NHL
vasárnap, 1.00: Winnipeg Jets–Anaheim Ducks (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
15.00: pályakerékpáros-világbajnokság, Bogense, nők (Tv: Eurosport2)
20.30: Hatnapos verseny, Koppenhága, 3. nap (Tv: Eurosport2)
22.30: Vuelta a San Juan, 6. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
1. CSOPORT
14.00: Rosztov-Don (orosz)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) (Tv: Sport1)
2. CSOPORT
17.30: FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
14.45: Balatonfüred KSE–Grundfos Tatabánya KC (Tv: M4 Sport)
18.00: Csurgói Kézilabda Klub–Telekom Veszprém
18.00: CYEB Budakalász–MOL-Pick Szeged
18.00: DVTK-Eger–Ferencvárosi TC
NŐI NB I
17.00: Moyra-Budaörs–EUbility Group-Békéscsaba 
18.00: Érd HC–Eszterházy SC 
18.00: Dunaújvárosi Kohász Ka–GVM Europe-Vác
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: JP Auto-JKSE–Pécsi VSK-VEOLIA 
18.00: Kaposvári KK–Sopron KC 
18.00: Atomerőmű SE–Szolnoki Olaj KK 
18.30: Serco-TF-BP–Alba Fehérvár 
NŐI NB I
16.00: ELTE BEAC Újbuda–NKE-Csata 
17.00: CMB CARGO UNI Győr–VBW CEKK Cegléd 
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–MTK Budapest 
18.00: Vasas Akadémia–PEAC-Pécs 
19.00: PINKK-Pécsi 424–Aluinvent DVTK
 
ÖKÖLVÍVÁS
22.30: Profi gála, London. Főmérkőzés: Sergio Garcia–Ted Cheeseman (Tv: Sport2)
 
RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.00: Kecskeméti RC–DEAC 
19.00: MAFC-BME–LV Sport Pénzügyőr SE 
NŐI EXTRALIGA
18.00: UTE–Vasas Óbuda
 
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
12.00: világkupaverseny, Drezda (Tv: M4 Sport)
 
SÍLÖVÉSZET
11.00: junior-világbajnokság, Brezno Osrblie (Tv: Eurosport2)
14.00: junior-világbajnokság, Brezno Osrblie (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
15.30: világkupaverseny, Obertdorf (Tv: Eurosport1)
 
SZÁNKÓ
   9.00: világkupaverseny, Altenberg, kettesek, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: világkupaverseny, Altenberg, férfiak, 2. futam (Tv: Eurosport2)
 
SZNÚKER
16.00: Német Masters, Berlin, elődöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: Német Masters, Berlin, elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
DAVIS-KUPA, SELEJTEZŐ, FRANKFURT
12.00: Németország–MAGYARORSZÁG (Tv: Duna World)
 
11.00: WTA-torna, Thaiföld, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
12.00: WTA-torna, Szentpétervár, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
 
UFC
vasárnap, 2.00: Raphael Assuncao–Marlon Moraes (Tv: Sport2)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A-CSOPORT
13.00: KSI–BVSC-Zugló 
16.00: FTC-Telekom Waterpolo–Metalcom Szentes 
18.00: ZF-Eger–AVUS Szombathely
19.00: RacioNet-Honvéd–PVSK-Mecsek Füszért 
B-CSOPORT
16.00: Szolnoki Dózsa–Tatabánya 
19.00: A-Híd OSC Újbuda–UVSE 
19.00: Debreceni VSE–Kaposvári VK 
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–VasasPlaket

Legfrissebb híreink


Élő eredmények