Szerkesztő: Nagy Benjámin
2018. 09. 22. 06:30

Rangadó Németországban!

 

FUTBALLPROGRAM
 
MAGYAR KUPA

FŐTÁBLA, 1. FORDULÓ (6. FORDULÓ)

 
12.00: Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) (Tv: M4 Sport)
13.00: Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III) 
13.30: Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III)
14.00: Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II) 
14.00: 1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II)
14.00: Hódmezővásárhely (NB III)–Vác FC (NB II)
14.00: PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III)
14.00: Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.)
14.00: Körösladányi MSK/Jamina SE (Békés megye I.)–Budaörs (NB II)
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
15.00: Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest FC
15.00: Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
15.00: Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
15.00: BKV Előre (NB III)–Debreceni VSC
15.00: Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
15.00: Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC (NB I)
15.00: Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II)
15.00: Tállya KSE (NB III)–MTK Budapest (NB I)
15.00: Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II)
15.00: Putnok (NB III)–Csákvár (NB II)
15.00: Siklós (Baranya megye I.)–Paksi FC (NB I)
15.00: Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–BFC Siófok (NB II)
15.00: Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I)
15.00: Pécsi MFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
15.00: Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III)
15.00: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III)
15.00: Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.)
15.00: Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
15.00: Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
15.00: RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
15.00: Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III)
15.00: Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III)
15.00: Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
15.00: Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.)
15.00: Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III)
15.00: Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III)
15.00: Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
15.00: Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
18.00: BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III)
 
NŐI NB I
5. FORDULÓ
 
14.00: MLE–Astra
16.00: DVTK–Haladás Viktória
16.00: Szent Mihály–ETO FC Győr
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
 
13.30: Fulham–Watford (Tv: Spíler1)
16.00: Burnley–AFC Bournemouth
16.00: Cardiff City–Manchester City
16.00: Crystal Palace–Newcastle United
16.00: Leicester City–Huddersfield Town
16.00: Liverpool–Southampton
16.00: Manchester United–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)
18.30: Brighton & Hove Albion–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
 
17.00: Lille–Nantes (Tv: Digi Sport3)
20.00: Angers–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
20.00: Montpellier–Nice (Tv: Digi Sport2)
20.00: Reims–Dijon
20.00: Saint-Étienne–Caen
20.00: Strasbourg–Amiens
 
NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
 
15.30: Hoffenheim–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
15.30: Hertha BSC–Borussia Mönchengladbach
15.30: Augsburg–Werder Bremen
15.30: Wolfsburg–Freiburg
15.30: Nürnberg–Hannover 96
18.30: Schalke 04–Bayern München (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
 
15.00: Parma–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
18.00: Fiorentina–SPAL (Tv: Digi Sport2)
20.30: Sampdoria–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
 
13.00: Rayo Vallecano–Deportivo Alavés
16.15: Celta Vigo–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
16.15: Eibar–Leganés
18.30: Getafe–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
20.45: Real Madrid–Espanyol (Tv: Spíler2)
 
MLS
 
23.00: New York Red Bulls–Toronto FC (Tv: Eurosport1)
 
PORTUGÁL BAJNOKSÁG
5. FORDULÓ
 
22.00: Setúbal–FC Porto (Tv: Sport1)
 
 
ASZTALITENISZ
 
18.15: Egyéni Európa-bajnokság, Alicante, nők, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
20.15: Egyéni Európa-bajnokság, Alicante, férfiak, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
 
 
AUTÓSPORT
 
14.15: TCR Európa-kupa, Monza, 1. futam (Tv: Sport1)
14.40: EuroFormula Open, Monza, 1. futam (Tv: Digi Sport2)
15.10: GT Open, Monza, 1. futam (Tv: Digi Sport3)
 
CSELGÁNCS
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, BAKI  
 
8.00: előcsatározások, férfiak: 73 kg (Ungvári Miklós, Szabó Frigyes), nők: 57 kg (Karakas Hedvig) 
14.00: éremmérkőzések (Tv: M4 Sport)
 
 
JÉGKORONG
EBEL
 
17.30: Fehérvár AV19–HC TWK Innsbruck (Tv: Digi Sport1)
 
 
KAJAK-KENU
 
12.00: Szuperkupa, Oroszország (Tv: Eurosport1)
 
 
KERÉKPÁR
 
15.30: Tour de l'Eurométropole (Tv: Eurosport1)
 
 
KÉZILABDA

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
 
A-CSOPORT
 
18.00: Barcelona (spanyol)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I
 
18.00: Balatonfüredi KSE–CYEB Budakalász 
 
NŐI NB I
 
17.00: Moyra-Budaörs–FTC-Rail Cargo Hungaria 
18.00: Siófok KC–Érd HC 
18.00: GVM Europe-Vác–Békéscsabai ENKSE 
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Győri Audi ETO KC 
18.00: Alba Fehérvár KC–Eszterházy SC
 
 
KOSÁRLABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
 
19.00: Egyesült Államok–Szenegál (Tv: M4 Sport)
 
 
MOTORSPORT
MOTOGP, ARAGÓNIAI NAGYDÍJ
 
9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
12.35: Moto3, időmérő (Tv: Spíler2)
13.30:
 MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler2)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler2) 
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler2)
15.05: Moto2, időmérő (Tv: Spíler2)
 
 
ÖKÖLVÍVÁS
Profi gála, London
 
20.30: Anthony Joshua–Alekszandr Povetkin (Tv: Sport2)
 
 
UFC
 
vasárnap, 4.30: Fight Night, Sao Paulo (Tv: Sport1)
 
 
TENISZ
 
5.00: WTA-torna, Tokió, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
7.00: WTA-torna, Szöul, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Kanton, döntő (Tv: Digi Sport1)
13.00: ATP-torna, Szentpétervár, 1. elődöntő (Tv: Sport2)
 
 
TORNA
 
14.00: Challenge világkupaverseny, Szombathely

Legfrissebb híreink

23:28 - Francia válogatottja repítette a Veszprémet - előztek a tabellán KÉZILABDA
22:25 - Vízilabda: alázott a férfi válogatottunk az utolsó meccsén VÍZILABDA
21:22 - Idén már nem léphet pályára a franciák világbajnok védője NEMZETKÖZI FOCI
20:15 - Az atlétikai vb-rendezés nagy lépés a budapesti olimpia felé EGYÉB SPORTOK
19:51 - Női kézilabda Eb - Megvan az első elődöntős KÉZILABDA
19:10 - Jégkorong - három változás a magyar keretben JÉGKORONG
18:15 - Világbajnok kézilabdázót igazolt a Ferencváros KÉZILABDA
17:30 - Győri Audi ETO: jó hír érkezett a győri klasszisról KÉZILABDA
16:48 - Libertadores-kupa: Buenos Airesben balhé volt NEMZETKÖZI FOCI
15:28 - Kérdéses Kapás Boglárka szereplése a nyitónapon ÚSZÁS
15:18 - Férfi kézi: kijelölték a 28 fős magyar keretet a vb-re KÉZILABDA
14:40 - Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő KÉZILABDA
13:45 - Robben elképzelhetőnek tartja a visszavonulását NEMZETKÖZI FOCI
12:30 - Lazio-Sampdoria: hihetetlen gólörömök a hosszabbításban - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:50 - Cagliari-Roma: őrült véghajrá - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Csodát tett a Miami, lehetetlen játékkal verte Tom Bradyéket AMERIKAI SPORTOK
11:05 - A FINA elfogadta a vízilabda szabálymódosításait VÍZILABDA
10:35 - Kim Rasmussen: Ezért vagyunk itt KOSÁRLABDA
09:37 - Rövidpályás úszó-vb - Hosszú már az első napon aranyérmes lehet ÚSZÁS
04:45 - Hétfői sportműsor: topbajnokságok, csúcsmeccs a kézi Eb-n EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Élő eredmények