Szerkesztő: Bíró Ádám
2017. 04. 19. 08:27

Debrecenben megkezdődik az úszók országos bajnoksága.

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

 
BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
20.45: AS Monaco–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
Az első mérkőzésen: 3–2
20.45: FC Barcelona–Juventus (Tv: M4 Sport)
Az első mérkőzésen: 0–3
 
NŐI MAGYAR KUPA
DÖNTŐ
15.30: Ferencváros–Győri ETO, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport)
AMATŐR KUPA
18.00: döntő, Baktalórántháza VSE–Ménfőcsanak ESK, Új Hidegkuti Nándor Stadion
 
TOVÁBBI KIEMELT SPORTMŰSOR ÉS ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK
 
JÉGKORONG
csütörtök, 1.35: NHL, Toronto Maple Leafs–Washington Capitals (Tv: Spíler TV)
csütörtök, 4.05: NHL, Calgary Flames–Anaheim Ducks (Tv: Spíler TV)
 
KERÉKPÁR
14.00: török körverseny, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
14.30: Fleche Wallonne, Belgium (Tv: Eurosport1)
15.30: horvát körverseny, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
18.00: férfi NB I, Grundfos Tatabánya KC–Csurgói KK
18.00: női NB I, FTC-Rail Cargo Hungaria–Alba Fehérvár KC
19.00: női NB I, Kispest NKK–Győri Audi ETO KC
20.10: német bajnokság, férfiak, Melsungen–Füchse Berlin (Tv: Digi Sport2)
 
KOSÁRLABDA
18.00: férfi NB I, középszakasz, felsőház, Falco KC Szombathely–Szolnoki Olaj KK
18.00: férfi NB I, középszakasz, középház, Naturtex-SZTE-Szedeák–Sopron KC
18.00: női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés, VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés, CMB Cargo UNI Győr–UNIQA Sopron 
18.30: női NB I, az 5-8. helyért, 2. mérkőzés, Vasas Akadémia–PEAC-Pécs
20.00: Euroliga, férfiak, Olympiakosz–Anadolu Efes (Tv: Digi Sport1)
21.00: Euroliga, férfiak, Real Madrid–Darüssafaka Dogus Istanbul (Tv: Digi Sport3)
 
LÓSPORT
12.00: lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: lóverseny, futam (Tv: SportM)
 
RÖPLABDA
18.30: női NB I, a 3. helyért, 2. mérkőzés, Jászberényi RK–Fatum-Nyíregyháza
 
SZNÚKER
11.00: világbajnokság, 5. nap, Sheffield (Tv: Eurosport1)
17.00: világbajnokság, 5. nap, Sheffield (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
11.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1)
 
TORNA
14.00: Európa-bajnokság, Kolozsvár, selejtező, férfiak
 
ÚSZÁS
18.00: országos bajnokság, döntők (Tv: M4 Sport)
 
VÍZILABDA
19.00: férfi ob I, az 5-8. helyért, 1. mérkőzés, MKB-Euroleasing-BVSC–ContiTech-Szeged-Diapolo
20.00: férfi ob I, elődöntő, 2. mérkőzés, A-HíD OSC-Újbuda–Szolnoki Dózsa-Közgép
20.00: férfi ob I, az 5-8. helyért, 2. mérkőzés, PannErgy-Miskolci VC–VasasPlaket

Legfrissebb híreink


Élő eredmények