Szerkesztő: Simon Zoltán
2019. 01. 16. 07:28

4 NB I-es csapat is pályára lép.

FUTBALLPROGRAM 

 
NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
9.00: DVTK–Dunarea Calarasi (román) – Törökországban 
15.00: Újpest FC–Qarabag (azeri) – Törökországban 
15.30: Mezőkövesd–Vejle (dán) – Törökországban
16.00: NK Maribor (szlovén)–Haladás – Törökországban 
 
FRANCIA LIGUE 1
A 17. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉSEK
19.00: Monaco–Nice (Tv: Digi Sport1)
19.00: Nimes–Nantes (Tv: Digi Sport3)
19.00: Toulouse–Lyon (Tv: Digi Sport2)
21.00: Saint-Étienne–Marseille (Tv: Digi Sport1)
A 18. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00: Guingamp–Rennes
 
ANGOL FA-KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45: Southampton–Derby County (II.)
 
OLASZ SZUPERKUPA
18.30: Juventus–Milan (Tv: Sport1) 
 
SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
19.30: Atlético Madrid–Girona
20.30: Sevilla–Athletic Bilbao
21.30: Leganés–Real Madrid
 
ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT
14.30: Dél-Korea–Kína
14.30: Kirgizisztán–Fülöp-szigetek
D-CSOPORT
17.00: Irán–Irak
17.00: Vietnám–Jemen 
 
LÉGIÓSMECCSEK 
 
CIPRUS, CIPRUSI KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
16.00: Doxa–APOEL – az első mérkőzésen: 1–2
APOEL: Balogh Norbert
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ASZTALITENISZ
World Tour-verseny, Budapest (BOK-csarnok)
10.00: selejtezők
 
JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.30: Red Bull Salzburg (osztrák)–Red Bull München (német) (Tv: Sport2)
NHL
csütörtök, 4.00: Vancouver Canucks–Edmonton Oilers (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
B-CSOPORT
15.30: Japán–Izland (Tv: M4 Sport)
18.00: Horvátország–Bahrein 
20.30: Macedónia–Spanyolország 
D-CSOPORT
15.30: Angola–Argentína 
18.00: MAGYARORSZÁG–Egyiptom (Tv: M4 Sport)
20.30: Katar–Svédország (Tv: M4 Sport)
 
NŐI NB I
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–MTK Budapest
 
KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
9. FORDULÓ, B-CSOPORT 
17.00: Olympiakosz (görög)–Sopron Basket
 
RALI
Dakar rali, Peru, 9. gyorsasági szakasz, Pisco–Pisco (313 km)    
 
SÍLÖVÉSZET
14.30: világkupaverseny, Ruhpolding (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
14.00: Mesterek Tornája, London, 4. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: Mesterek Tornája, London, 4. nap (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ 
1.00–14.30: Australian Open, 3. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–11.00: Australian Open, 3. nap (Tv: Eurosport2)
csütörtök, 1.00–14.30: Australian Open, 4. nap (Tv: Eurosport1)
csütörtök, 1.00–11.00: Australian Open, 4. nap (Tv: Eurosport2)

Legfrissebb híreink


Élő eredmények