Szerkesztő: Nagy Benjámin
2018. 08. 08. 08:00

Zajlik az élet a nagyvilágban!

 

LABDARÚGÁS
 
BAJNOKOK LIGÁJA
3. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS 
 
• BAJNOKI ÁG
 
19.00: Salzburg (osztrák)–Shkëndija (macedón)
20.45: Celtic (skót)–AEK Athén (görög)

• NEM BAJNOKI ÁG
 
19.00: PAOK (görög)–Szpartak Moszkva (orosz) 
 
 
ATLÉTIKA
 
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
2. VERSENYNAP
 
• Délelőtti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport – 13 órától)
09.35: tízpróba, 110 m gát
10.10: női 100 m gát, előfutamok (Kerekes Gréta, Sorok Klaudia)
10.20: tízpróba, diszkoszvetés (A-csoport)
10.50: férfi 200 m, előfutamok
11.05: női hármasugrás, selejtező
11.30: női 400 m, előfutamok (Nádházy Evelin)
11.40: tízpróba, diszkoszvetés (B-csoport)
12.00: tízpróba, rúdugrás (A-csoport)
12.05: férfi 1500 m, előfutamok (Kazi Tamás, Kovács Benjamin)
13.00: férfi gerelyhajítás, selejtező, A-csoport (Rivasz-Tóth Norbert – még nem ismert, hogy melyik selejtezőcsoportban versenyez)
13.15: tízpróba, rúdugrás (B-csoport)
14.25: férfi gerelyhajítás, selejtező, B-csoport
 
• Esti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport – mindkét csatornán 19 órától)
17.50: 
tízpróba, gerelyhajítás (A-csoport)
18.25: női magasugrás, selejtező
19.00: tízpróba, gerelyhajítás (B-csoport)
19.10: női 400 m gát, elődöntő
19.35: férfi 400 m, elődöntő
19.45: férfi távolugrás, döntő
20.00: női 800 m, elődöntő
20.15: női súlylökés, döntő
20.20: férfi 200 m, elődöntő
20.25: férfi diszkoszvetés, döntő
20.45: női 10 000 m, döntő (Papp Krisztina)
21.35: tízpróba, 1500 m
 
 
KERÉKPÁR
 
10.00: Európa-bajnokság, országúti időfutam, nők (Tv: Eurosport2)
15.15: 
Európa-bajnokság, országúti időfutam, férfiak (Tv: Eurosport1)
21.30: Tour of Utah, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
 
MŰUGRÁS
 
14.30 és 15.30: Európa-bajnokság, Glasgow (Tv: Eurosport2, M4 Sport)
 
 
TENISZ
 
17.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
csütörtök, 0.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 0.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
 
 
ÚSZÁS
 
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
6. VERSENYNAP
 
• Délelőtti program (Tv: M4 Sport)
10.00:
 női 200 m hát, előfutamok (Hosszú Katinka, Burián Katalin, Ilyés Laura)     
10.16: férfi 50 m gyors, előfutamok (Németh Nándor, Holoda Péter, Bohus Richárd)    
10.30: női 50 m pillangó, előfutamok (Szilágyi Liliána)     
10.30: női 5 km-es hosszútávúszás, döntő
10.39: férfi 100 m pillangó, előfutamok (Milák Kristóf, Cseh László, Biczó Bence)    
10.55: női 50 m mell, előfutamok (Sztankovics Anna)     
11.05: mix 4x100 m gyorsváltó, előfutamok (Magyarország)
12.00: férfi 5 km-es hosszútávúszás, döntő 
 
• Délutáni program (Tv: Eurosport1, M4 Sport) 
17.30: férfi 800 m gyors, döntő     
17.43: női 100 m gyors, döntő     
17.48: férfi 50 m mell, döntő     

17.53: női 200 m hát, elődöntők     
18.04: férfi 50 m gyors, elődöntők     
18.10: női 50 m pillangó, elődöntők     
18.17: férfi 100 m pillangó, elődöntők     
18.25: női 50 m mell, elődöntők     
18.32: férfi 200 m hát, döntő     
18.39: női 200 m vegyes, döntő     
18.45: mix 4x100 m gyorsváltó, döntő
 
 
VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Aarhus

Legfrissebb híreink


Élő eredmények