Szerkesztő: Bíró Ádám
2018. 09. 26. 06:02

Nagyüzem lesz az európai topligákban.

FUTBALLPROGRAM
 
NB I
3. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.00: Mol Vidi FC–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)
 
NB II
9. FORDULÓ
16.00: Vác FC–ZTE FC
16.00: Tiszakécske–Vasas
16.00: Soroksár–Budaörs
16.00: Dorog–Cegléd
19.00: Balmazújváros–Monor
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–BFC Siófok
19.00: Nyíregyháza–Csákvár
19.00: Gyirmót FC Győr–Mosonmagyaróvár
19.00: Budafoki MTE–Kazincbarcika
 
FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
19.00: Amiens–Rennes
19.00: Bordeaux–Lille
19.00: Caen–Montpellier
19.00: Dijon–Lyon
19.00: Marseille–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
19.00: Nimes–Guingamp
21.00: Paris Saint-Germain–Reims (Tv: Digi Sport3)
 
NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
18.30: Fortuna Düsseldorf–Bayer Leverkusen (Tv: Sport1)
20.30: Borussia Dortmund–Nürnberg
20.30: RB Leipzig–VfB Stuttgart (Tv: Sport1)
20.30: Borussia Mönchengladbach–Eintracht Frankfurt
20.30: Mainz 05–Wolfsburg
 
OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
19.00: Udinese–Lazio (Tv: Digi Sport2)
21.00: Atalanta–Torino
21.00: Cagliari–Sampdoria
21.00: Genoa–Chievo
21.00: Juventus–Bologna (Tv: Digi Sport2)
21.00: Napoli–Parma
21.00: Roma–Frosinone
 
SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
20.00: Athletic Bilbao–Villarreal
20.00: Leganés–Barcelona (Tv: Spíler2)
22.00: Valencia–Celta Vigo
22.00: Sevilla–Real Madrid (Tv: Spíler2)
 
ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45: Arsenal–Brentford (II)
20.45: Liverpool–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
20.45: Nottingham Forest (II)–Stoke City (II)
20.45: West Ham United–Macclesfield Town (IV)
21.00: Tottenham Hotspur–Watford
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
CSELGÁNCS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Baki
  8.00: előcsatározások, férfiak: +100 kg, nők: +78 kg (Szigetvári Mercédesz) 
14.00: éremmérkőzések
 
DARTS
10.00: WDF Európa-bajnokság, férfi és női csapatversenyek, MOM Sportközpont
 
ESPORT
17.00: FIFA 19, Konzolvilág Kezdőrúgás-kupa (Tv: Digi Sport2)
 
KERÉKPÁR
14.00: országúti világbajnokság, Ausztria, férfi időfutam (Pelikán János) (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Ferencvárosi TC–Mol-Pick Szeged (Tv: M4 Sport)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00: Rhein-Neckar Löwen (német)–Meskov Breszt (fehérorosz) (Tv: Sport2)
 
ÖTTUSA
Katonai világbajnokság, Budapest (BHSE), férfi selejtező
 
SAKK
13.00: Sakkolimpia, Batumi, 3. forduló
 
SZNÚKER
  8.30: China Championship, 3. nap (Tv: Eurosport1)
13.30: China Champonship, 3. nap (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
  5.00: WTA-torna, Vuhan (Tv: Digi Sport2)
  7.00: WTA-torna, Taskent (Tv: Digi Sport3)
  9.00: WTA-torna, Taskent (Tv: Digi Sport1)

13.30: WTA-torna, Vuhan (Tv: Digi Sport1) 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények