Szerkesztő: Nagy Benjámin
2019. 01. 23. 07:21

Sok sportesemény lesz ma.

 FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE

Bp. Honvéd–FC Aarau (svájci) – Törökországban
MTK Budapest–FK Lviv (ukrán) – Törökországban
Kisvárda–Slavoj Trebisov (Tőketerebes, szlovákiai)
 
FRANCIA LIGUE 1
A 20. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉS
 
19.00: Nimes–Angers (Tv: Digi Sport2)
 
ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
 
20.45: Burton Albion (III.)–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
 
FRANCIA KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
 
18.30: Saint-Étienne–Dijon
18.30: Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC (IV.)–Rennes
18.30: Bergerac Périgord FC (IV.)–Orléans (II.)
18.30: L'Entente SSG (III.)–Nantes
18.30: Marignane Gignac FC (III.)–Iris Club de Croix (IV.) 
18.30: ES Viry-Chatillon (VI.)–Caen
21.05: Paris Saint-Germain–Strasbourg
 
SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
 
21.30: Sevilla–Barcelona
 
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
 
18.30: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák 
18.40: Hokiklub Budapest–EV Vienna Capitals II (osztrák) 
 
NHL
 
csütörtök, 1.30: Toronto Maple Leafs–Washington Capitals (Tv: Spíler1)
 
 
KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
 
I. CSOPORT
 
15.30: Brazília–Izland
18.00: 
Franciaország–Horvátország
20.30: 
Németország–Spanyolország
 
II. CSOPORT
 
15.30: Tunézia–Egyiptom
18.00: 
Norvégia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.30: 
Dánia–Svédország (Tv: M4 Sport)
 
NŐI NB I
 
17.00: Moyra-Budaörs–Siófok KC 
18.30: Eu-Fire Mosonmagyaróvár–Dunaújvárosi Kohász KA
 
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
2. CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
I-CSOPORT

18.30: 
Pinar Karsiyaka (török)–Szolnoki Olaj
 
 
MŰKORCSOLYA
 
11.00: Európa-bajnokság, Minszk, női rövid program (Tv: M4 Sport)
12.30: 
Európa-bajnokság, Minszk, női rövid program (Tv: Eurosport 2, M4 Sport)
17.00: Európa-bajnokság, Minszk, páros rövid program (Tv: Eurosport1)
 
 
RÖPLABDA
 
12.00: a női Európa-bajnokság sorsolása (Tv: M4 Sport)
 
FÉRFI KÖZÉP-EURÓPAI LIGA
 
20.00: Calcit Volley Kamnik (szlovén)–Vegyész RC Kazincbarcika 
 
FÉRFI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
 
18.30: Fino Kaposvár SE–Kecskeméti RC 
 
NŐI CEV-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
 
18.00: Fatum-Nyíregyháza–Mulhouse (francia) (Tv: Digi Sport1)
 
NŐI CHALLENGE-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
 
18.00: GEN-I Volley Nova Gorica (szlovén)–Vasas Óbuda
 
 
TENISZ
1.00–12.30: Australian Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
csütörtök, 1.00: Australian Open, férfi páros elődöntő (Tv: Eurosport1)
csütörtök, 4.00: Australian Open, női elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
 
VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 7. FORDULÓ
B-CSOPORT
 
19.00: Szolnoki Dózsa–Mladost Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)

Legfrissebb híreink


Élő eredmények