Szerkesztő: Nagy Benjámin
2018. 12. 07. 04:45

Sok topmeccs lesz!

 

FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA
 
14. FORDULÓ
 
20.30: Werder Bremen–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport1) 
 
OLASZ SERIE A
 
15. FORDULÓ
 
20.30: Juventus–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
 
15. FORDULÓ
 
21.00: Leganés–Getafe (Tv: Spíler2)
 
PORTUGÁL BAJNOKSÁG
 
12. FORDULÓ
 
21.30: FC Porto–Portimonense (Tv: Sport2)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
 
15. FORDULÓ
 
18.00: Alayaspor–Besiktas (Tv: Digi Sport3) 
 
FUTSAL NB I
 
18.40: Aramis–DEAC
 
 
JÉGKORONG
 
ERSTE LIGA
 
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák 
18.00: UTE–Sport Club Csíkszereda (romániai) 
18.00: FTC-Telekom–Schiller-Vasas HC 
19.00: DEAC–EV Vienna Capitals II (osztrák) 

EBEL
 
18.45: Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (osztrák)
 
SZLOVÁK LIGA
 
18.00: MAC Újbuda–Kosice (Tv: Digi Sport2)
18.00: HK Poprad (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
 
NHL
 
szombat, 2.00: Winnipeg Jets–St. Louis Blues (Tv: Spíler1)
 
 
KÉZILABDA

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
 
KÖZÉPDÖNTŐ 
 
2. CSOPORT (NANCY)
 
18.00: Spanyolország-Németország (Tv: Sport2)
21.00: 
Magyarország-Norvégia (Tv: M4 Sport)
 
FÉRFI NB I
 
18.00: DVTK-Eger–Balatonfüredi KSE
 
 
KOSÁRLABDA
 
FÉRFI NB I
 
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Szolnoki Olaj KK
 
FÉRFI EUROLIGA
 
20.25: Panathinaikosz (görög)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport3)
 
 
ÖKÖLVÍVÁS
 
Férfi országos bajnokság, elődöntők (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok)
 
 
RÖPLABDA
 
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ, B-CSOPORT
 
18.00: Szolnoki RK–Dunaferr SE
 
 
SÍLÖVÉSZET
 
14.00: világkupaverseny, Pokljuka, férfiak, 10 km sprint (Tv: Eurosport1)
 
 
SÍUGRÁS
 
18.00: világkupaverseny, Titisee Neustadt, selejtező (Tv: Eurosport1)
 
 
SZABADSTÍLUSÚ SÍ
 
19.00: világkupaverseny, Copper Mountain, félcső (Tv: Eurosport2)
 
 
SZÁNKÓ
 
19.00: világkupaverseny, Calgary, kettesek, 2. futam (Tv: Eurosport1)
20.45: világkupaverseny, Calgary, egyes, 1. futam (Tv: Eurosport2)
22.15: világkupaverseny, Calgary, egyes, 2. futam (Tv: Eurosport2)
 
 
SZNÚKER
 
14.00: az Egyesült Királyság bajnoksága, York, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
20.15:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
 
 
VÍZILABDA
 
NŐI OB I, ALAPSZAKASZ, 9. FORDULÓ
 
18.30: Szeged SZTE–BHSE

Legfrissebb híreink


Élő eredmények