Szerkesztő: Bíró Ádám
2017. 12. 08. 07:00

Véget ér a csoportkör a női kézilabda-világbajnokságon, bajnoki címet szerezhetnek a legjobb ökölvívók.

FUTBALLPROGRAM
 
FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
20.45: Bordeaux–Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
 
NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
20.30: Stuttgart–Bayer Leverkusen (Tv: Eurosport2)
 
SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
21.00: Deportivo Alavés–Las Palmas
 
BELGA BAJNOKSÁG
20.30: Waasland-Beveren–Standard Liege (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 5. (UTOLSÓ) FORDULÓ
 
B-CSOPORT, BIETIGHEIM-BISSINGEN
18.00: Csehország–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1 – 17.15-ös műsorkezdettel)           
14.00: Argentína–Lengyelország (Tv: Sport1 – 13.45-ös műsorkezdettel)
20.30: Norvégia–Svédország (Tv: Sport1 – 20.15-ös műsorkezdettel)
 
A-CSOPORT, TRIER
14.00: Angola–Paraguay 
18.00: Franciaország–Románia 
20.30: Spanyolország–Szlovénia 
 
C-CSOPORT, OLDENBURG
12.00: Japán–Tunézia 
17.45: Brazília–Montenegró 
20.30: Dánia–Oroszország 
 
D-CSOPORT, LIPCSE
14.00: Kína–Kamerun 
18.00: Hollandia–Németország 
20.30: Szerbia–Dél-Korea
 
ALPESI SÍ
9.45 és 12.45: világkupaverseny, St. Moritz, női szuper G (Miklós Edit) (Tv: Eurosport1)
 
GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupaverseny, Salt Lake City
 
JÉGKORONG
Erste Liga
17.30: ASC Corona Brasov (romániai)–MAC Budapest 
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Dunaújvárosi Acélbikák 
18.00: SC Csíkszereda (romániai)–DVTK Jegesmedvék 
18.30: Fehérvári Titánok–Ferencvárosi Torna Club 
 
NHL
szerda, 1.00: Washington Capitals–New York Rangers (Tv: Spíler Tv)
szerda, 4.00: Anaheim Ducks–Minnesota Wils (Tv: Spíler Tv)
 
KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00: Ceglédi KKSE–Balatonfüredi KSE
 
KOSÁRLABDA
Női NB I
18.45: Aluinvent DVTK Miskolc–PEAC-Pécs (Tv: M4 Sport)
 
Férfi Euroliga
19.00: Crvena zvezda (szerb)–Anadolu Efes (török) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Barcelona (spanyol)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport2)
 
LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
 
ÖKÖLVÍVÁS
Amatőr országos bajnokság
21.45: döntők (Tv: M4 Sport)
 
SÍLÖVÉSZET
11.30: világkupaverseny, Hochfilzen, férfi sprint (Tv: Eurosport1)
14.00: világkupaverseny, Hochfilzen, női sprint (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
11.45: világkupaverseny, Neustadt (Tv: Eurosport2)
 
SZNÚKER
14.00: UK Championship, York, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: UK Championship, York, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

Legfrissebb híreink


Élő eredmények