Szerkesztő: Bíró Ádám
2017. 11. 17. 08:00

Folytatódik a küzdelem az európai topbajnokságokban.

FUTBALLPROGRAM 
 
FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
19.00: Lille–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)
20.45: Amiens–Monaco (Tv: Digi Sport1)
 
NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
20.30: VfB Stuttgart–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)
 
SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
21.00: Girona–Real Sociedad
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AUTÓSPORT
6.30: Túraautó-világbajnokság (WTCC), Kínai Nagydíj, Makaó, időmérő (Michelisz Norbert) (Tv: Eurosport2, M4 Sport)
 
GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Stavanger
 
JÉGKORONG
Kontinentális Kupa
3. kör, E-csoport, 1. forduló
16.00: Nomad Asztana (kazah)–DVTK Jegesmedvék 
20.00: Ritten Sport (olasz)–Grenoble Bruleurs de Loups (francia) 
 
Erste Liga
17.30: ASC Corona Brasov (romániai)–SC Csíkszereda (romániai) 
18.00: UTE–MAC Budapest 
18.30: Fehérvári Titánok–EV Vienna Capitals (osztrák) 
 
EBEL
19.15: Vienna Capitals (osztrák)–Fehérvár AV19 
 
NHL
szombat, 1.35: Detroit Red Wings–Buffalo Sabres (Tv: Spíler Tv)
 
KÉZILABDA
Női NB I
18.00: Siófok KC–Kecskeméti NKSE 
 
Női Bajnokok Ligája
6. forduló, C-csoport
19.00: Vardar Szkopje (macedón)–Thüringer HC (német) (Tv: Sport2)
 
KOSÁRLABDA
Férfi Euroliga
18.00: CSZKA Moszkva (orosz)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Barcelona (spanyol)–Valencia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
 
LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
 
MŰKORCSOLYA
15.00: Internationaux de France, Grenoble, női rövid program (Tv: Eurosport2)
17.00: Internationaux de France, Grenoble, jégtánc, rövid program (Tv: Eurosport2)
18.30: Internationaux de France, Grenoble, páros rövid program (Tv: Eurosport2)
20.00: Internationaux de France, Grenoble, férfi rövid program (Tv: Eurosport1)
 
RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00: Vasas Óbuda–Linamar-Békéscsabai RSE
 
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Szöul
 
SÍUGRÁS
17.45: Világkupaverseny, Wisla (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
7.00 és 12.30: Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
15.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Digi Sport1)
21.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Digi Sport2)
 

 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények