Pénteki sportműsor és televíziós közvetítések
Angol, francia és német bajnokit is nézhetünk az este folyamán.
FUTBALLPROGRAM
ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
21.00: West Ham United–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
20.45: Saint-Étienne–Montpellier (Tv: Digi Sport1)
NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
20.30: Schalke 04–Mainz (Tv: Eurosport2)
FUTSAL NB I
17.30: DEAC–Berettyóújfalu
19.00: Dunaferr–Bőny
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
ASZTALITENISZ
Női Bajnokok Ligája
C-csoport
19.30: ALCL TT Grand-Quevilly (francia)–Szekszárd AC
FORMULA–1
17.00: Amerikai Nagydíj, Austin, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
21.00: Amerikai Nagydíj, Austin, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
JÉGKORONG
EBEL
18.30: HC Orli Znojmo (cseh)–Fehérvár AV19
Kontinentális kupa
2. kör
C-csoport, 1. forduló
14.30: Txuri Urdin San Sebastián (spanyol)–DVTK Jegesmedvék
18.30: Corona Brasov (romániai)–Crvena zvezda (szerb)
KERÉKPÁR
16.30: Pályakerékpáros Európa-bajnokság, Berlin (Tv: Eurosport2)
KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00: Ceglédi KKSE–B.Braun Gyöngyös
Női NB I
18.00: Kisvárdai KC–Vasas SC
Női Bajnokok Ligája
3. forduló
B-csoport
19.00: Brest–FC Midtjylland (Tv: Sport2)
KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.45: Sopron KC–Kaposvári KK (Tv: M4 Sport)
Férfi Euroliga
19.00: Crvena zvezda–Barcelona (Tv: Digi Sport1)
21.00: Valencia–Anadolu Efes (Tv: Digi Sport3)
LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
MOTORSPORT
5.00: Moto3, Ausztrál Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
6.00: MotoGP, Ausztrál Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
7.00: Moto2, Ausztrál Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.30: Superbike-vb, Jerez, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.40: Supersport-vb, Jerez, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
szombat, 1.00: Moto3, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
szombat, 2.00: MotoGP, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
szombat, 3.00: Moto2, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
szombat, 4.30: Moto3, Ausztrál Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
szombat, 5.30: MotoGP, Ausztrál Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
MŰKORCSOLYA
13.00: Grand Prix, Oroszország, férfi rövid program (Tv: Eurosport2)
SZNÚKER
13.00 és 20.00: English Open, Barnsley, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
TENISZ
14.00: ATP-torna, Antwerpen, 1. negyeddöntő (Tv: Sport2)
14.00: WTA-torna, Moszkva (Tv: Digi Sport2)
16.00: ATP-torna, Antwerpen, 2. negyeddöntő (Tv: Sport2)
17.00: WTA-torna, Luxembourg (Tv: Digi Sport3)
17.30: ATP-torna, Moszkva (Tv: Digi Sport2)
20.45: ATP-torna, Antwerpen, 3. negyeddöntő (Tv: Sport2)
TORNA
Akrobatikus torna Európa-bajnokság, Rzeszów
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: ezt-látod-élőben