Szerkesztő: Nagy Benjámin
2019. 02. 08. 07:19

Magyar csapatok világszerte megmérettetnek.

 FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ

20.45: 
Dijon–Marseille (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
21. FORDULÓ
 
20.30: Mainz 05–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
23. FORDULÓ
 
20.30: Chievo–Roma (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
 
21.00: Real Valladolid–Villarreal (Tv: Spíler2)
 
PORTUGÁL BAJNOKSÁG
21. FORDULÓ
 
21.30: Moreirense–FC Porto (Tv: Sport1)
 
FUTSAL NB I
18. FORDULÓ
 
18.30: Berettyóújfalu–Dunaferr
 
 

ALPESI SÍ

 
11.00: világbajnokság, Are, női kombináció lesiklás (Tv: Eurosport1)
12.30: világbajnokság, Are, férfi lesiklás, edzés (Tv: Eurosport1)
16.00: világbajnokság, Are, női kombináció műlesiklás (Tv: Eurosport1)
 
 
GYORSKORCSOLYA
TÁVONKÉNTI VILÁGBAJNOKSÁG, INZELL 
 
16.15: férfi és női 500 m, férfi és női csapat üldözéses verseny
 
 
JÉGKORONG
 
NÉGY NEMZET TORNA, BLED
 
16.00: MAGYARORSZÁG–Fehéroroszország
 
NHL
 
szombat, 2.00: New York Rangers–Calgary Flames (Tv: Spíler1)
 
 
KERÉKPÁR
 
9.00: Hatnapos verseny, Melbourne, 2. nap (Tv: Eurosport2)
14.30: Volta a la Comunitat Valenciana, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
 
KÉZILABDA
 
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 1.  FORDULÓ
B-CSOPORT
 
19.00: Grundfos Tatabánya–Nexe Nasice (horvát) (Tv: Sport1)
 
NŐI MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
 
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
 
 
KOSÁRLABDA
 
FÉRFI NB I
 
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–DEAC (Tv: M4 Sport)
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Alba Fehérvár 
 
NŐI NB I
 
18.00: PEAC-Pécs–ELTE BEAC Újbuda
 
FÉRFI EUROLIGA
 
18.00: CSZKA Moszkva (orosz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
18.45: Fenerbahce (török)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Sport3)
20.45: Olimpia Milano (olasz)–Darüssafaka (török) (Tv: Digi Sport3)
 
 
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupaverseny, Torino
 
 
SÍUGRÁS
 
18.00: világkupaverseny, Lahti, HS 130, férfi selejtező (Tv: Eurosport1)
 
 
SZNÚKER
 
14.00: World Grand Prix, Cheltenham, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: World Grand Prix. Cheltenham, elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
 
TENISZ
 
Challenger-torna, BOK Csarnok
 
 
VÍZILABDA
NŐI OB I
 
13.00: DUE-Maarks Graphic–Szeged SZTE
20.00: BVSC-Zugló–Hungerit Szentes
20.30: FTC-Telekom–UVSE Hunguest Hotels

Legfrissebb híreink


Élő eredmények